Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 770
  • Total: 770

Και μετά την Τζούλια.... η Ρούλα!

Ξεκίνησε από black_velvet, Νοεμβρίου 22, 2007, 08:24:41 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

tristana

Επειδή ως γνωστόν με διακρίνει η... αντικειμενικότητα (και όποιος χασκογέλασε να του καει η μπριζόλα) δεν έχω δει καμία ανορθογραφία
στον Παπά.  ]

κώστας

Της αρέσουν και τα καμμένα;  ]
eLe

tristana

Ούτε τα καημένα χεχεχεχε

κώστας

Έχω ζητήσει επανειλημμένως εκείνο το εικονίδιο που σφυρίζει αδιάφορα...φευ...δεν μου κάνουν το χατήρι να το βάλουν...
eLe

tristana

Φι φίου... σου κάμνει;

κώστας

Φυσικά και μου κάμνει!
Ακούς εκεί!
 ]
eLe

Pappas10

Εμένα πάλι μου' χει φύγει το σφράγισμα από τον αριστερό κυνόδοντα, κι όποτε πάω να σφυρίξω φτύνω ρε γμτ....

... και παραλίγο να παίξω ξύλο με τον μπροστινό στο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΕΚ γιατί του γυάλισα το ποστίς αντί να γιουχάρο τον Μπλάνκο.





Επεξήγηση για Ένια και Τριστάνα. Μπλάνκο = Επιθετικός της ΑΕΚ που μπήκε ως αλλαγή στο 2ο ημίχρονο του αγώνα.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

black_velvet


Ε αυτό! μόνον ένας παππάς10 το καταφέρνει. Πού το πάει πού το φέρνει, πάλι στη μπάλα το γύρισε.  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Athinoula

:santa:
Παράθεση από: "κώστας"Παιδιά...εγώ είμαι από χωριό...μην με μπερδεύετε με ρενάρ, ρενουάρ και...ραντάρ.



Renard...milame gia super gounitses..pou to 8umi8ikate...fandasou apomimisi oikologikia san gnosti oikologa...milame foriete poli


 :24:

Athinoula

αυτος ο Μπλάνκο (= Επιθετικός της ΑΕΚ που μπήκε ως αλλαγή στο 2ο ημίχρονο του αγώνα) απο που κραταει η σκουφια του???


ειναι απο εκεινη την χωρα που βγηκε και το μπλανκο σοβαρα μιλαωωωω :shock:

Pappas10

Παράθεση από: "Athinoula"αυτος ο Μπλάνκο

Προφανώς και ο Μουνίτις (Ισπανός Ποδοσφαιριστής) είναι από την αντίστοιχη προτοπαραγωγό χώρα...

Ο Μπλάνκο είναι από την Αργεντινή πάντως. Τώρα από που είναι το μπλάνκο θα σε γελάσω...
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

Sotis

και...μαστακουνας  απο  που ειναι.... :P  :P


ο μπλανγκο  ειναι  ονομα  αθηνουλα  μου..και  ειναι  αρχεντινος   :wink:

Enia

1ον, μου τη δίνει που μια μέρα δεν μπήκα κι έχασα τέτοιο θέμα!  :lol:

2ον, ευχαριστώ τον Πάτερ που δεν αμελεί να με μνημονεύσει στις επεξηγήσεις του  :lol:

3ον, για την Τζούλια την Ρούλα και την Κούλα λέγαμε, αλλά τα καλύτερα μπαχαλέματα γίνονται στις σοβαρές συζητήσεις. :24:

Athinoula

nai alla to blanco xafnika to kanane tipex kai meta pritt kai eroto...giati?



oso gia ton argendino den ton xero alla mia erotisei ekana i kakomoira...to blanco apo pou exei proelefsei an kapios xerei? :roll:


blan=isos na erxete apo kanena latiniko pou shmenei leuko...to co? :shock:

κώστας

Το "co" από το μονοξείδιο του άνθρακα που...ώς γνωστόν είναι λευκό...ωσάν λευκή περιστερά ένα πράγμα...άλλο θέμα τώρα που για να δεις λευκό περιστέρι πρέπει...(συμπλήρωσε κατά βούληση, βαριέμαι)
eLe

770 Επισκέπτες, 0 Χρήστες