Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 773
  • Total: 773

το τεστ του Αρκα..

Ξεκίνησε από Rakendytos, Φεβρουαρίου 12, 2008, 11:04:16 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

tristana

Να διαμαρτυρηθούμε εντόνως! Της ΖΑΡΚ το δημοσίευσε περισσότερες φορές! Ε, όχι!  ]

kuria

σιγα μην παραδεχτω δημοσια πως με εβγαλε ΚΟΚΚΟΡΑ αυτο το χαζοτεστακι...  ]  
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

minoraki

ΚΟΚΚΟΡΑΣ
Έλεγχος και καταπίεση συναισθημάτων, αναποφασιστικότητα, σχολαστικότητα, εμμονή στην τάξη, στην οργάνωση, στη λεπτομέρεια, στην καθαριότητα, τελειομανία, αναλυτική σκέψη.

Η λαϊκή σοφία μπορεί να λέει ότι "όπου λαλούν πολλοί κοκόροι αργεί να ξημερώσει" αλλά εσείς και μόνος το καθυστερείτε μια χαρά, λόγω της αναποφασιστικότητας και της ανασφάλειας που σας διακρίνει. Η ακρίβεια και η εμμονή στη λεπτομέρεια ελιναι στοιχεία που σας χαρακτηρίζουν, όμως προσέξτε γιατί καμιά φορά εξαιτίας αυτής της τελειομανίας γίνεστε σχολαστικοί, φλύαροι και αργοί. Έχετε μεγάλη δυσκολία να ξεχωρίσετε το ουσιαστικό από το περιττό, ενώ είναι γνωστό ότι το σκληρό το πετάμε, το μαλακό το τρώμε, συνήθως. Αξιοσημείωτη είναι και η ανάγκη που έχετε για παντογνωσία. Θέλετε δηλαδή να γνωρίζετε τα πάντα και σε βάθος για να νιώθετε ασφάλεια και αυτό το πετυχαίνετε αναλύοντας γεγονότα και καταστάσεις σε βαθμό κακουργήματος, π.χ. όταν θέλετε να μάθετε την ώρα ρωτάτε και την προηγούμενη. Εκτός όμως από όλα αυτά έχετε και μια μοναδική τεχνική στ'ef αναπτύσσετε ενοχές με το παραμικρό και να ταλαιπωρείστε. Το αγαπημένο σας ρήμα είναι το "φταίω", το οποίο, ως γνωστόν, κλίνεται μόνο στο πρώτο ενικό. Εδώ οφείλουμε να σας επισημάνουμε και κάτι ακόμα, τα συναισθήματα δε δαγκώνουν. Χαλαρώστε και απολαύστε τα γιατί εσείς τα απωθείτε ή τα καταπιέζετε, γι' αυτό και αντιδράτε ψύχραιμα όταν όλοι τα χάνουν και μπορείτε να διηγηθείτε μια τραυματική εμπειρία παίζοντας τένις. Και μια συμβουλή, για να προστατεύσετε την υπεραγχώδη φύση σας, κάντε την εξής χαλαρωτική άσκηση]

Kastoras

Ρε σύντροφε που χαθηκες εσυ? Που τρως ψωμι βρε υποκείμενο της ξενόδουλης αντίδρασης?

saliara

Κι εμένα Λουκρητία με έβγαλε...Μμμμμμ...δεν είναι καλό τέστ..όλο τα ίδια βγάζει!! :P  :P  :P  :P

fmas


xhmeia

και πριν κανενα χρονο περιπου
ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ μ εβγαλε και τωρα ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ


κατι θα ξερει....κατι θα ξερει.....

lucretia

Δεν χρειάζεται καν να πω τι με έβγαλε...

 8)

Τρις μου, ΟΥΟΥ!

Rakendytos

Λουκρητια κι εγω.. 28,57%  :?
ακου Λουκρητια ο Ρακενδυτος..

_MAIRA_

Ισα μωρη Λουκριτιαα χαχα :bom:  :bom:  :pirat:

Rakendytos


Argiro

Κι εμένα Λουκρητία με έβγαλε, αλλά δεν συμφωνώ με όλα όσα λέει. Ούτε κρίνω ποτέ τους άλλους ούτε πιστεύω πως φταίνε οι άλλοι αν κάτι πάει στραβά σε ό,τι θέλω να κάνω, Ξέρω πως εγώ κάνω λάθος, απλώς τις περισσότερες φορές δεν ξέρω τι λάθος έκανα. Και ποτέ δεν χρειάστηκα συμμάχους, όλα μόνη μου τα έκανα πάντα. Παλαιότερα ήμουν επικριτική απέναντι στους άλλους, αλλά στην πορεία διαπίστωσα πως ό,τι και να κάνει κανείς κάποιους λόγους έχει που δεν μπορώ να τους ξέρω. Άλλωστε δεν υπάρχουν κανόνες συμπεριφοράς, ο καθένας κάνει αυτό που πιστεύει πως είναι σωστό γι αυτόν, εφόσον το σωστό είναι σχετικό. Όσο για το να σου πηγαίνουν στραβά τα πράγματα, κανείς δεν φταίει παρά μόνο εσύ που δεν φροντίζεις να σου πηγαίνουν ίσια. Η κοινωνία και το κατεστημένο κάνουν τη δουλειά τους κι εμείς πρέπει να φροντίζουμε να κάνουμε τη δική μας. Στα υπόλοιπα που λέει συμφωνώ, ειδικά στις υψηλές απαιτήσεις που συγκρούονται με την ανασφάλεια. Είναι πολύ δύσκολο να ζει κανείς με δυο τόσο αντικρουόμενες πλευρές στο χαρακτήρα του και ποτέ δεν κατάφερα να μάθω πώς ξεπερνιέται ή τουλάχιστον πώς μπορεί να το ισορροπήσει κανείς.

plus_

εμενα παλι με εβγαλε ακριβως!!

black_velvet


ΟΚ, το 'γραψε δις η τρις  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

_MAIRA_

Λουκρητιες ολες εναν Μοντε Χρηστο θελετε

773 Επισκέπτες, 0 Χρήστες