Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 488
  • Total: 489
  • Leon

να ρωτήσω κάτι ?

Ξεκίνησε από Athinoula, Δεκεμβρίου 14, 2007, 07:44:18 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Athinoula

πάλι τσακώνεστε εσείς? :roll:

Athinoula

Λοιπόν δεν ξέρω τι λέτε εσείς και δεν με νιώθετε αλλα tod's σε 41 δεν βγάζουν αγάπη μου!!! μέχρι 40 πάει και είναι στενή γραμμή γιατί να βάλουμε φαρδιά 40 και όχι στενή 41 τίποτα χοντροποδες είμαστε? :roll:

τώρα ο παππάς που φοράει 41 και δεν βρίσκει αθλητικά δεν μας αφορά εδώ μιλάμε για ΤΑΚΟΎΝΙΑ βρε καμάρι μου εσύ τι πετάχτηκες είναι δυνατόν να μην βρίσκω αθλητικά 41 και 42?  :roll:

Αυτό το παιδί με τον παναθηναϊκό το έχει χάσει τελείως και μόνιμος φέρνει την συζητήσει στα μετρα του..αν έλεγα για καλσόν πάλι στο παναθηναϊκό θα την πήγαινε :?

Athinoula

Παράθεση από: "Pappas10"
Παράθεση από: "Enia"

Ναι.. επειδή εσύ έχεις ποδάρι σέντερ φορ δηλαδή θα πρέπει ο Χριστιανός να αλλάξει τη μηχανή παραγωγής και τα καλαπόδια...

Μπααα.. Εκτός ερμού και Χαραλά δεν αγοράζουμε παπουτσάκι;;;

Τσιγιέριμ... Ι habib you when you talk dirty...  :P  :P  :P



λοιπόν είσαι τελείως εκτος.....και στο Zara πχ έχει κάτι ωραία μιουλακια και γοβιτσες και σε ρωτώ που είναι ένα 41 να το πάρω?

άμεσος να πεις του κοριτσιού..πάντως σε μερικά καταστήματα βρίσκω όπως Στο Πράσινη η στο Καλογήρου αλλα γιατί να μην μπορώ να βρω και να πρέπει να ξεβρακωθώ για η πάρω μια γόβα?

Athinoula

Παράθεση από: "Enia"


 :24:

:24:  :24:  :24:

δωστουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!


ΜΙΣΣΕΛ,πάντως χωρίς να θέλω να ρίξω λάδι στην φωτιά για νούμερο παπουτσιού ντιέ είναι που σχετίζεται με κάτι άλλο και ανάλογος  κρίνουν τα προσόντα


 :24:  :24:

Περαστηκα μας.. :D

toulouz

χαχαχαχαχαχα καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!ωραίο το θέμα σας αν και δεν αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα!!!!Πάντως ΄μου φτιάξατε το κέφι!!!!!! :lol:

black_velvet


Υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα παιδικά;  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Athinoula

οχι μακαρι να ψωνιζαμε και εμεις απο κει καλε :P


ενα 35 πχ :wink:

KostasD33

Παράθεση από: "Athinoula"Αυτό το παιδί με τον παναθηναϊκό το έχει χάσει τελείως και μόνιμος φέρνει την συζητήσει στα μετρα του..

και επιτέλους θα ήταν εντος θέματος και δεν θα έλεγε αρλούμπες.... ]

toulouz

Κώστα μου λίγο δύσκολο το βλέπω.... :lol: αλλά τι τακούνι??9ποντο 12ποντο???να ξέρουμε βρε παιδί μου αν βρούμε κάτι να σε ενημερώσουμε!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:

Athinoula

Παράθεση από: "KostasD33"[color]

και επιτέλους θα ήταν εντος θέματος και δεν θα έλεγε αρλούμπες.... ]


 :24: πες τα!!!!!!

οχι 45 αντρικο εσυ...τα τακουνια στον Μισσελ  που επιμένει να μπλέκεται σε γυναικεία θέματα και να λεει οτι δεν γνωριζει την Σοτινολκα! :roll: ακου να δεις..ψευτες!

Μισσελ  :hug2:

KostasD33

12αρι φυσικά και με την τρίχα κάγκελο στο μπουτάκι θα είμαι τρέλα.........

[albumimg]9468[/albumimg]

toulouz

απαπαπαπαπα!!!!!!!!!μόνο τρέλλα θα 'σαι???λίγα λες!!!!!!!! :24:  :24:

Athinoula

οχι...για τις γιορτες ..αυτο..για τον μισσελ ειπαμε εσυ εισαι ψηλος!!!!

toulouz

αααααααα ωραίο πέδιλο!!!!!!!!!!! :wink:

Athinoula

ωραίο δεν είναι??? εμ έχουμε και ένα αλφα γούστο :drunken:

488 Επισκέπτες, 1 Χρήστης