Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 567
  • Total: 568
  • Leon

ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Ξεκίνησε από libidoman, Μάρτιος 30, 2005, 09:08:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

libidoman

mairoula γιατι δεν απαντας  γλυκεια κου?????
ολο το σ/κ το καλω .....και δεν το σηκωνεις!!!

PoiSoN_GiRL

libidoman ... oi phges mou me plhroforhsan oti h Mairoula ta s/k ergazetai allou .... kai malista vrhke thn 8esh apo dikh mas dhmosieush (vlepe : ΖΗΤΕΙΤΑΙ μπάρμαν γυναίκα)
dokimase pali thn Deutera...  :lol:  :lol:  :lol:

libidoman

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"libidoman ... oi phges mou me plhroforhsan oti h Mairoula ta s/k ergazetai allou .... kai malista vrhke thn 8esh apo dikh mas dhmosieush (vlepe : ΖΗΤΕΙΤΑΙ μπάρμαν γυναίκα)
dokimase pali thn Deutera...  :lol:  :lol:  :lol:
σε ευχαριστω ομορφια μου για την πληροφορηση!!!!

Υ.Γ. εσυ μωρακι δουλευεις σ/κ???

[size=24]σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς μουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς[/size]

Ntama

Παράθεση από: "libidoman"mairoula γιατι δεν απαντας  γλυκεια κου?????
ολο το σ/κ το καλω .....και δεν το σηκωνεις!!!

Λιμπι, μωράκι, δεν απαντούσα γιατί ολο το σκ ήμουν πολύ απασχολημένη... ακουσαν κι'από αλλες πιτσαρίες ότι απλώνω τέλεια το τυρί και επηξα στη δουλεια!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ntama

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"libidoman ... oi phges mou me plhroforhsan oti h Mairoula ta s/k ergazetai allou .... kai malista vrhke thn 8esh apo dikh mas dhmosieush (vlepe : ΖΗΤΕΙΤΑΙ μπάρμαν γυναίκα)
dokimase pali thn Deutera...  :lol:  :lol:  :lol:

Ποιζονάκι ευχαριστώ για την ΑΜΕΣΗ πρόσληψηηηηηηη  :lol:  :lol:  :wink:

Δεν μου πες όμως τι μισθό θα πάρω????? :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "libidoman"
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"libidoman ... oi phges mou me plhroforhsan oti h Mairoula ta s/k ergazetai allou .... kai malista vrhke thn 8esh apo dikh mas dhmosieush (vlepe : ΖΗΤΕΙΤΑΙ μπάρμαν γυναίκα)
dokimase pali thn Deutera...  :lol:  :lol:  :lol:
σε ευχαριστω ομορφια μου για την πληροφορηση!!!!

Υ.Γ. εσυ μωρακι δουλευεις σ/κ???

[size=24]σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς μουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς[/size]

libidoman mou egw eimai ergasiomanhs !! Douleuw ka8e mera..olh mera... akoma kai stis argies ! (ton kosmo!!)
Twra gia na aplwnw turi stis pizzes den exw antirhsh kamia ... alla den exw ta aparaithta prosonta ... (mou leipei to parkinson vlepeis...) ti na kaneis .. oudeis teleios !!

makia ki apo emena  :lol:  :lol:  :lol:

Y.G. emfanisthke h Mairoula !! trexa tsimpa thn mhn mas thn paroune apo antagwnistikh pizzaria ....  :!:  :!:

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "Mairoula"
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"libidoman ... oi phges mou me plhroforhsan oti h Mairoula ta s/k ergazetai allou .... kai malista vrhke thn 8esh apo dikh mas dhmosieush (vlepe : ΖΗΤΕΙΤΑΙ μπάρμαν γυναίκα)
dokimase pali thn Deutera...  :lol:  :lol:  :lol:

Ποιζονάκι ευχαριστώ για την ΑΜΕΣΗ πρόσληψηηηηηηη  :lol:  :lol:  :wink:

Δεν μου πες όμως τι μισθό θα πάρω????? :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Mairoula mou xairomai pou eisai euxaristhmenh !! Eksallou poios den 8a htan me mia toso paragwgikh ergasia! Mhn eimaste kai axaristoi ! (LoL!)
Oso gia ton mis8o , sugnwmh pou pareleipsa na ton anaferw ...
Loipon o mis8os einai ikanopoihtikotatos !!!
5000 eurw ton mhna (na mas dineis ennoeitai) kai malista eisai tuxerh giati 8a sou kanoume kai thn ekshs prosfora :

Stis 8499 pizzes pou 8a agorazeis apo to katasthma mas ... h pizza noumero 8500 8a einai dwrean (ta 3 prwta kommatia... mhn pesei kai to magazi eksw...katalavaineis..)

Atma

Είμαι η χρυσοχέρα Δέσποινα.
Ζυμάρι πιάνω και κολώνα της ΔΕΗ γίνεται.
Θα σε κάνω να λιώσεις.

-----


Είμαι εμφανίσιμος και αρκετά μορφωμένος. Θα ήθελα να υπηρετήσω μια ενδιαφέρουσα γυναίκα ανεξαρτήτως εμφάνισης και ηλικίας σαν πραγματικός της οικιακός βοηθός. Μπορώ να προσφέρω τα πάντα στην κυρία μου χωρίς να ζητώ απολύτως τίποτα εκτός απο την χαρά να την υπηρετώ. Η θέση μου δίπλα της είναι δυνατόν να περιορίζεται απόλυτα στα καθήκοντά μου σαν υπηρέτη της και φυσικά τα πάντα θα οριοθετούνται και θα καθορίζονται απο εκείνη. Θα ήθελα ακόμη να τονίσω ότι το γεγονός ότι θα έχει έναν άνδρα να την υπηρετεί δεν θα περιορίζει σε κανένα σημείο την κοινωνική ή ερωτική της ζωή αφού ο υπηρέτης της θα λειτουργεί μόνο για την δική της ξεκούραση και απόλαυση.
Χαρακτηριστικά:
Φύλο: Αντρας
Προτίμηση: Γυναίκες
Ηλικία: 36
Τοποθεσία: Αθήνα
Ύψος: 182 εκ.
Τύπος σώματος: Κανονικό
Οικογενειακή κατάσταση: Ελεύθερος/η
Είδος σχέσης που με ενδιαφέρει: Εναλλακτικοί τρόποι ζωής
Δραστηριότητες:
Απασχόληση: Κανονικό ωράριο
Μόρφωση: Μεταπτυχιακό
Χόμπυ: Έργα τέχνης - Κοινωνικές υπηρεσίες - Φαγητό - Κινηματογράφος - Μουσική - Εξωτερικές δραστηριότητες - Αθλητισμός - Θέατρο - Ταξίδια - Υπολογιστές
Φιλόζωος/η: Όχι ιδιαίτερα
Καπνιστής: Όχι
Πίνει: Ναί

567 Επισκέπτες, 1 Χρήστης