Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 744
  • Total: 744

Π Α Μ Ε Γ Ι Α Κ Α Φ Ε

Ξεκίνησε από Calma, Ιανουαρίου 23, 2008, 01:22:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

gohssa

Ηλία δυστηχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.......Φεύγω ταξειδάκι αύριο για σ/κ. Έλπίζω την επόμενη φόρα που θα κατέβεις Αθήνα να τα πούμε από κοντά!!  Καλά να περάσετε.........Βυσσινάκι φρόνιμα εσύ!!  :P

reporter345

Οταν τρεχεις ζεσταινεσαι κυρια... οποτε οτι να φορω θα ζεσταθω...αρκει μην με ριξεις στη θαλασσα.
κατι ξερει ο σνουπη..... αληθεια εχει ενα ομορφο μπαρμαν στο γκαλαξυ, μικρο και τρυφερο χμ χμ και ειναι κολητος του 7 !!!!!!!

reporter345

Γιωργο το παγωτατζιδικο εχει τη διμετρη ασιατισα?

sevenseas

οχι
η ασιαισσα ειναι απεναντι

kuria

Παράθεση από: "snoopy"
Παράθεση από: "reporter345"κυρια μου επιθυμειτε να με δειτε ? σε γκαλαξυ, γάτο ή στοα? Αν επιθυμειτε και κατι πιο απομακρο ξερω και στο βοτανικο ενα ομορφο μπαρακι (εχω κολητο μπαρμαν που κερνα ποτακια).......

galaxy galaxy

καλα παμε πρωτα να τρεξουμε μερικους γυρους στον αγιο κοσμα και μετα εσεις πατε στο galaxy και εγω για κανα ντουζακι...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Teris_

που θα  παμε  για  καφε... :wink:

snoopy

Παιδακια μου


εγω δεν μπορω 6και30. μπορω 17¨00-18¨00

sevenseas

Παράθεση από: "snoopy"
Παράθεση από: "reporter345"κυρια μου επιθυμειτε να με δειτε ? σε γκαλαξυ, γάτο ή στοα? Αν επιθυμειτε και κατι πιο απομακρο ξερω και στο βοτανικο ενα ομορφο μπαρακι (εχω κολητο μπαρμαν που κερνα ποτακια).......

galaxy galaxy


μην φεσω
που ξερεiς κατο galaxy

μακρια από τα στεκια μου
ειναι δικαααααααααααααααααααααααααααα μου

Athinoula

Παράθεση από: "snoopy"Παιδακια μου


εγω δεν μπορω 6και30. μπορω 17¨00-18¨00

και εγω νωρις μπορω ειμαι και μανα ε!!! :twisted:


θα εχουμε παει με μια φιλη καρδιακι κεντρο αν μασ θελετε με το τεκνο μου θα ερθουμε αλλιως .. :roll: δεν θα με δειτε

snoopy

Παράθεση από: "sevenseas"
Παράθεση από: "snoopy"
Παράθεση από: "reporter345"κυρια μου επιθυμειτε να με δειτε ? σε γκαλαξυ, γάτο ή στοα? Αν επιθυμειτε και κατι πιο απομακρο ξερω και στο βοτανικο ενα ομορφο μπαρακι (εχω κολητο μπαρμαν που κερνα ποτακια).......

galaxy galaxy


μην φεσω
που ξερεiς κατο galaxy

μακρια από τα στεκια μου
ειναι δικαααααααααααααααααααααααααααα μου

Εσύ είσαι φτωχός άνθρωπος και αριστερός. Εσυ λοιπόν μακρυά από καπιταλιστικά στέκια

reporter345

επειδη ο γιωργακης δεν θελει να παμε στα στεκια του τοτε εγω προτεινω κυρια να παμε στο μπαρακι της Μεγάλης Βρετανιας ......εκει συναντω το κεφαλαιο που με ταϊζει

kuria

στο μπαρακι της μεγαλης βρετανιας; τρε μπαναλ...
οποτε ειμαι αναγκασμενη και πηγαινω πληττω αφορητα...
καμια καλυτερη προταση ισως; (τα κερασματα δεν ειναι για μενα καθοριστικος παραγοντας επιλογης χωρου... ασε που δε με συγκινουν...)
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

snoopy

Παράθεση από: "reporter345"επειδη ο γιωργακης δεν θελει να παμε στα στεκια του τοτε εγω προτεινω κυρια να παμε στο μπαρακι της Μεγάλης Βρετανιας ......εκει συναντω το κεφαλαιο που με ταϊζει

μια χαρά! GB Corner

reporter345

οποια θελει ακολουθει και αν επιθυμητε ομορφη θεα ενα μπαρακι πισω απο τη πλατεια κολοκοτρώνη με θεα τα επεισοδια που έχει καθαρα ποτα και ομορφη ιδιοκτητρια χαχαχαχα

Calma

πότε θα ερθετε εσεις[/b] χανια για την επόμενη συναντηση?
μια μου και μια σας εινια το σωστό!

744 Επισκέπτες, 0 Χρήστες