Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 266
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 266
  • Total: 266

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ....

Ξεκίνησε από kuria, Νοεμβρίου 18, 2004, 07:43:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Belladona

[quote user="saliara" post="355421"]Ανέμελα...
Δεν ξέρω γιατί αλλά όσο μεγαλώνεις στο κλέβουνε κι αυτό.... ]

αχ μικρούλα μου , αν από τώρα στερείσαι την ανεμελιά, τι θα κάνεις αργότερα όταν θα μεγαλώσεις πραγματικά?
γι αυτό άσε τον εαυτό σου ελεύθερο να χαρεί την ζωή όσο είναι αυτό δυνατόν. ζήσε, πάρε βαθιές ανάσες ανεμελιάς και χαράς, γλέντησε, ταξίδεψε να δεις νέα πράγματα. τώρα που ο χρόνος είναι με το μέρος σου

papadia

...ενα ψιθυρο.....μια γλυκια κουβεντουλα να μου ψιθυριζουν στο αυτι (κατα προτιμηση στο δεξι

      γτ απο το αριστερο δεν ακουω καλα :mryellow:  :mryellow:  :mryellow: )
...οσο μπορω...οταν μπορω...

kuria

... την ανατριχιλα της papadias οταν θα της ψιθυριζω στο δεξι της αυτι: [size=8]κουρκουμπινιαααα[/size]   :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

fortune

...την χαρα,οταν θα βλεπω την Κυρια να τα φτιαχνει με τα χερακια της.(τα κουρκουμπινια).. :lol:  :lol:  :lol:

Belladona

ανακούφιση, βαρέθηκα τα άγχη  :neutral:

papadia

....εγω θα ηθελα να νοιωσω την ηδονη ...στον ουρανισκο μου οταν θα γευομαι τα κουρκουμπινια

       της kuria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
       γτ η ανατριχιλια φευγει απο το αυτι  κ με ιλιγγειωδη ταχυτητα φτανει στον ουρανισκο!!!


       ε ....δεν ειναι κ μεγαλη η διαδρομη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...οσο μπορω...οταν μπορω...

Belladona

την γλύκα μιας μεγάλης σοκολατένιας πάστας . το σκέφτομαι τόσο καιρό και έχω μείνει με την επιθυμία.
.
.
.
.
δεν πάει άλλο όμως . πάραυτα πάω να φτιάξω μια μους σοκολάτα -πορτοκάλι . αυτά διαθέτει τώρα η κουζίνα μου .

katinaki


gvarth

Επειδή το κόβω δύσκολο να νοιώσω σιγουριά με τους ανίκανους που προσποιούνται ότι κυβερνάνε , θα προτιμήσω :

Παράθεση... πάω να φτιάξω μια μους σοκολάτα -πορτοκάλι . αυτά διαθέτει τώρα η κουζίνα μου .

Με μικρές απολαύσεις ξεχνιόμαστε . Πόσο μάλλον όταν οργανώνουμε κάτι στο σπίτι με φίλους . Η χαρά της συντροφικότητας του πειράγματος των φίλων , πολλαπλασιάζει την απόλαυση .

fortune

:roll:  :roll:  :roll:

Gvarth??θα συμφωνησω μαζι σου...Πριν λιγο ηταν εδω κατι φιλοι...Αλλος εφτιαξε την σαλατα..αλλος εψησε τα κρεατα...αλλος εκανε τους καφεδες....το φχαριστηθηκαμε...καλη κουβεντουλα...μπαλιτσα...και ποτακια!

katinaki

όλα καλά για τον από πάνω.
 Τη σιγουριά ίσως να μου την προσφέρουν σιδεριές στις πόρτες και τα παράθυρα, μιας που πρόσφατα μας έκλεψαν

fortune

:roll:  :roll:  :roll:

Bρε Κατινακιο μην αγχωνεσαι...ολους μας εχουν κλεψει...Δες το θετικα..και βαλε και σιδεριες οπως λες...γιατι εχουμε γινει το Σικαγο του 1920!

gvarth

ΠαράθεσηΤη σιγουριά ίσως να μου την προσφέρουν σιδεριές στις πόρτες και τα παράθυρα, μιας που πρόσφατα μας έκλεψαν

Πιστεύω ότι αφού δεν "συναντηθήκατε" με τα υποκείμενα αυτά , η κατάσταση είναι ελέγξιμη. Μήπως  συναντηθήκατε ;  :shock:

Σε φιλικό ζευγάρι έτυχε και η εμπειρία συνάντησης - κακοποίησης - εκβιασμών  . Ότι χειρότερο.

Οπότε , τα πρόσθετα μέτρα ασφαλείας , είτε σιδεριές , είτε φωτοκύτταρα με αυτόματο άναμμα προβολέα είτε σύγχρονα συστήματα ασφαλείας είτε δεν ξέρω γω πως αλλιώς τα λένε , δίνουν μια άλλη σιγουριά .

katinaki

[quote user="gvarth" post="356576"]
ΠαράθεσηΤη σιγουριά ίσως να μου την προσφέρουν σιδεριές στις πόρτες και τα παράθυρα, μιας που πρόσφατα μας έκλεψαν

Πιστεύω ότι αφού δεν "συναντηθήκατε" με τα υποκείμενα αυτά , η κατάσταση είναι ελέγξιμη. Μήπως  συναντηθήκατε ;  :shock:

Σε φιλικό ζευγάρι έτυχε και η εμπειρία συνάντησης - κακοποίησης - εκβιασμών  . Ότι χειρότερο.

Οπότε , τα πρόσθετα μέτρα ασφαλείας , είτε σιδεριές , είτε φωτοκύτταρα με αυτόματο άναμμα προβολέα είτε σύγχρονα συστήματα ασφαλείας είτε δεν ξέρω γω πως αλλιώς τα λένε , δίνουν μια άλλη σιγουριά .[/quote]

όχι ευτυχώς δεν "συναντηθήκαμε". Πόσα πρέπει να ξοδέψει κανείς για να νιώσει ασφαλής στο σπίτι του? Έχω ακούσει-διαβάσει για πολλές κλοπές τελευταία (3 από κοντινούς γνωστούς μου). Και υποτίθεται ο κόσμος εδώ έχει δουλειά, χρήματα λόγω τουρισμού  :roll:

gvarth

Κάποιοι έχουν δουλειά αλλά πάντα κάποιοι θα αρέσκονται στο "εύκολο" και "άκοπο" χρήμα .

Όσα περισσότερα μέτρα ασφαλείας λάβει κανείς , τόσο περισσότερο θα αποθαρρύνει τους ερασιτέχνες κλέφτες. Τους αποφασισμένους επαγγελματίες , δεν τους σταματά τίποτε σχεδόν. Δυστυχώς ...

Αυτό δεν σημαίνει ότι θα αφήσουμε την ζωή και την περιουσία μας βορά σε τυχάρπαστα κλεφτρόνια. Προσέχουμε για να έχουμε ... Όσο ακόμα έχουμε  :neutral:

266 Επισκέπτες, 0 Χρήστες