Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 597
  • Total: 598
  • Leon

ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Ξεκίνησε από libidoman, Μάρτιος 30, 2005, 09:08:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PoiSoN_GiRL

ΠΩΛΕΙΤΑΙ σκύλος. Τρώει τα πάντα, ιδιαίτερη αδυναμία στα παιδιά.

KiSSeS

ΖΗΤΕΙΤΑΙ κυριος, εως 35 ετών, ελεύθερος, ψηλός, γεροδεμένος, ευκίνητος, μελαχρινός, με ηλιοκαμένο δέρμα, πτυχιούχος ΑΕΙ, κάτοχος αυτοκινήτου, κατα προτίμηση 2-θέσιου σπορ, με μηνιαίο εισόδημα άνω των 5.000 €, σε μόνιμη στελεχική θέση, ορφανός από γονείς, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, να ξέρει να μαγειρεύει καλά, να ξέρει από φασίνα, κάτοικος βορίων προαστίων, με εμπειρία στο sex, υγιής, υποστηρικτής των γυναικείων δικαιωμάτων, για ελεύθερη κοπέλα, 28 ετών, με πλούσια ψυχικά χαρίσματα. Θα προτιμηθούν όσοι έχουν γνώσεις μασάζ και πολίτικης κουζίνας.
Πληροφορίες εντός.

libidoman

Κορίτσια!Ψάχνετε για νέο,έξυπνο και όμορφο διευθυντή επιχειρήσεως με ιδιόκτητο γιωτ,βίλα και καταθέσεις στην Ελβετία;Αν ναι,συνεχίστε το ψάξιμο.Αν όχι τηλεφωνήστε μου,είμαι 50άρης, κατώτερος δημόσιος υπάλληλος.

PoiSoN_GiRL

Πωλειται ... πωλητρια!

PoiSoN_GiRL

ΖΗΤΕΙΤΑΙ τριτος για συμμετοχη σε παρτουζα

Kopelia

Παράθεση από: "P******"Μια πρώτη επιστολή γνωριμίας με άγνωστο άτομο είναι πάντα μια μικρή πρόκληση του τι να πεις ώστε να μι είναι κοινότυπο και με ενδόμυχη επιθυμία να τραβήξει την προσοχή και το ενδιαφέρον του άλλου.

Ας αποφύγω λοιπόν την πρόκληση αυτή και ας παραμείνω στο κοινότυπο.

Αν είναι να προχωρήσει η γνωριμία θα προχωρήσει αν είναι να χαθεί ας χαθεί και οι δυο δεν είχαμε κάτι να χάσουμε ενώ από εμάς εξαρτάτε το τι θα κερδίσουμε.

Θα χαρώ λοιπόν να σε γνωρίσω ................


Επιστολή Γνωριμίας!

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "Kopelia"
Παράθεση από: "P******"Μια πρώτη επιστολή γνωριμίας με άγνωστο άτομο είναι πάντα μια μικρή πρόκληση του τι να πεις ώστε να μι είναι κοινότυπο και με ενδόμυχη επιθυμία να τραβήξει την προσοχή και το ενδιαφέρον του άλλου.

Ας αποφύγω λοιπόν την πρόκληση αυτή και ας παραμείνω στο κοινότυπο.

Αν είναι να προχωρήσει η γνωριμία θα προχωρήσει αν είναι να χαθεί ας χαθεί και οι δυο δεν είχαμε κάτι να χάσουμε ενώ από εμάς εξαρτάτε το τι θα κερδίσουμε.

Θα χαρώ λοιπόν να σε γνωρίσω ................


Επιστολή Γνωριμίας!


aman aman ! kati mou 8umizei auto na deis...
kale naiiiiiiiiiii !
eixa ki egw akrivws to idio pm ....

Y.G. allakse to ki esu ligo vre kale mou ... exeis skeftei pote oti mporei na peseis se kollhtes pou ta lene ola metaksu tous ?

LooooooooooL!

libidoman

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"ΖΗΤΕΙΤΑΙ τριτος για συμμετοχη σε παρτουζα



δευτερΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ υπαρχει καρδουλινι;;;;;

KiSSeS

XaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXa
XaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXa
XaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXa


giati na paideuetai o an8rwpos kale????? :P:P:P:P

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "libidoman"
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"ΖΗΤΕΙΤΑΙ τριτος για συμμετοχη σε παρτουζα



δευτερΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ υπαρχει καρδουλινι;;;;;

LooooooooL libidoman ! an vrw kati 8a se enhmerwsw  :wink:  :wink:  :wink:

libidoman

σε ευχαριστω καρδουλινι ..εισαι πολυ καλη!!!!
Υ.Γ.. Και κοιτα μην περιμενω πολυ.... xixiixixixixiix
ο ανυπομονος libidoman!!!!!

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "libidoman"σε ευχαριστω καρδουλινι ..εισαι πολυ καλη!!!!
Υ.Γ.. Και κοιτα μην περιμενω πολυ.... xixiixixixixiix
ο ανυπομονος libidoman!!!!!

xixixixixixi!!!!!! ok !! deal !

*PoiSoN_GiRL psaxnei apegnwsmena kopela na summetasxei sthn fantasiwsh tou libidoman !!

Ntama

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"Από πιτσαρία ζητείται γέρος με Πάρκινσον για να απλώνει τυρί στα μακαρόνια. Πληροφορίες στο 1160.

Ειμαι αυτός ακριβώς που ζητάτε για την πιτσαρία σας  :lol:  :lol:  :lol:

Εχω καργα πάρκισον, απλώνω τέλεια το τυρί στα μακαρόνια και είμαι άντρας και γέρος.

Περιμένω να μου τηλεφωνήσετε και να μου πείτε ποτε ξεκινώ να εργάζομαι  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

το τηλ μου ειναι 6969696969


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "Mairoula"
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"Από πιτσαρία ζητείται γέρος με Πάρκινσον για να απλώνει τυρί στα μακαρόνια. Πληροφορίες στο 1160.

Ειμαι αυτός ακριβώς που ζητάτε για την πιτσαρία σας  :lol:  :lol:  :lol:

Εχω καργα πάρκισον, απλώνω τέλεια το τυρί στα μακαρόνια και είμαι άντρας και γέρος.

Περιμένω να μου τηλεφωνήσετε και να μου πείτε ποτε ξεκινώ να εργάζομαι  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

το τηλ μου ειναι 6969696969


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

[size=18]LOoOoOoOoOoOoOoOoOLLLLLLLZzZzzz! [/size]

PoiSoN_GiRL

Χριστουγεννιάτικο ξεπούλημα σε χαμηλές τιμές κάθε μήνα

597 Επισκέπτες, 1 Χρήστης