Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 712
  • Total: 712

δεν ειμαι βεβαιη αν υπαρχει τοπικ σχετικο.....

Ξεκίνησε από spellbound, Νοεμβρίου 08, 2007, 09:59:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

spellbound

ειχα πολλους μηνες να μπω και λογω "καταστασεων"  μπαινω


προσωρινα και δυστυχως πολυ λιγο...


" Τι τραβαει λοιπον τους ανδρες για να ζησουν με μια γυναικα? η εμφανιση? ο χαρακτηρας ? τα "κολπα"? το χρημα???


Μια απλη ερωτηση ..................

tristana

Ο έρωτας, Σπελ μου.


(Παίζει επίσης η έλλειψη μητέρας να του πλένει, μαγειρεύει, σιδερώνει
αν πρόκειται για ανεπρόκοπο  ]

cuba

proalles parakoloy8oysa to trailer tis ekpombhs sta akra se ena kanali tis kratikhs thleorashs. diafhmize ton ka8hghth giorgo grammatikah. se ena apospasma eipe o ka8hghts giati eroteyomaste kaneis den gnorizei kai den mborei na to ejigisei.


  an kapios h kapia exei grapsei ayth thn ekpombh se video 8a h8ela na moy dosei thn kaseta na thn do. dystixos jexasa na  programatiso to video na thn grapso.

Sea

Οι άντρες θέλουν να παίζουν! Αν είμαστε όμορφες και νοικοκυρές,τότε δε θα μας αφήσουν ποτέ! Καλά υπάρχουν και κάποιοι πιο σοβαροί που δεν αναζητούν μόνο αυτά!  ]

cuba

spell e8eses ena erothma poy nomizo oti den exei apanthsh. kata thn gnomh moy panta.

heinrich

Παράθεση από: "tristana"
H έλλειψη μητέρας να του πλένει, μαγειρεύει, σιδερώνει

(Ο έρωτας, Σπελ μου)

στο διόρθωσα βρε!

kuria

δεν ξερω τι τραβαει τους ανδρες για να ζησουν με μια γυναικα... ξερω ομως τι τραβαει μια γυναικα οταν ζει με αντρες...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

κώστας

Πολλαπλασίασε επί 1000 αυτό που ξέρεις και θα βρεις την απάντηση σ' αυτό που δεν ξέρεις...  ]
eLe

minoraki

Παράθεση από: "kuria"δεν ξερω τι τραβαει τους ανδρες για να ζησουν με μια γυναικα... ξερω ομως τι τραβαει μια γυναικα οταν ζει με αντρες...

]

heinrich

εγώ λέω να τραβήξει κατά την κουζίνα

black_velvet


Κοιλιόδουλε! Πεινάλα! αμάν πια! σε λίγο δεν θα χωράς να περάσεις από την πόρτα!!!!

(α πα πα πα πα!!!)
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Athinoula

Παράθεση από: "minoraki"
Παράθεση από: "kuria"δεν ξερω τι τραβαει τους ανδρες για να ζησουν με μια γυναικα... ξερω ομως τι τραβαει μια γυναικα οταν ζει με αντρες...

]

sostes...na kanoume andistixo 8emataki :D

Athinoula

Παράθεση από: "spellbound"ειχα πολλους μηνες να μπω και λογω "καταστασεων"  μπαινω


προσωρινα και δυστυχως πολυ λιγο...


" Τι τραβαει λοιπον τους ανδρες για να ζησουν με μια γυναικα? η εμφανιση? ο χαρακτηρας ? τα "κολπα"? το χρημα???


Μια απλη ερωτηση ..................

spellaki katarxas an eroteftei o andras ton exeis olo diko sou!..

apo kei kai pera, borei na einai aplos erotevmenos logo desmou kai na pernaei kala kai na menete mazi alla to ti katalixei 8a exei mia sxesei den boreis na to xereis apo thn arxei

Oi andres exoun dustuxos thn endiposei oti to mono pou zhtame einai na valoume nifiko kai tipot allo. Kai fovondai..logiko den einai?

Pistevo oti auto pou travaei perissotero tous andres einai to mialo mias gunaikas kai i emfanisei o xaraktiras fisika diladi na exoun omorfi gynaika kai sxetikos exipni..

To xrhma den paizei kanena rolo se sxeseis pou o andras einai sunomilikos i megaliteros ..an o andras einai mikroteros kai psaxnei xorigo ton endiaferoun ta xrhmata..

Stis meres mas omos spanizei o erotas ola ginondai apo simferon dne einai krima?


a.

Enia

Αθηνά, θα μπορούσες να μας αναλύσεις λίγο παραπάνω αυτό το 'aplos erotevmenos logo desmou'...?  :?

tristana

Βρε, 'Ενια... βρε, 'Ενια...
Δεν έχεις ακούσει για τον Γόρδιο; Σόρι, Αθηνούλα
-πρώην Λιλα άι πρεζιούμ- που μπαίνω στα χωράφια σου, αλλά αυτό το παιδί
-η Ένια, Λίλα κατά κόσμον- όλο απορίες...
Λοιπόν, φέρω παράδειγμα ίνα γίνω κατανοητή -όχι κι εντελώς, βεβαίως-
"Ερωτευμένος λόγω δεσμού" πάει να πει "Σ' ερωτεύθηκα, διότι ο δεσμός μου σε θαυμάζει".  Πρώτη εκδοχή. ΤΟΥ ΜΠΙ ΚΟΝΤΙΝΙΟΥΝΤ

('Εχω να κάνω το ΜΟΥΛΕΝ ΡΟΥΖ. Πάω κι έρχομαι.)

712 Επισκέπτες, 0 Χρήστες