Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 307
  • Total: 307

ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ....

Ξεκίνησε από Calma, Ιανουαρίου 05, 2008, 11:02:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

vencedor

>>>ξαναπεΦτεις για υπνο, πορκε εισαι απο το βραδυ συντριμια κ θρυψαλλα...

vencedor

>>>ξαναπεΦτεις για υπνο, πορκε εισαι απο το βραδυ συντριμια κ θρυψαλλα...

larus audouinii

Μυρίζω τον κήπο μου...αγναντεύω το μπλε της θάλασσας, χαζεύω τριγύρω *-στην θέα ....και τεντώνομαι, τεντώνομαι...σκέφτομαι την λέξη διακοπές ;-)

fortune

... :roll:  :roll:

Καλα βρε Στελλακι μου,ακομα δεν γυρισαμε απο διακοπες...παλι θα ξαναφυγουμε...? :smile:  :smile:  :smile:

kuria

εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

vencedor

.....κανεις πως χαμογελας, κ λες "μου περασε".... μεχρι να τσουλισει η μερα, κ να συνειδητοποιησεις, οτι παλι σε λαθος χρονο ξυπνησες...

fortune

:roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Βρε vencedor τι γινεται εδω??Η μια θελει να παει διακοπες...η αλλη θελει να παει ταξιδι.... :shock:  :shock:  :shock: ...τελικα αυτες οι γυναικες ειναι πολυ της ξαπλας...αλοιμονο σε εμας...,που εχουμε μπει σε ρυθμους τρεχαματος... :cool:  :cool:

vencedor

[quote user="fortune" post="355637"]:roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Βρε vencedor τι γινεται εδω??Η μια θελει να παει διακοπες...η αλλη θελει να παει ταξιδι.... :shock:  :shock:  :shock: ...τελικα αυτες οι γυναικες ειναι πολυ της ξαπλας...αλοιμονο σε εμας...,που εχουμε μπει σε ρυθμους τρεχαματος... :cool:  :cool:[/quote]

ελα μου ντε? ιντα γινεται εδω περα απο τις κοπελιες, ουτε ο αλλαχ δεν κατεει... :razz:

Belladona

.... αναλόγως τι μέρα είναι ?
αν είσαι τυχερός και πέσεις σε ΣαββατοΚύριακο , δεν το συζητάμε ... χουζούρι, πάλι κανέναν γρήγορο υπνάκο και μετά έσω έτοιμος για βόλτα , καφέ , ότι καλό προκύψει  :smile:

αν πέσεις σε καθημερινή , μετά την σχετική γκρίνια του πρωινού ξυπνήματος, αρχίζει το σπινάρισμα και όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε  :sad:

larus audouinii

Σήμερα έχει χουζούρια...Μετα από πολύ καιρό ύψωσα την σημαία  :lol:

kapoia_za

και κοιτάζεσαι στον καθρέπτη..
σε λίγα λεπτά ευτύχώς θα φαίνεσαι καλύτερα..
 :razz:

vencedor

...διαπιστωνεις, οτι ηταν ακομη ενα "ονειρο"...

katinaki


Belladona

..... και ρίχνω έναν αναστεναγμό βαθύ για την ημέρα που ξημερώνει , εκτός και αν είναι Σαββατοκύριακο ή αργία

larus audouinii

διαβάζεις Χόρστ Ράιχενμπαχ και αναρρωτιέσαι που είναι αυτός τελικά ο ακατανόμαστος πάτος μας οεοεοεοε ;
Καιρός....να αλλάζουμε νοοτροπία...να αλλάζουμε τους πάτους αλλονών.

307 Επισκέπτες, 0 Χρήστες