Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 566
  • Total: 567
  • Leon

Όταν κοιτώ τα μάτια σου...

Ξεκίνησε από vasilis, Δεκεμβρίου 12, 2004, 12:52:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

vasilis

Όταν κοιτώ τα μάτια σου βλέπω τον κόσμο όλο. Βλέπω μια γλύκα απέραντη όσο το σύμπαν. Σ' ευχαριστώ που είσαι ακόμα μαζί μου, σ' ευχαριστώ που με κάνεις και υπάρχω, σ' ευχαριστώ, θα σ' αγαπώ για πάντα με όλη την ψυχή μου. Όταν σε γνώρισα ήσουνα μια καρδιά πληγωμένη, κομματιασμένη, ένα πουλί χωρίς φτερά, ένα ναζιάρικο καλό κορίτσι.
θυμωμένο όμως με την ζωή, ένα αστέρι που δεν στηριζόταν πουθενά και που είχε χάσει τη λάμψη του. Έτσι και εγώ μικρή μου ζωούλα, το μόνο που σου ζητώ, είναι να με αφήσεις να επουλώσω τις πληγές σου όλες και να σου ξαναφτιάξω τα φτερά σου για να ξαναπετάξεις, έστω και μακριά μου αν αυτό σε ικανοποιεί, να κλέψω την λάμψη των αστεριών και να στην ξαναδώσω πίσω. .

Anonymous

Όταν κοιτώ τα μάτια σου..βλέπω τη στιγμή εκείνη που μου χαμογελάνε και τότε τα λατρεύω και τα αγαπώ όλο και περισσότερο..!

xhmeia

Οταν κοιτω τα ματια σας,
αντιλαμβανομαι το νοημα της ζωης μου
και οταν δεν τα κοιτω μου λειπετε  :hug2: :hug2:

Rakendytos

Οταν κοιτω τα ματια σου, μοιαζεις με σπουργιτι, που ψαχνει την τροφη του στο βλεμμα μου..
Οταν κλεινεις τα ματια σου, μοιαζεις με λουλουδι, που αφηνεται στην ζεστη αγκαλια του ηλιου..
Οταν ανοιγεις τα χειλη σου, μοιαζεις με αρπα που σε καθε φιλι μου, ξεπηδουν γλυκιες μελωδιες..
Ας ειναι αυτες οι πρωινες σκεψεις, μια ευχη στον ανεμο, που θα αγγιξουν τα αυτια σου, θα κανουν τον γυρο του μυαλου σου και θα καταληξουν στην καρδια σου..   :wink:

Eltoro


sevenseas

μεσα στα ματια της βλεπω εμενα τα τραγουδαω

Μία η άνοιξη ένα το σύννεφο χρυσή βροχή
βροχή που χόρευε σε κάμπο ώριμο ως το πρωί
σαν στάχυα έλυσες πάνω στους ώμους μου χρυσά μαλλιά
σαν στάχυ χόρεψες σαν στάχυα αμέτρητα ήταν τα φιλιά

anastasia


gohssa

[size=24][/size]χ α ν ο μ α ι!!!!

Ventouza

Βλέπω όλα αυτά που δε θέλεις να μου πεις...

gohssa


barby

[size=24][/size]ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΓΑΛΛΑΖΙΟ ΟΥΡΑΝΟ,ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΛΛΩΝ ΕΙΔΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΑ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΤΡΕΥΩ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ Κ ΓΕΜΑΤΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

fmas

Μου χαμογελά η πλάση......

anastasia


fmas

Παράθεση από: "anastasia":roll:

????

Sara

όταν κοιτώ τα μάτια σου
θέλω να βλέπω εμένα
μα αλλού αυτά γυρίζουνε
και βλέπουν τον καθένα.. :?

566 Επισκέπτες, 1 Χρήστης