Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 865
  • Total: 865

Σχέση με νεότερο άντρα

Ξεκίνησε από Teo, Νοεμβρίου 28, 2004, 08:57:05 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

v

Παράθεση από: "Argiro"Ο μόνος τρόπος για να βρεις ώριμους ανθρώπους, σχετικά πάντα με την ηλικία τους, είναι να ξέρεις σε τι κύκλους θα τους αναζητήσεις. Γιατί, βλέπεις, δεν βρίσκονται οπουδήποτε. Στα συνηθισμένα μέρη τους βρίσκεις μόνο κατά λάθος... Και για να μάθει κανείς τα μέρη που δεν είναι συνηθισμένα, πρέπει αναγκαστικά να αναβαθμίσει τα ενδιαφέροντά του.


Οσο για τους κύκλους των ωρίμων με τα εκλεκτά ενδιαφέροντα μου ακούγεται λίγο σαν να μιλάμε για υψηλή κοινωνία διανοούμενων που δεν κάνουν παρέα με την πλέμπα.
Η συναισθηματική ωριμότητα δεν έχει καμιά σχέση με την μόρφωση και τα ενδιαφέροντα κάποιου.
Εκτός αν ψάχνουμε για βιτρίνες με ντοκτορά και οικόσημα.
Αν είναι έτσι εγώ προτιμώ τη βιτρίνα του τεκνού ή την παθιασμένη αγκαλιά κάποιου "συνηθισμένου". :wink:


 :P

sui-generis

α χα χα χα χα.... μην το λες μην το λες........καλη μου Αργυρω......

Εχω παθει χουνερια απο τυπαδες ανηκοντες σε ..."κυκλους" ... να τον βλεπεις τον αλλο  σταφιδιασμενο - μια δεκαετια μεγαλυτερο απο σενα- μεν αλλα  ωριμο, ιτζεντλεμεν με κουλτρουρα, πνευμα, επιπεδο, ενδιαφεροντα, κοινωνικη θεση επαγγελματικο και οικονομικο στατους ταυτιση αποψεων ζητουμενων και στοχων .....και ολα τα καλουδια...και να σε κοιταει και να...λιωνει  σαν παγωτο χωνακι εν μεσω καυσωνος....και να θελει σχεση...σχεση σοβαρη λεει....και λες....κομματια να γινει που θα βρω αλλο τετοιο ...κελεπουρι....κελεπουρι ομως....και εκει που προχωρατε  και πανω στην κρισημη στιγμη στις αγκαλιτσες και τα σχετικα σου σκαει η βομβα...ξερεις μωρο μου για να δεσει να στεριωσει η σχεση μας εσυ μονο ενα πραγμα θα εχεις να φροντιζεις...μονο ενα...τα αλλα αστα σε μενα.....να βρισκεις παρεουλα για το κρεβατι μας  γιατι εγω μονο με δυο( εμας τους δυο εν προκειμενω ) νοιωθω μοναξια......

Πουριτανη και ηθικολογα δεν ειμαι ουτε αποφοιτησα απο τας καλογραιας αλλα...δεν το ηξερα καθε που θα θελω κοκο να καλω τον νομο Αττικης ολο και κατι απο Βοιωτια γιατι αλλιως το γεροντιο νοιωθει μοναξια......
Και αντε να το κανω μια φορα να δοκιμασω να υλοποιησω την φαντασιωση βρε αδελφε να μην πεθανω αμαθητη  αλλα να το κανω τροπο ζωης? Οχι...το ραβω με σακοραφα καλυτερα.....

sui-generis

ε...εκανα τα σαρδαμακια μου γραφοντας αλλα  νοημα θα βγαλετε...


συμφωνω με την V παντως η συναισθηματικη ωριμοτητα  δεν εχει σχεση οχι μονο με την μορφωση την οικονομικη και κοινωνικη θεση αλλα ουτε και με την ηλικα

xhmeia

θα συμφωνησω κ εγω
..............τι σχεση εχει η συναισθηματικη ωριμοτητα με τη μορφωση, την οικονομικη επιφανεια κλπ?????????Ισα - ισα που αναμεσα στους πολυ μορφωμενους κρυβονται οι περισσοτερο δηθεν

Παντως δεν ηξερα πως οι συναισθηματικα ωριμοι κινουνται σε συγκεκριμενους κυκλους :shock:
 
Εγω κινουμαι σε διαφορους κυκλους παντως κι ως τωρα
οσους μεγαλυτερους μου-και ταιριαστους στην ηλικια μου συμφωνα με τα κοινωνικα προτυπα- γνωρισα  ηταν ολο κομπλεξ, απωθημενα, καταπιεση  και ολα τ αλλα "προσοντα" που αναφερατε
Ευχαριστω δεν θα παρω, παρολο που ειμαι πολυ ωριμη συναισθηματικα πλεον :wink:

Anonymous

Ποτέ δεν θα δει χαρά απο μενα παντρεμενος και μαλιστα να εχει δυανισει και τα πρωτα ηντα....αφηστε κατω το ποιοτικο σεξ....και ο ωριμος 28αρης μια χαρα το κανει....ασε που ξερεις οτι θα τον χαρεις κιολας βρε αδελφακι μου...θα παιξεις θα γελασεις....
Εγω συμφωνω με μια διαφορα ηλικιας πεντε πανω πεντε κατω.....αλλα απορριπτω παντελως τον παντρεμενο πενηνταρη ...να τον κανω τι?? να τον κουραζω στον εγκεφαλο?
Μα μπορει να δωσει τα ιδια ο πενηνταρης με τον 35 αρη? και μαλιστα σε μια με διαφορα ηλικιας ανω των 10 ετων? εγω πιστευω...σε καμια περίπτωση

sui-generis

Μαρθα μας...ο παντρεμενος που ξεφυτρωσε τωρα?
Υπαρχουν ξερεις και ανυπαντροι πενηνταρηδες.....
και παντρεμενοι τριανταπενταρηδες

εκτος και αν ηθελες να απαντησεις στο θεματακι  για τους παντρεμενους /νες .....

Anonymous

χαχα ..ναι ...εκει μαλλο πηγαινε

mourmouritsas

ειμαι νεοτερος!ποια θα μου κατσει? :roll:

sui-generis

εγω ειμαι λογοδοσμενο κοριτσι( κοριτσι τροπος του λεγειν)
δεν μπορω να σε εξυπηρετησω...... 8)

Athinoula

vre mourmou kai ti eimaste na sou katsoume katsikes? :cry:

mourmouritsas

θεωρεις το ποιον σου κατσικα?
(τι αλλο θα δω! :? )

Atzon

Bγαίνει απο το

" Κατσ' κάτ' μαρή "  :lol:

lucretia

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τι σημασια εχει τι γραφει η ταυτότητα για το αν θα σου αρεσει καποιος η οχι.
Οπως εχω πει επανηλειμμενως, ο μαλακας θα ειναι μαλακας και στα 25 του, και στα 30 του και στα 53 του και βαζω και στοιχημα οτι και την στιγμη της συνταξιοδοτησης παλι μαλακας θα ειναι.


Για μένα, ποτέ δεν ειχα ιδιαιτερα μεγάλη διαφορά ηλικίας, με καποιον,(+/-5 χρόνια)  χωρις αυτό να γίνεται συνειδητά. Απλά δεν νιωθω ανετα με πολυ μεγαλύτερους ή πολύ μικρότερους αντρες.  Ελξη υπαρχει αλλλά σκονταφτει το θεμα σε απλά πρακτικά πραγματα.

Pappas10

Ελλάς - Ευρώπη - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

(ούτε μικρότερη ούτε μεγαλύτερη με αντέχει). Βαριέμαι να διατυπώνω απόψεις για το θέμα. Ό,τι γουστάρει κάποιος το κάνει.

Μπορεί να λέω και αρλούμπες.

Μιχάλης.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

joking





οκ!!


δοκίμασες με κάποια ακριβώς σαν κι εσένα??  ]

865 Επισκέπτες, 0 Χρήστες