Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 542
  • Total: 542

Δε γίνεται Λουτράκι χωρίς καζίνο...!!

Ξεκίνησε από Nasia9, Νοεμβρίου 25, 2007, 07:32:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nasia9


Enia

Παράθεση από: "Pappas10"γι' αυτό ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα... το πολύ πολύ να κάτσεις ένα 3ωρο με παράταση και πέναλτι.


εμ, αν το θέτεις έτσι, ναι!!! βρέθηκε το θέμα που θα ταχτώ υπέρ του παναθηναϊκού! χαχαχαχα!

καλά για μια φορά, για την εμπειρία, αλλά δεν είναι για δεύτερη! με τιποτα όμως!

αν θέλετε χαρτάκι στο σπίτι ή και ρουλετίτσα ακόμα, αλλά χωρίς λεφτά, μια χαρά, εγώ πρώτη!  :wink: (το νου σας όμως, γιατί με τον άντρα μου κάνουμε αχτύπητο δίδυμο στην μπιρίμπα! χαχαχαχα!)

Athinoula

axou pe8imisa xartaki me pareoula.... :cry:  hsos tora pou 8a exoume kai pio poli  :cry: xrono..

black_velvet

Παράθεση από: "Enia"...
αν θέλετε χαρτάκι στο σπίτι ή και ρουλετίτσα ακόμα, αλλά χωρίς λεφτά, μια χαρά, εγώ πρώτη!  :wink: (το νου σας όμως, γιατί με τον άντρα μου κάνουμε αχτύπητο δίδυμο στην μπιρίμπα! χαχαχαχα!)

Έτσι παίζω κι εγώ.  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Athinoula

Παράθεση από: "Sotis"που  πας  ρε  καραμητροοοοοοοοοοοοοο  χωρις...φραγκαααααα :P  :P

silence...8a pame :twisted:

snoopy

αν πάμε αυτή  την περίοδο.... εγώ μόνο θα βλέπω.... είμαι λιγάκι ...."περιορισμένη" οικονομικά...... αλλά έρχομαι για βόλτα.... δεν με νοιάζει....εγώ πάλι κερδίζω στα μαυρα..και σε 2-3 άλλα...


χχχχχχ :oops:

Athinoula

Παράθεση από: "snoopy"αν πάμε αυτή  την περίοδο.... εγώ μόνο θα βλέπω.... είμαι λιγάκι ...."περιορισμένη" οικονομικά...... αλλά έρχομαι για βόλτα.... δεν με νοιάζει....εγώ πάλι κερδίζω στα μαυρα..και σε 2-3 άλλα...


χχχχχχ :oops:



oute ena kafedaki ...8es den 8es 8a ton pioume..thn alli vdomada pou 8a eimai kai kalhtera... :wink:

snoopy

αν πάμε αυτή  την περίοδο.... εγώ μόνο θα βλέπω.... είμαι λιγάκι ...."περιορισμένη" οικονομικά...... αλλά έρχομαι για βόλτα.... δεν με νοιάζει....εγώ πάλι κερδίζω στα μαυρα..και σε 2-3 άλλα...


χχχχχχ :oops:

Nasia9

Α,δεν είσαι η μόνη μην ανησυχείς καθόλου.  ]

snoopy

Παράθεση από: "Athinoula"
Παράθεση από: "snoopy"αν πάμε αυτή  την περίοδο.... εγώ μόνο θα βλέπω.... είμαι λιγάκι ...."περιορισμένη" οικονομικά...... αλλά έρχομαι για βόλτα.... δεν με νοιάζει....εγώ πάλι κερδίζω στα μαυρα..και σε 2-3 άλλα...


χχχχχχ :oops:



oute ena kafedaki ...8es den 8es 8a ton pioume..thn alli vdomada pou 8a eimai kai kalhtera... :wink:

ναι κοριτσάρα!!! καφεδάκι!!!!! ναι ναι εκδρομούυυυυυυυυυυυυυλα !!!!!!

snoopy

Παράθεση από: "Nasia9"Α,δεν είσαι η μόνη μην ανησυχείς καθόλου.  ]

ασε μωρέ..... ανοίχτηκα σε κάτι που ήθελα από καιρό να κάνω...... και μου ήρθαν και 2-3 εκτακτα ...συν μια @@κια που έκανα..... και με γονάτησαν..... αλλά θα έρθει το δώρο Xmas και όλα καλά.... ευτυχώς!

 :?  :?  :?

Nasia9

ε,αφού είναι περαστικά τότε όλα καλά  ]

snoopy

Παράθεση από: "Nasia9"ε,αφού είναι περαστικά τότε όλα καλά  ]

ναι κοριτσάκι ευτυχώς περαστικά όλα....     :)

αντε αντε εκδρομούλα λουτράκι θέλω.....
να πιούμε και ουζάκι ή μπυρίτσες..

542 Επισκέπτες, 0 Χρήστες