Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 871
  • Total: 871

sms & mms

Ξεκίνησε από cowboissa, Αυγούστου 27, 2007, 09:05:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

cowboissa

Η καθημερινοτιτα και η ρουτινα πολλες φορες μπορει να μας απαγορευει αν μου επιτρεπεται αυτος ο ορος,να δουμε μερες τα αγαπημενα μας προσωπα..
Πολλες φορες με μια καλημερα που θα λαβουμε στο κηνιτο μας,μας φτοιαχνει η διαθεση.Κοιταμε το κηνιτο μας καθε λιγο και λιγακι να δουμε εαν εχουμε λαβει μηνυμα...
Εγω εχω πολλα γλυκα μηνυματα στην συσκευη μου.. Μηνυματα που εχω λαβει κατα καιρους και ειναι "καταθεση ψυχης"για μενα..
Καποια απο αυτα με πονεσαν και καποια με ξανανοιωσαν
Γραψε και σεις τα ποιο γλυκα και τα ποιο αστεια  μηνυματα που σας εχουν στειλει αλλα και αυτα που στειλατε εσεις...

papi


cowboissa

κινητο καλε....εμ τι να σου κανω αφου απο το πρωι εχω λιωσει στο να διαβαζω κηνσορες και οχι για κινσορες....
ημαρτον δηλαδη μπαχαλο τα χω κανει

mourmouritsas

τι ειναι οι κινσορες?

cowboissa

κινσορας ονομαζεται ο κινδυνολογος....
αυτο το λαθος μπορει να με καψει μεθαυριο

cowboissa

το θεμα μας ειναι αλλο ομως

Prwtathlitria

ενα απο τα ποιο αστεια sms που εχω λαβει εσυ ερσακη το χεις διαβασει...ηταν απο εναν φιλο που ελεγε "αν βγεις εστω για εναν καφε μαζι μου...θα φροντισω να πας στους ολυμπιακους...εαν πεις οχι....θα κατσω στηνμεση του σταδιου και θα διαμαρτυριθω"

Athinoula

σμσ ε???...δεν σας λεω...χχαχαχα

παντος ειναι ευκολια...εμενα μου :D  αρεσουν


με ενα τσακ βαμ λες τι 8ες χωρις πολλα πολλα..χερεις τι μου θημησες τωρα σε ενα αλλο θεμα καποια κοπελλα ελεγε οτι της στελνει σμσ απο ιντερνετ απο τσιγκουνια...αλλα δεν θημαμανι ποια ηταν..

λαρζζζζζζζζζζζζζζ τυποι σου λεω!

871 Επισκέπτες, 0 Χρήστες