Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 551
  • Total: 551

Νέο game - Αναγραμματισμένες λέξεις..

Ξεκίνησε από Atma, Μάρτιος 24, 2005, 02:29:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jasper

σόρυ βρε ΡΙΚΥ μου.... δεν θα το ξανακάνω... άντε μη με κάνετε να νιώθω άσχημα  :cry:

ΠΟΙΖΟΝ  το ουδετερόνιο είναι το νετρόνιο... αλλά συμφωνώ με τον ρίκυ... ας παίζουμε με λέξεις απ αυτές που χρησιμοποιούμε καθημερινά... (το νετρόνιο ομολογώ το χρησιμοποιώ μόνο 1-2 φορές τη βδομάδα  :P  κι ας μην έχω ιδέα τι είναι)

ΛΙΜΠΙΝΤΟ.... αν την βρω μπορώ να αλλάξω το μαντολάτο (κολλάει στα δόντια το άτιμο) με προφιτερόλ?????

ΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑ???? που είσαι καλό μου? άντε βάλε

Atma

Παράθεση από: "rickymartin"Jasper, αν θες να παίζουμε και μεις να βάζετε υπαρκτές λέξεις, ]

αχ αχ ρίκι
πες τα
μα που τις βρήσκει τέτοιες λέξεις
σνιφφφφφφ
να βάζουμε λέξεις απο τον α33;

Atma

Παράθεση από: "libidoman"αγαπητοι/ες χρήστες του forum a33  να βαλω και εγω μια λεξη και οποιος/α το βρει κερδιζει μαντολατο.....

  [size=18]ΔΚΦΡΤΣΣΝΝΝΝΡΠΤΤΡΤΞ ΑΑΑΕΟΟΟΟΟΙΙΗ  [/size]

εσύ σαν ειδικός στο scramble  μας την έβαλες;; :wink:

Enia

paidia, mh barate oloi mazi, kata tuxh to eipa to 'oudeteronio'!

Pame loipon allh mia (giati tou libido, sorry, alla egw den ka8omai kan na thn psa3w!! ]SHSHMOUDEI[/b]

(sugnwmh alla den exw ellhnikous xarakthres edw, elpizw pws einai katanohto!)

jasper

Δημοσίευση????

αν ναι.... ας βάλει κάποιος άλλος την επόμενη...γιατί εγώ το πήρα πολύ κατάκαρδα που με κράξατε  :P

Enia

nai jasperaki, swsta... bazw mono kai mono gia na exeis na paizeis. ase ta xaza, kaneis den se ekra3e! ]AYTOPELELI[/b]

jasper

δεν με έκραξε?????

και αυτό το ΑΥΤΟΠΕΛΕΛΙ τι είναι??? δεν είναι κράξιμο....

Αυτοπελέλι είσαι και φαίνεσαι βρε  :P  (μάκια)

ΥΓ.  ΑΥΤΟ-Π-ΕΛΕΛΙ ή ΑΥΤΟ-Ρ-ΕΛΕΛΙ???

γιατί αν είναι ΑΥΤΟΡΕΛΕΛΙ είναι ακόμη χειρότερο  :P

Enia

P kalh mou.. opws leme Paizw-paixnidi-paidakia... ouxi R...

AUTOPELELI... (me to sumpa8eio! ]

jasper

ουφ φτηνά τη γλύτωσα....

είσαι να λέμε τον ρίκυ αυτορελέλι??? (αλλά μη δώσεις μετάφραση...άστον να νομίζει ο,τι θέλει)

Λέω να φύγω τώρα, και αργά το βράδυ να ξαναχτυπήσω κάρτα... καλό απόγευμα  :D

Enia

jasper mou, o kahmenos o ricky exei faei tetoio sok pou ton eipame drako me rompa, pou lew na mhn tou thn pw gia ligo kairo (tis epomenes duo meres dhl, mhn fantasteite oti antexw parapanw ]

Atma


Enia

Yes indeed Atma! Ante, bale kati allo twra na exoume na psaxnoume giati 8a er8ei h jasper opou na'nai!

Atma

χαχαχαχα ένια ο φόβος και ο τρόμος των επτά θαλασσών χαχχαχα

ΝΗΣΣΚΗΟΠΑΑ

Anonymous

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ   ]Το αυτοπελέλι βρισιά είναι?   :shock:  :shock:  :shock:  :shock: Να ξέρω!!!!!!![/color] :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

Atma

Παράθεση από: "rickymartin"ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ   ]Το αυτοπελέλι βρισιά είναι?   :shock:  :shock:  :shock:  :shock: Να ξέρω!!!!!!![/color] :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

ρικι γιεεεεεεεςςςςςςςς

συνεχίζεις

551 Επισκέπτες, 0 Χρήστες