Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 250
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 213
  • Total: 213

Δεν θέλω...

Ξεκίνησε από DaisyDuck, Μάρτιος 16, 2009, 09:18:49 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

papadia

....κ επειδη δε θελω να λεω σαχλαμαρες ...... :mryellow:  :mryellow:  :mryellow: κατα τον fortune....

       θα φροντισω στις 11 Νοεμβρη να ειμαι εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...οσο μπορω...οταν μπορω...

Belladona

[quote user="papadia" post="356550"]....κ επειδη δε θελω να λεω σαχλαμαρες ...... :mryellow:  :mryellow:  :mryellow: κατα τον fortune....

       θα φροντισω στις 11 Νοεμβρη να ειμαι εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


συμμετοχή όμως δεν βλέπω παπαδίτσα να έχεις βάλει στο συγκεκριμένο θέμα  :?:

papadia

....πιστευω οτι για τη συμμετοχη μου θα επιμεληθει ο fortune!!!! καθοτι εγω παπαδια γυναικα...


        δε γνωριζω να πραξω τα δεοντα....(register) κ τα τοιαυτα!!!!!!!!!!!
...οσο μπορω...οταν μπορω...

Belladona

[quote user="papadia" post="356553"]....πιστευω οτι για τη συμμετοχη μου θα επιμεληθει ο fortune!!!! καθοτι εγω παπαδια γυναικα...


        δε γνωριζω να πραξω τα δεοντα....(register) κ τα τοιαυτα!!!!!!!!!!![/quote]

είναι εύκολο παπαδίτσα μου
1.- θα πας στο θέμα = ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ>11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ2011 (βρίσκεται και στην πρώτη σελίδα του site > ΗΟΜΕ)
2.- στην αρχή της 1ης σελίδας επάνω λέει Event Registration (είναι το προγραμματάκι των συμμετοχών)
3.- στην κάτω σειρά έχει τρία κουτάκια με τις ενδείξεις  Sing up , Not sure , Not this time αυτές είναι οι επιλογές σου
4.- εσύ εφόσον θέλεις να συμμετέχεις θα πας με τον κέρσορα και θα πατήσεις την ένδειξη Sing up  kai
5.-θα δεις το ονοματάκι σου να εμφανίζεται στους συμμετέχοντες  :grin:

τόσο απλό είναι
δεν νομίζω  να μπορεί να  στο φτιάξει ο Χρήστος,, γιατί χρειάζεται τους κωδικούς σου, που μπαίνεις στο σαιτ , εκτός κι αν τους του δώσεις.

φιλάκια και καλή επιτυχία

fortune

:roll:  :roll:  :roll:

Παπαδιτσα μου??Η Μπελλα στα ειπε μια χαρα!!Εγω μονο γνωριζοντας τους κωδικους σου θα μπορουσα να το κανω για εσενα.
Τωρα βεβαια αν θες μου τους δινεις...(Αλλα βεβαια...αν μπαινω εγω εδω μεσα σαν παπαδια...θα με αφορησει ο παπας σου... :lol:  :lol: )...

papadia

......καλα.....αν ηξερε ο παπας τους κωδικους μου.......πρωτα πρωτα θα αφοριζε εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              :mryellow:  :mryellow:  :mryellow:


              κ στη προκειμένη οκ θα το προσπαθησω.....κ  :mryellow:  :mryellow:  :mryellow:


              αν κ δε σας εγγυωμαι οτι θα τα καταφερω!!!! :grin:  :grin:  :grin:
...οσο μπορω...οταν μπορω...

Belladona

[quote user="papadia" post="356592"]......καλα.....αν ηξερε ο παπας τους κωδικους μου.......πρωτα πρωτα θα αφοριζε εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              :mryellow:  :mryellow:  :mryellow:


              κ στη προκειμένη οκ θα το προσπαθησω.....κ  :mryellow:  :mryellow:  :mryellow:


              αν κ δε σας εγγυωμαι οτι θα τα καταφερω!!!! :grin:  :grin:  :grin:[/quote]


παπαδίτσα , οσφραίνομαι δικαιολογίες ......  :roll:

Nikos Apomakros

... να έρθω.

Θα πρέπει να διευκρινίσω ότι δεν συμβαίνει επειδή "σνομπάρω" ή αποφεύγω έστω και έναν σας.
Αν προσπαθούσα όμως να εξηγήσω επαρκώς τον λόγο, πιθανότατα το λεξικό Πρωίας θα ήταν
βιβλιαράκι τσέπης συγκριτικά με αυτό που θα έγραφα. Θα περιοριστώ σε ένα "δεν είμαι έτοιμος,
όχι ακόμα" και θα σας ευχηθώ να περάσετε πολύ καλά, αν και είμαι σίγουρος ότι έτσι θα συμβεί,
σύμφωνα τουλάχιστον με την πολύχρονη εμπειρία μου από τέτοιες συναντήσεις (από το 1995
μέχρι και πριν λίγα χρόνια, από BBS, IRC, Yahoo Groups, Leech Events, Computer Gatherings,
Demoscenes κτλ).

 :roll:

Belladona

.... μιζέρια,
.... κατήφεια
.... αυτολύπηση

katinaki


red_till_death

Δε θέλω άλλες ψεύτικες απαντήσεις στις αλήθειες μου και άλλα μεγάλα λόγια. Μετά από εδώ θα το χαράξω τατουάζ στο μέτωπό μου. :sad:

Belladona

.... οι στόχοι μου, οι επιθυμίες μου να είναι όνειρα με ημερομηνία λήξης  :sad:

eloy


Belladona

.... να εκμεταλλεύονται τις αντοχές μου  :mad:

MoonlightScent

αρνητισμό...
κλαψουρίσματα...
κακίες...

πφφφφφφφφ δεν αντέχονται με τπτ...

213 Επισκέπτες, 0 Χρήστες