Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 755
  • Total: 755

ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ ΣΤΗ ΔΕΗ

Ξεκίνησε από Kastoras, Δεκεμβρίου 05, 2007, 04:04:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Kastoras

Με μποϊκοτάζ απαντούν οι Έλληνες bloggers στις νέες αυξήσεις-«φωτιά» των τιμολογίων της ΔΕΗ.

«Διαμαρτυρόμαστε για τις νέες -εξοντωτικές- αυξήσεις στα τιμολόγια της ΔΕΗ. Μπορούμε να τους σταματήσουμε. Είμαστε έτοιμοι;» είναι ένα -χαρακτηριστικό- απόσπασμα από το κείμενο που κάνει το γύρο του Διαδικτύου τις τελευταίες ημέρες.

Όπως σημειώνει την Τετάρτη η εφημερίδα Τα Νέα, οι Έλληνες bloggers και χρήστες του Διαδικτύου στρέφονται ενάντια στη ΔΕΗ και προσπαθούν να πείσουν όσο το δυνατόν περισσότερους πολίτες να κατεβάσουν τους διακόπτες για 15 λεπτά το Σάββατο 15 Δεκεμβρίου, στις 12 το μεσημέρι, με σκοπό, όπως λένε, «να δείξουν την αγανάκτησή τους και να αποδείξουν ότι ακόμα παραμένουν ενεργοί πολίτες».
[size=18]ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΟΥΜΕ..... ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ..![/size]

κώστας

Προτείνω για 15 μέρες να μην αγοράζουμε εφημερίδες
eLe

Enia

κι εγώ προτείνω [size=24]ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΠΡΙΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΤΕ  [/size]:evil: %$&$@*

Ε, ΜΑ ΠΙΑ!

(τουλάχιστον δεν μας είπες κι εσύ για το 'ΙΝΚΑ' μαϊμού  :P )


http://www.a33.gr/viewtopic.php?t=10615&highlight=

http://www.a33.gr/viewtopic.php?t=10621&highlight=

Athinoula

Loukoumaki bravo einai mia orea protovoulia (thn eixe hdh valei o rakendytos se allo 8emataki) pistevo pos oloi mas 8a simetasxoume!


 :D

Anonymous

εγω κριμα που δενα θα μπορεσω.....έχω γιορτή στο σπιτι....μαγειρεματα....μια άλλη φορά ισως

Kastoras

Ποιος ειπε για ΙΝΚΑ ?? Ειναι μια πρωτοβουλια των μπλοκερς και εγω δεν εκανα τιποτα παραπανω απο ενα κοπυ παστ ... βεβαιως και συμφωνω με αυτη την αποψη.

Enia

Καλά κινέζικα μιλάω!? Ή έχω εξαιρετικές ικανότητες και μόνο εγώ βλέπω τα λινκ!?  :evil:

Στα λινκ που έδωσα πιο πάνω, Κάστορα, έχουν γράψει άλλοι δυο χρήστες για την ίδια κίνηση, με την μόνη διαφορά ότι εκείνοι το αναφέρουν σαν μια πρωτοβουλία-πρόταση του 'νέου ινστιτούτου καταναλωτών'...

755 Επισκέπτες, 0 Χρήστες