Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 548
  • Total: 549
  • Leon

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΡΟΥΛΑ!!!

Ξεκίνησε από purple, Νοεμβρίου 20, 2007, 01:56:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"τι ευρωπαϊκο... ουτε τουρκικο δε μπορουν να δουν οι βαζελοι...

Εμένα ως [size=24]ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ [/size]το σχόλιο αυτό δεν με αφορά...
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

Sotis

ΕΟΕΟΕΟΕΕΟ   ΕΙΜΑΙ  ΦΑΝ..ΤΗΣ..ΡΟΥΛΑΡΑΣ...ΚΑΙ..ΤΗΣ...Κ..........Σ... :P  :P

Enia

Διαβάζοντας τον τίτλο, σκέφτηκε κανένας άλλος την Ρούλα Κορομηλά, ή εγώ είμαι η φωτεινή εξαίρεση...?  :?  :roll:

purple

mallon eisai i eksairesi mia kai i parousiastria exei eksafanistei...

minoraki

Παράθεση από: "purple"mpa...egw protimw na antallasw apopseis me to minoraki ta mesimeria...

]

purple


Rakendytos

Παράθεση από: "Pappas10"
Παράθεση από: "Rakendytos"Συμπαρασταση στους συντροφους Τουρκους εργατες.. :D

Οι Τούρκοι ρε έχουν εργάτες... οι από δώθε που συμπαρίσταντε είναι το πρόβλημα μου... ρε. Οι Λούμπεν του γραφείο 9-6.

Ξύπνα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... άλλαξε η πάλη των τάξεων.

ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααα (μέ ή χωρίς μπλε.. αδίαφορο επί της παρούσης).

Συμπαράσταση στους τούρκους Μπασκετμπολίστες που παίζουν στην Ελλάδα... π.χ. Κουτλουάι....


Συντροφε Μιχαλη συνορα σημαιες και τα συναφη ειναι εμποδια και σκονταφτωωω..Οσο για την παλη των ταξεων να μη το αναλυσω και χασουμε την ουσια.. (Ρουλα)  :D

riaghul

Παράθεση από: "Enia"Διαβάζοντας τον τίτλο, σκέφτηκε κανένας άλλος την Ρούλα Κορομηλά, ή εγώ είμαι η φωτεινή εξαίρεση...?  :?  :roll:

Εγώωωωω!!!!!!! :cheers:

Επειδή ΔΕΝ έχω τηλεόραση και δεν με κούρασε  ούτε ξέρω την εν λόγω Ρούλα...Το μυαλό μου πήγε στο όνομα της Κορομηλά.... 8)

Anonymous

Αληθεια ποια ειναι η ρουλα? εγω δεν βλεπω τηλεοραση κ το μυαλο μου μου πηγε στην κορομηλα.

Pappas10

Παράθεση από: "Enia"Διαβάζοντας τον τίτλο, σκέφτηκε κανένας άλλος την Ρούλα Κορομηλά, ή εγώ είμαι η φωτεινή εξαίρεση...?  :?  :roll:

Ακριβώς αλλά ντράπηκα να το πω...
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

Athinoula

H ποιο γνωστη ΡΟΥΛΑ της τηλεορασης ειναι η Κα Κορομηλα!!!


τωρα η Κα Βροχοπουλου(Ρουλα ) εκτιθεται σιγουρα ο κοσμος την κοιταει για να γελασει ομως την εχουμε βαρεθει ακομα και για γελιο..εχει γινει κουραστικη...


Ας ασχοληθει με κατι αλλο ..

black_velvet

Παράθεση από: "Pappas10"
Παράθεση από: "Enia"Διαβάζοντας τον τίτλο, σκέφτηκε κανένας άλλος την Ρούλα Κορομηλά, ή εγώ είμαι η φωτεινή εξαίρεση...?  :?  :roll:

Ακριβώς αλλά ντράπηκα να το πω...

Και ναι, στο κλαμπ "Κορομηλά" είμαι κι εγώ.  ]Περράκης[/url]...  :P  )

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

heinrich

εγώ έχω βαρεθεί να μιλάω καθημερινά τα τελευταία 8 χρόνια  με μια Ρούλα σε ένα τυπογραφείο

Anonymous

Παιδια λογω τιμης δεν την εχω δει αυτη τη ρουλα.....αλλα διαπιστωνω....οτι καποιοι την βλεπουν κανονικα.....εστω κ αν λενε <εξυπναδες>....κ ειναι υπερανω......τουτου του θεματος.....που πιστευω οτι μπηκε για να γελασουμε. Τωρα πως γινεται αυτο.....μονο καποιοι με <παιδεια> μπορουν να το ερμηνευσουν.

purple

Παράθεση από: "kerkiraia"Παιδια λογω τιμης δεν την εχω δει αυτη τη ρουλα.....αλλα διαπιστωνω....οτι καποιοι την βλεπουν κανονικα.....εστω κ αν λενε <εξυπναδες>....κ ειναι υπερανω......τουτου του θεματος.....που πιστευω οτι μπηκε για να γελασουμε. Τωρα πως γινεται αυτο.....μονο καποιοι με <παιδεια> μπορουν να το ερμηνευσουν.


xm...ayto to thema mpike gia na tonisei alli mia fora to poiotiko epipedo tis thleorasis.twra an ennoeis na gelasoume me ta xalia mas...e tote exeis apoluto dikio...

548 Επισκέπτες, 1 Χρήστης