Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 560
  • Total: 560

kalimera eipa????

Ξεκίνησε από skou70, Απριλίου 09, 2004, 02:44:26 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

katinaki

Καλημέρα και καλή εβδομάδα  :!:

spellbound

Να πω ενα καλο βραδυ, παω τα  σκασμενα τα σκυλια μου για βολτα  και μετα νανι και χαλλλλλαρα για το αυριανο ξυπνητηρι!  (το φελεκι μου μεσα @@@@ και τον εφευρετη του@@ γκρουμφ και ολα τα σχετικα κλπ)
Φιλουθκια σ ολους και καληνυχτα !!
σπελλ

CINDY

[size=24]



[marquee direction=down][marquee direction=up][marquee direction=left][marquee direction=right]
                                                                            ΚΑΛΗΜΕΡΑ Α33 [/marquee][/marquee][/marquee][/marquee]

                                                                                       [marquee direction=down][marquee direction=up][marquee direction=left]  ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΚΡΟΑΣΗ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
[/marquee][/marquee][/marquee][/size]

CINDY

[size=18]
                                                                                               ΚΑΛΗΜΕΡΑ Α33

                                                                                       ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΚΡΟΑΣΗ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΟ ΞΥΠΝΗΜΑ[/size]

spellbound

Τελικα ειναι η μοιρα μου να λεω μονο καληνυχτες !!!!  Γρια κοττα γαρ και ολα τα σχετικα!!!

Σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σιντυ, εισαι απιθανη το πρωι, μας ξυπνας με το γαντι!!!   Να σαι καλα ζουζουνα!!! :D

andreasec13

[quote user="spellbound" post="307534"]Τελικα ειναι η μοιρα μου να λεω μονο καληνυχτες !!!!  Γρια κοττα γαρ και ολα τα σχετικα!!!

Σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σιντυ, εισαι απιθανη το πρωι, μας ξυπνας με το γαντι!!!   Να σαι καλα ζουζουνα!!! :D[/quote]

Ααα γλυκοΣπελούκω,τετοιες ωρες ξυπνας;Με το πασο σου καλε...

Και που να ακουσεις προγραμμα απο τη Σιντυ στις 'αχαραγες' ωρες...εκει να δεις γλέντια!!!

katinaki


andreasec13

'πίσηςςςς,καλημέρα στην εκλεκτή ομήγυρη  :smile:

CINDY

[quote user="spellbound" post="307534"]Τελικα ειναι η μοιρα μου να λεω μονο καληνυχτες !!!!  Γρια κοττα γαρ και ολα τα σχετικα!!!

Σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σιντυ, εισαι απιθανη το πρωι, μας ξυπνας με το γαντι!!!   Να σαι καλα ζουζουνα!!! :D[/quote]




ευχαριστιες πολλες κυρια μου!να ειστε καλα!φιλακιααααααααααααα

ixnografia

[/font]


                            :smile:         :smile:          :smile:

CINDY

[size=24]

                                                                                    ΚΑΛΗΜΕΡΑ Α33
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ

                                                                    ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ  ΜΑΖΙ
[/size]




και μην ξεχνατε  οτι πρωινες παραγγελιες εδω ειμαι...

andreasec13

[size=24] ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [/size]

andreasec13

[quote user="spellbound" post="307534"]
Γρια κοττα γαρ και ολα τα σχετικα!!![/quote]

Δλδ. τώρα που θα πλακώσουν τα κρύα,δε θα μας λείψει το ζουμί...υπέροχα

 

Δρουϊδηηηηηηηηηηη,ετοίμασε την μαρμίτα!!!

angelatr21

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΟ Σ/Κ σε ολουςςς :lol:  :lol:

ixnografia


560 Επισκέπτες, 0 Χρήστες