Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 477
  • Total: 478
  • Leon

Τι σας κάνει να νιώθετε αμηχανία;

Ξεκίνησε από gavrina, Απριλίου 15, 2005, 11:24:47 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nikos28

Εμένα αυτό που με φέρνει σε αμηχανία είναι να με εγκωμιάζει ή να με επικρίνει κάποιος μπροστά σε άλλους...

Όχι απλά έρχομαι σε αμηχανία... νοιώθω σαν τον τερματοφύλακα την ώρα που βλέπει τον Πελέ να κατεβαίνει στη μικρή του περιοχή!  :roll:

Αν και, τελικά, το αποκρούω το σουτ...  :wink:

Argiro

Με φέρνει σε αμηχανία όταν μου ζητούν συγνώμη ή όταν μου λένε ευχαριστώ. Πιστεύω πως η συγνώμη δεν λέει κάτι ούτε λύνει τίποτα, παρά μόνο η έμπρακτη μετάνοια. Όσο για το ευχαριστώ, νομίζω πως όταν κάνει κάποιος κάτι το κάνει αυθόρμητα και αν του πεις ευχαριστώ τον φέρνεις σε δύσκολη θέση.

sonia

emhxania noiwthw otan kouvediazw me atoma pio etoimologa apo mena !!! :lol:

Nikos28

Παράθεση από: "sonia"emhxania noiwthw otan kouvediazw me atoma pio etoimologa apo mena !!! :lol:


Κι όταν είναι λιγότερο ετοιμόλογα, τι νοιώθεις;  :lol:

sonia

Παράθεση από: "Nikos28"
Παράθεση από: "sonia"emhxania noiwthw otan kouvediazw me atoma pio etoimologa apo mena !!! :lol:


Κι όταν είναι λιγότερο ετοιμόλογα, τι νοιώθεις;  :lol:

apla to diaskedazw....na fernw tous allous se amhxania !!!! :lol:  :lol:
mhpws eimai poly kakia??? :twisted:  :lol:

papi

εμενα θα με εφερνε σε αμηχανια αν μου ελεγε κανα τρελλο.Πχ παρε το αμαξι και οδηγα γυμνος!(για φαντασου :oops:  :roll: )

yoda

Παράθεση από: "papi"εμενα θα με εφερνε σε αμηχανια αν μου ελεγε κανα τρελλο.Πχ παρε το αμαξι και οδηγα γυμνος!(για φαντασου :oops:  :roll: )
φοβερη εμπειρια!!σου προτεινω να το δοκιμασεις.μην πτοηθεις απο το βλεμμα του πακιστανου την ωρα που θα σου καθαριζει τα τζαμια!!!ειναι μεσα στο προγραμμα. :lol:
το μονο που με φερνει σε αμηχανια ειναι οι ερωτησεις σεξουαλικου περιεχομενου ειδικα οταν γινωνται απο ατομα του "αδυναμου" φυλλου.(αδυναμου!!!κουνια που μας κουναγε!!! :? )

Bijoux

Παράθεση από: "Ramos"ayth h stagona pou stazei


χαχαχαχαχα ζορζ μου
μα να σε φέρνει σε αμηχανία η σταγόνα μ; :P  :P

Bijoux

yoda

θέλεις να σε φέρω σε αμηχανία; :wink:  :P

patos

me fernei se amixania otan kapoia paei na me filisei xwris thn adia mou

sonia

Παράθεση από: "yoda"[το μονο που με φερνει σε αμηχανια ειναι οι ερωτησεις σεξουαλικου περιεχομενου ειδικα οταν γινωνται απο ατομα του "αδυναμου" φυλλου.(αδυναμου!!!κουνια που μας κουναγε!!! :? )

 :roll:  :roll:  :roll: ma toso poly????eimai periergh ti se rwtane??? :roll:  :roll:  :roll:

purple

ta post pou rwtane pote exoume amixania.

tristana

Τρελό Λόλισμα Περπλ! ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ! Πολύ καλό! Ε, μα πια! :twisted:  :lol:

Putsable

Σκυλιά που γλύφουν τα @/^&$#@! τους  :razz:

himpajeep

αμηχανία...?  χμ... συναισθημα που έχω καιρό να νιώσω... συνήθως μου συμβαίνει όταν δώ μετά απο καιρό ένα άτομο που σήμαινε πολλά για μένα...μια πρώην, ένας παλιός φίλος...

477 Επισκέπτες, 1 Χρήστης