Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 310
  • Total: 310

showbizz

Ξεκίνησε από igeorgak, Δεκεμβρίου 16, 2007, 07:07:48 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

igeorgak

Ποιόν ή ποιά αστέρας της showbizz θεωρείτε ότι είναι ψωνισμένος(η) και που είναι για σφαλιάρες;

tristana

Λυπάμαι που θα σε στεναχωρήσω, αλλά σόουμπιζ δεν υπάρχει στην Ελλάδα. Αν αναφέρεσαι στο Χόλιγουντ να σου δώσω τα σχετικά σάιτ αφού θέλεις να τους κράξεις ντε και καλά.

sevenseas

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ναι μια dancing queen

μια καραψωναρα με λαμε κοστουμια

που ανασατωνσει καθε cub της πολης της

κι εχει γινει σημα κατατεθεν της

igeorgak

Ο όρος showbizz είναι ένας γενικότερος όρος που περιλαμβάνει το χώρο της διασκέδασης και του θεάματος ακόμα και στη χώρα μας έστω και αν ο όρος εδώ χρησιμοποιείται περιορισμένα. Το μήνυμα αφορούσε τους celebrities της χώρας μας αυτούς που είναι ή αυτούς που το παίζουν ότι είναι. Θεωρείς ότι υπάρχει κάποιος ή κάποια από αυτούς που είναι τόσο ψωνισμένοι που είναι για σφαλιάρες;

kuria

georgaki οσο και να με προκαλεις αγορι μου... δε θα χειροδικησω!!!   :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

Παράθεση από: "igeorgak"Ποιόν ή ποιά αστέρας της showbizz θεωρείτε ότι είναι ψωνισμένος(η) και που είναι για σφαλιάρες;


MA   FYSIKA  EGW... :P  :P  :P

Enia

Πω πω φλασιά...! Που ήταν ένα βιντεάκι και καλά που είχε φτιάξει κάποιος (ποιος ήταν) σε κάποιο site νομίζω γιαπωνέζικο... Γμ τη μνήμη μου την ανύπαρκτη...

Βόηθα να το βρούμε βρε Λευτέρη! Όντως ήσουν για σφαλιάρες, ψωνάρα!  :lol:

Athinoula

Ο Τερις ειναι σταρ...οντως


ψωναρα :P

download

Showbizz σίγουρα δεν υπάρχει στην Ελλάδα παρόλα αυτά είναι πολλά τα ψώνια που αρέσκονται να κυκλοφορούν σε δεξιώσεις καθημερινά σε κανάλια κλπ και να παριστάνουν τους αστέρες. Φυσικά αφού τους προβάλουν γίνονται και αστέρες στα μάτια κόσμου
Πρώτος πρώτος που μου έρχεται στο μυαλό είναι
Ηλίας Ψηνάκης

Το απόλυτο μηδέν που πουλάει δημόσιες σχέσεις και κάθε νέος/α εκκολαπτόμενος /η αστέρας το θεωρεί τοπ επιτυχία να τον/ην αναλάβει

310 Επισκέπτες, 0 Χρήστες