Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 748
  • Total: 748

lol τι σας θυμίσει αυτό?

Ξεκίνησε από Anonymous, Ιουλίου 31, 2005, 03:13:20 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Anonymous

[/color]
Βλέπετε πως κουνάει αυτιά και προβοσκίδα; χαχαχα  ]


PoiSoN_GiRL

λοοοοοοοοοολ ! ο καημενος ο ακατανομαστος αυτη την εβδομαδα παντως παιζει να εχει λοξυγκα απο το πρωι που ξυπναει μεχρι την ωρα που κλεινει τα ματακια του και παει για χρο - ψι !!!  :twisted:  :twisted:

Anonymous

Μπαααααααααααααα Ζουζούνα μου, μια χαρά είναι....!!! ]

PoiSoN_GiRL

χικ !! βρε λες να ... ? μπαααα δεν .. κι αν ομως ..? ε .. τοτε ...

(χιχιχιχιχιχι)  :wink:  :lol:

Anonymous

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"ακατανομαστε η υπομονη σου ειναι το κατι αλλο !  :P


Kati tetoia blepoun kai pairnoun tharos kai alloi. :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

spell

Δεν μιλω δεν μιλω δεν μιλω μπροστα στην εξουσια  :salut:  :salut:  :salut:



 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "_rickymartin_"
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"ακατανομαστε η υπομονη σου ειναι το κατι αλλο !  :P


Kati tetoia blepoun kai pairnoun tharos kai alloi. :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:


ποιος πηρε θαρρος να τον κανω μαυρο με το τσοκαρο ??
ααααα ! ολα κι ολα ! ο ακατανομαστος ειναι must γιαυτο και του επιτρεπεται να κανει οτι θελει (με την επιβλεψη της Εnia και τη δικη μου παντα ... μην τρελαθουμε τελειως που θα τον αφησουμε και ανεξελεγκτο !!) Οσο για τους υπολοιπους .. ΣΕΜΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ..  :twisted:  :roll:

Anonymous

spell einai 7:50, exeis ena 10lepto mexri na paw gia douleia, ksereis ti na to kaneis? :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Anonymous


Anonymous

Fysika kai OXI gwgw mou, synexizoume aptohtoi thn plakitsa mas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (katse na brw kamia kalh fwto) :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Anonymous

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!! χιχιχιχιχιχιχ

Ο ακατανόμαστος κάνει Φούσκες....
][/URL]

Anonymous

Ο ακατανόμαστος νοικοκύρης ][/URL]

PoiSoN_GiRL

αχουτο το μαναρι μου ! μωλε ειναι γλυκουμπινι αυτο το αγορι !!
ακατανομαστουλη μου σου παει αυτη η ποδια !! σου κανει ωραια προβοσκιδα βρε !! (λοοοοοοοοοοοοολ)

Με αγαπη
το πειραχτηρι σου !! χιχιχιχιχι !  :P  :lol:

Anonymous

O akatanomastos sthn paralia, opws kserete mpratsas den eimai  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P


Anonymous

O akatanomastos meta apo .................................. meeting  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P


748 Επισκέπτες, 0 Χρήστες