Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 856
  • Total: 856

ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ 3ος Κύκλος με SexyGirls!!! Έναρξη!

Ξεκίνησε από gavrina, Δεκεμβρίου 18, 2007, 03:44:07 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

SexyGirl_4

Κατσε ρε συ steel

Το ενδεχόμενο να κάνεις λάθος δεν παίζει; Πρέπει εγώ δηλ να μην απάντησα σαν ο πραγματικός εαυτός μου, αλλά σαν προσποιούμενη sexy 4;;;

Ξέρω με ποια μίλησες και σε διαβεβαιώνω ότι δεν είμαι εγώ. Αρα (μια που σου αρέσει και η έκφραση) δια της ατόπου απαγωγής αποκλείουμε το άτομο αυτό το οποίο σου την είπε στο chat για κάτι που έγινε πριν 2 ώρες.

Εγώ λέω πάντως να σκεφτείς ότι στην περίπτωση της sexy 4, ίσως απλά να έχεις υποθέσει λάθος

steelman

ΠαράθεσηΤο ενδεχόμενο να κάνεις λάθος δεν παίζει; Πρέπει εγώ δηλ να μην απάντησα σαν ο πραγματικός εαυτός μου, αλλά σαν προσποιούμενη sexy 4;;;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΙΠΑ

ΠαράθεσηΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΚΑΠΟΙΑ Η ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛΣ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ
ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ

ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΠΑ
ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΗΣΑ (ΠΙΣΤΕΥΩ) ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ,ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΚΡΗ

ΠαράθεσηΞέρω με ποια μίλησες και σε διαβεβαιώνω ότι δεν είμαι εγώ.

ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ , ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΟΛΑ
ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

Athinoula

:twisted: σεξυ  τι φαγητο σας αρεσει...θα παιζουμε μεταξη μας..γιατι μονο ο φανης παιζει και φορτωνωωωωωωωωωωωω :evil:

SexyGirl_4

Για να σου λέω από την πρώτη στιγμή ότι δεν θυμάμαι να σου την έχω πει στο chat και εσύ να γυρνάς και να λες ότι ή δεν θυμασαι καλά ή κάποιος προσποιείται, και αφού ήση σου έχω πει ότι δεν είμαι εγώ, τι σημαίνει;;;το απομένει; Οτι κάποιος προσποιείται.
Κατάλαβα και διάβασα πολύ καλά αυτο που έγραψες.

τωρα:
[size=9]"ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ , ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΟΛΑ
ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ"
[/size] μπορείς να πεις ποια νομίζεις ότι ειναι ποια και έτσι θα φανεί αν έχεις νομίσει σωστά. Τώρα θα φανεί στο τέλος κτλ κτλ ε, δεν ειναι τώρα πράγματα.

Super Sexy Girl

Παράθεση από: "kodikas"
Παράθεση από: "gavrina"


Δεν είμαι σαν τις άλλες SexyGirls...
Είμαι ναζιάρα και χαδιάρα. Θέλω να μου μιλάς γλυκά και να με πλησιάσεις με τρυφερότητα, αλλιώς θα τρομάξω και δεν θα θέλω να παίξω μαζί σου.
Είμαι ακόμα άπειρη, γι'αυτό μην περιμένεις να ανταποκριθώ σε χυδαία καλέσματα.
Κάθε ρομαντικό μωρό σαν εμένα, κατά βάθος περιμένει τον πρίγκηπα στο άσπρο άλογο... Μήπως είσαι εσύ αυτός;
Ρώτησέ με για μένα κι εγώ θα σου αποκαλυφθώ σιγά-σιγά, μέχρι να με μάθεις πραγματικά...  ]


συγνωμη αλλα το σεξι μπεϊμπι δεν εχει νουμερο;;

σε τι διαφερει απο τα αλλα σεξι που εχουν αριθμο πλαισιου;;





Xwris pareksigisi...st oti den exoume noumero kati 8a simenei kai auto sigoura....oti eimaste poio sexy na to pw.....poio ksexwristes na to pw.....
exoume to kati special telos panton!!!!! :wink: euxomao na sou eleisa tin aporia... 8)

gavrina

[/color]

[/color]

[/color]
[size=24]

Τ Ε Λ Ο Σ
[/size]

steelman

ΜΑΛΙΣΤΑ
ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ
ΛΟΙΠΟΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ :
1.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΝΙΚΝΕΙΜ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΛΟΥΖ ΚΑΙ ΤΗ ΣΙΝΤΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΑ ΤΗΝ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΑΛΛΑ ΤΗ ΣΙΝΤΥ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 10.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΙΚΝΕΙΜ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 10 ΣΕΞΥ.
ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΣΝΟΥΠΙ, Η ΖΑΡΚ , Η ΡΙΑΓΚΑΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΟΙΕΣ ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ;
ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.
( ΤΖΟΚΙΝΓΚ , ΙΣΑΒΕΛΑ , ΕΝΙΑ , ΧΗΜΕΙΑ  )
2.ΤΑΚΤΙΚΗ
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ , ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΝΙΚΝΕΙΜ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ Η ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ.
ΕΨΑΧΝΑ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΣΤΟ ΠΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΑ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ. ( ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗ ΒΕΛΒΕΤ , ΑΦΟΥ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ).
ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΕΧΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΙΚΝΕΙΜ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.( ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΝΑΣΙΑ9 , ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΙΝ ΒΕΒΑΙΑ , Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Η ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΜΠΟΛΝΤ ΠΑΝΤΑ )
ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΝΑΣΙΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ( ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ) .
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑΣΙΑ , ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΒΕΤ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΜΑΖΙ.
ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΣΕ ΠΑΓΙΔΑ ΤΑ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΣΕΞΥ ΓΚΕΡΛ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ( ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕ ΑΥΤΟ Η ΖΑΡΚ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ) ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ.
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΕΝΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ( ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 10 Η ΚΥΡΙΑ ).
ΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ,ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΑ.(ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΔΕΨΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ).
ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ - ΕΒΙΤΑΚΙ , ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΩΝ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΤΗΡΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.( ΑΛΛΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ, ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ).
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΝΙΚΝΕΙΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ.
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΙΑ.( ΤΗΝ ΡΙΑΓΚΑΛ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΠΟΛΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΓΡΑΦΗΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΕΝΙΑ ).

ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ
ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ , ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΜΟΝΟΣ.
ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ , ΜΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.

gavrina


riaghul

Στεελμαν..ευχαριστούμε για τη δημοσίευση της τακτικής που ακολούθησες...γιατί πλέχτηκαν διάφορα σενάρια για τα "πως" και "γιατί" :lol:  ένα εκ των οποίων είναι ξεκαρδιστικό :lol:  :lol:

Εγώ βέβαια δεν είχα καμμιά απορία  και το διασκέδασα...
Ήμουν σίγουρη ότι δεν θα με έβρισκες ..πρώτον γιατί δεν με ξερεις και δεν σε ξέρω ..επειτα στο τσατ μπαίνω απο σπάνια μεχρι ποτέ..και τέλος επειδή και οι συμπαίκτριές μου είχαν αναρωτηθεί πιά είμαι..και παίζαμε και στα "κρυφά" και μόνες μας... :P  :P
Μόνο που θα παρακαλούσα όταν με γράφεις στα ελληνικά και ολόκληρο το νικ μου θα ήθελα να το διαβάζω "ριαγκούλ" :) ..ευχαριστώ

snoopy

[size=18]Μιλάμε πρέπει να ήσουν πολλέςςςςςςςςςςςςςςςς ώρες στο ιντερνετ[/size]

Enia

Αχ... πάει κι αυτό...

Ε, μωρέ Φάνη, για χάρη σου μπήκα σαν sexy baby -αφού τόσο απεγνωσμένα με έψαχνες- αλλά εσύ σημασία δε μου έδωσες τελικά!!!  :lol:

Άντε να δούμε, θα είμαι πιο τυχερή στον τέταρτο γύρο!? :lol: (μα ούτε μια ερώτηση... πάλι!? :lol: )

Witch

Iparxei ena paixndi pou kai auto exei para para para poli plaka!!! Ayto vevea eiai me nifes kai gabrous! Pragmatika ginete proksenio! To eixa dei se allo site kai eixame koufathei oloi!!! Na sas po pos pezete auto????????????????????????????????

snoopy

Witch mou....

edw den psaxname na kanoume PRAGMATIKA proksenio.....


mallon pareksigises to paixnidi! Alla san kaonourgio proswpo sto site... dikaiologise

fortune

Παράθεση από: "riaghul"Στεελμαν..ευχαριστούμε για τη δημοσίευση της τακτικής που ακολούθησες...γιατί πλέχτηκαν διάφορα σενάρια για τα "πως" και "γιατί" :lol:  ένα εκ των οποίων είναι ξεκαρδιστικό :lol:  :lol:

Εγώ βέβαια δεν είχα καμμιά απορία  και το διασκέδασα...
Ήμουν σίγουρη ότι δεν θα με έβρισκες ..πρώτον γιατί δεν με ξερεις και δεν σε ξέρω ..επειτα στο τσατ μπαίνω απο σπάνια μεχρι ποτέ..και τέλος επειδή και οι συμπαίκτριές μου είχαν αναρωτηθεί πιά είμαι..και παίζαμε και στα "κρυφά" και μόνες μας... :P  :P
Μόνο που θα παρακαλούσα όταν με γράφεις στα ελληνικά και ολόκληρο το νικ μου θα ήθελα να το διαβάζω "ριαγκούλ" :) ..ευχαριστώ


Εγω ,που σε ξερω πολυ καιρο βρε Ριακι μου....θα το πιστεψεις οτι μεχρι και σημερα ...(και αν δεν εβλεπα την αναφορα σου)...και οταν σε ελεγα με το νικ... σε ελεγα...Ριαχoλ ;  :shock:.....Παναθεμα σε ..με αυτα τα...Πακιστανικα σου... :P

Enia

Μμμμ, τώρα που έληξε το παιχνίδι εμφανίστηκες, μεσιέ fortune!?  :P  :lol:

Κι όταν δεν ξέρουμε κάτι, το ρωτάμε. Δεν το υποθέτουμε. (Γενικό το σχόλιο, μην το πάρεις προσωπικά.)

856 Επισκέπτες, 0 Χρήστες