Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 768
  • Total: 768

ΘΑΡΡΟΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Ξεκίνησε από balland, Απριλίου 25, 2005, 02:18:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

ωραια... λοιπον αξιεραστε Rebel_heart θελω να αφησεις ελευθερο το μυαλο και τις αισθησεις σου και να προσπαθησεις να προσελκυσεις ερωτικα τον heinrich με μια ερωτικη επιστολη σου...


ομολογω ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΜΑ αλλα και σενα ΣΕ ΕΤΡΩΓΕ οταν  υποτιμουσες το δαιμονιο οπως λεει η φιλεναδιτσα μου seemoula μυαλο μου...  :wink:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Rebel_heart

egw na tou thn steilw..autos tha mporei na thn diavasei me tosa pou tou exeis hdh grapsei esy ews twra?;)

kuria

αμ μετα απο μενα η ερωτικη επιστολη ενος αντρα σιγουρα θα του ειναι πλεον ευπροσδεκτη...   :P

αντε ασε τωρα τη δημιουργικη φαντασια σου να μεγαλουργησει με μουσο της τον heinrich...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

See_Me

είπα κι εγώ να βοηθήσω, αλλά έπεσα στο κλασσικό αντρικό τύπο (Αντρας= τα ξέρει όλα, δε ρωτάει ποτέ, δε χάνεται ποτέ, δε χρησιμοποιεί χάρτη γιατί ξέρει πάντα που και πως να πάει, οδηγεί καλύτερα από όλους και γενικά είναι το Υπέρτατο Ον  ]

kuria

αφου το ξερεις οτι το σερνικο παιδι ειναι παντα αυτοκαταστροφικο... τι αγωνιζεσαι να το προστατεψεις γυναικαρα μου;
αν δεν κακοποιηθει πως θα μαθει; :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

See_Me

Άρα δε φταίμε εμείς που είμαστε σκύλες, φταίνε αυτοί που είναι βιτσιόζοι και μαζοχιστές...χμ...με βολεύει αυτή η δικαιολογία ]

heinrich

μια ο κώδικας στο τσατ, την άλλη ο ρεμπελος... πολύ σουξέ απέκτησα και αρχίζω να ανησυχώ. Ωρε τι σας έπιασε και καθε φορά που αποφασίζετε να πάιξετε θάρρος ή αλήθεια να ασχολείστε με το τομάρι μου (που σημειωτέον είναι ευαίσθητο?).
Λοιπόν, ρεμπελ, ελπίζω να ξέρεις να μαγειρεύεις.
Eσένα, κυρά μου, θα σε περιλάβω άλλη φορά. Kαι καλά τον ρέμπελ τον έτρωγε, τον δικό μου θα ξύσει?

Enia

τι έγινε εδώ? ακόμα τον ρέμπελο περιμένουμε?! για σκουντήστε τον κάποιος!!!

Rebel_heart

vre tetrapodo skyla eisai?gia gati se eixa...tha eisai nea ratsa...Loipon Hein mhn to pareis proswpika alla den me empneeis :lol: se eida sthn kouzina na me koitas me ton plasth k exasa k to tharos mou opote as paiksei h Enia twra pou me ksypnhse!!!

Enia

όπως πολύ πετυχημένα είχε πει κάποιος κάποτε, είμαι σκυλί με γατίσιο νάζι  :P

και δεν έχω πρόβλημα να παίξω, αλλά με αλήθεια πληζ... δεν νιώθω ιδιαίτερα θαρραλέα αυτόν τον καιρό!  :P

Rebel_heart

Enia o xaraxthrismos tetrapodo den htan gia sena alla gia thn mikrh me thn fountwth oura :lol:  Alla...gia pes mas...poso skyla ginesai prin vgaleis nyxia?xaxaxxaxa

Enia

σε κάποια γνωρίσματα ταιριάζουμε με το σιμιδάκι μου και ταυτίστηκα  :P  :wink:

ούτε σκύλα γίνομαι, ούτε νύχια βγάζω.
θυμώνω, κλαίω, στεναχωριέμαι, γκρινιάζω (κυρίως αυτό!), αλλά ποτέ δεν γίνομαι εκδικητική. για κανέναν δεν θα κάτσω να δηλητηριάσω την ψυχούλα μου με μίσος. κανέναν.

 :roll:

ρωτάω τώρα?  :roll:

Rebel_heart


Enia

τη γλίτωσες πάλι...  :roll:


[size=18]ΘΑΡΡΟΣ 'Η ΑΛΗΘΕΙΑ?[/size]

Rebel_heart

egw thelw na dw to tharros sou Enia an einai pantws epoxhs  :lol:  :wink:
Opote THARROS

768 Επισκέπτες, 0 Χρήστες