Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 806
  • Total: 806

kaTw Ta STRinG!!

Ξεκίνησε από PoiSoN_GiRL, Μάρτιος 12, 2005, 12:20:05 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PoiSoN_GiRL

*PoiSoN_GiRL κανει προβα στην νεα - αδιαβροχη - αδιαπεραστη - σιδερενια πανοπλια της !!  :wink:

jericho

Βρε παιδάκια! είναι σάββατο , καλοκαιράκι , και γράφετε σε φορουμ΄΄ :shock:  :shock:  :shock: ΄


Μηπως ειμαστε προβληματικά ΄βρέ΄¨΄΄΄΄΄΄΄΄???????


 :lol:  :lol:

PoiSoN_GiRL

ερωτηση κρισεως ηταν αυτο ??
οχι γιατι αν ηταν ερωτηση κρισεως .. εγω προσωπικα περναω κριση οποτε η κριση μου δεν ειναι σωστη ! λολ !
παντως εχεις δικιο ! δεν ειναι νορμαλ καλοκαιριατικο να ειμαστε ετσι ..
κατι δεν παει καλα ..  :roll:  :?

PoiSoN_GiRL

πολυ ησυχια επικρατει εδω μεσα .. να ανησυχησω ??  :roll:

[size=9]υποπτο...[/size]

Enia

εμ από τη μια τη λέτε στον κοσμάκη (βλέπε jericho) κι από την άλλη περιμένετε τον κόσμο να μπει?!!

εγώ πάντως δικαιολογούμαι γιατί δεν είναι καλοκαιράκι εδώ...  :roll:


ΟΥΑΑΑΑΑ!!!  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

PoiSoN_GiRL

μη μου στεναχωριεσαι ψιψινακι μου ! θα ερθει κι εκει το καλοκαιρακι .. που θα παει το ατιμο ...  :?

freak

Παράθεση από: "jericho"Βρε παιδάκια! είναι σάββατο , καλοκαιράκι , και γράφετε σε φορουμ΄΄ :shock:  :shock:  :shock: ΄


Μηπως ειμαστε προβληματικά ΄βρέ΄¨΄΄΄΄΄΄΄΄???????


 :lol:  :lol:


βρε παιδακι αραξε λιγο κ χαλαρωσε...ο καθενας το μακρυ του κ το κοντο του....

Enia

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"μη μου στεναχωριεσαι ψιψινακι μου ! θα ερθει κι εκει το καλοκαιρακι .. που θα παει το ατιμο ...  :?

μπαααα μητσάκομ... ήρθε κι έφυγε... πουλάκι ήταν και πάει... πέρασε για φέτο... του χρόνου πάλι... κλαψ σνιφ λυγμ σμπαρεκουάκ...

PoiSoN_GiRL

Μην μου στεναχωριεσαι γλυκουλα μου ! εχουμε τοσα πολλα καλοκαιρακια μπροστα μας !! αμετρητα !! λιγο υπομονουλα κανε και συντομα δεν θα σου λειπει το καλοκαιρι !!  :wink:

Anonymous

Παράθεση από: "Enia"

(την επόμενη φορά που θα με πεις 'μωρό σου΄και φας μπουνιά μην απορίσεις!!!  :twisted: )



 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll: Ωραίες εποχές..........................σνιφ, κλαψ...

806 Επισκέπτες, 0 Χρήστες