Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 250
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 176
  • Total: 177
  • Leon

Θέλω...

Ξεκίνησε από DaisyDuck, Μάρτιος 16, 2009, 09:17:24 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

saliara

[quote user="Rizla" post="363385"]η θα θελα..
να μολογησουν καποια στιγμη οι αντρες πως κλαινε..
και οι γυναικες πως αυνανιζονται..
ποσο καλυτερα θα ηταν τα πραγματα..χαχαχα[/quote]


Μα δεν νομίζω ότι στις μέρες μας υπάρχουν γυναίκες(για γυναίκες λέω πάντα) που δεν το έχουν ομολογήσει!!! ;-)  :roll: Άλλωστε δεν είναι κακό..εν αντιθέσει με του άντρες που και κατακόκκινα να γίνουν τα μάτια τους λένε ακόμη ότι ήταν εκείνο το μυγάκι!! :razz:

red_till_death

Χαχαχαχαχα...θέλω να ευχαριστήσω rizla και saliara γιατί με έκαναν να γελάσω. Κι εγώ κάπως έτσι φαντάζομαι τον κόσμο στο μέλλον (αλλά όχι στην Ελλάδα)  :mryellow:

jcdenton

[quote user="saliara" post="363447"]εν αντιθέσει με του άντρες που και κατακόκκινα να γίνουν τα μάτια τους λένε ακόμη ότι ήταν εκείνο το μυγάκι!! :razz:[/quote]

Σε 'μένα δεν είναι το μυγάκι. Είναι που δεν μου δίνεις σημασία  :cry:  :cry:
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

Belladona

.... να γελάσω πολύ , .... μέχρι δακρύων .... όπως παλιά  :sad:

jcdenton

[quote user="Belladona" post="363551"].... να γελάσω πολύ , .... μέχρι δακρύων .... όπως παλιά  :sad:[/quote]

Πανεύκολο. Βγαίνουμε για καφεδάκι. Θα χρειαστείς... φορίο για να επιστρέψεις σπίτι σου ;)
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

Belladona

[quote user="jcdenton" post="363552"][quote user="Belladona" post="363551"].... να γελάσω πολύ , .... μέχρι δακρύων .... όπως παλιά  :sad:[/quote]

Πανεύκολο. Βγαίνουμε για καφεδάκι. Θα χρειαστείς... φορίο για να επιστρέψεις σπίτι σου ;)[/quote]

μμμμ , βάζεις ιδέες  :roll: όταν γιάνω τελείως θα σε έχω υπόψη μου αγαπημένε καλέ Σαμαρείτη

MEGA 1

[quote user="Rizla" post="363385"]η θα θελα..
να μολογησουν καποια στιγμη οι αντρες πως κλαινε..
και οι γυναικες πως αυνανιζονται..
ποσο καλυτερα θα ηταν τα πραγματα..χαχαχα[/quote]

Ακόμα και σε μία τέτοια περίπτωση οι γυναίκες θα εξακολουθούν να βαριούνται αφόρητα την ζωή τους και να είναι αγενείς και ανορθολογικές οι δέ άνδρες θα εξακολουθούν να τρώνε το παραμύθι των σημερινών γυναικών της δήθεν υπερ-γυναίκας που υποτίθεται έχει αποκτήσει δίκαια όλα αυτά που απολαμβάνει σήμερα.

Belladona

[quote user="MEGA 1" post="363572"][quote user="Rizla" post="363385"]η θα θελα..
να μολογησουν καποια στιγμη οι αντρες πως κλαινε..
και οι γυναικες πως αυνανιζονται..
ποσο καλυτερα θα ηταν τα πραγματα..χαχαχα[/quote]

Ακόμα και σε μία τέτοια περίπτωση οι γυναίκες θα εξακολουθούν να βαριούνται αφόρητα την ζωή τους και να είναι αγενείς και ανορθολογικές οι δέ άνδρες θα εξακολουθούν να τρώνε το παραμύθι των σημερινών γυναικών της δήθεν υπερ-γυναίκας που υποτίθεται έχει αποκτήσει δίκαια όλα αυτά που απολαμβάνει σήμερα.[/quote]


ΜΕΓΑΛΕ θεωρώ ότι το στυλ σου  έγινε ήδη πολύ βαρετό . ρουτινιάσαμε  :mrviolet:  :mryellow:  :mrorange:  :mrblue:  :mricy:  :mrgreen:

saliara

[quote user="jcdenton" post="363550"][quote user="saliara" post="363447"]εν αντιθέσει με του άντρες που και κατακόκκινα να γίνουν τα μάτια τους λένε ακόμη ότι ήταν εκείνο το μυγάκι!! :razz:[/quote]

Σε 'μένα δεν είναι το μυγάκι. Είναι που δεν μου δίνεις σημασία  :cry:  :cry:[/quote]


Εγώ δεν σου δίνω σημασία???? :roll: Μου φαίνεται είσαι πιο παραπονιάρης απ'ότι πρέπει!!! :razz:

MEGA 1

[quote user="Belladona" post="363574"][quote user="MEGA 1" post="363572"][quote user="Rizla" post="363385"]η θα θελα..
να μολογησουν καποια στιγμη οι αντρες πως κλαινε..
και οι γυναικες πως αυνανιζονται..
ποσο καλυτερα θα ηταν τα πραγματα..χαχαχα[/quote]

Ακόμα και σε μία τέτοια περίπτωση οι γυναίκες θα εξακολουθούν να βαριούνται αφόρητα την ζωή τους και να είναι αγενείς και ανορθολογικές οι δέ άνδρες θα εξακολουθούν να τρώνε το παραμύθι των σημερινών γυναικών της δήθεν υπερ-γυναίκας που υποτίθεται έχει αποκτήσει δίκαια όλα αυτά που απολαμβάνει σήμερα.[/quote]


ΜΕΓΑΛΕ θεωρώ ότι το στυλ σου  έγινε ήδη πολύ βαρετό . ρουτινιάσαμε  :mrviolet:  :mryellow:  :mrorange:  :mrblue:  :mricy:  :mrgreen:[/quote]

Ναί όντως.
Έχω πραγματικά εξαντλήσει ότι ήθελα να πώ (σχεδόν).
Δέν βρίσκω.."i am run out of new ideas" που λένε και οι Αμερικανοί-μου τελειώσαν οι προτάσεις και ανακυκλώνω τα ίδια και τα ίδια.
Επιπλέον δές ότι πρέπει να προσέξω και τα όρια του νοικάρη της πολυκατοικίας.

vencedor

... ε και που θελω, τι?

MEGA 1


Rizla

..να πω πως το σχολιο μου ηταν αυθορμητο βλεποντας την "παλη" των δυο φυλων που διαδραματιζεται στο φορουμ.. χαχα

saliara

Μια βόλτα με καλή παρέα ως το ξημέρωμα....

jcdenton

Θέλω να είμαι η παρέα της saliaras, μέχρι το ξημέρωμα  :mryellow:  :mryellow:
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

176 Επισκέπτες, 1 Χρήστης