Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 539
  • Total: 540
  • Leon

Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή?

Ξεκίνησε από Prigkipissa, Σεπτεμβρίου 03, 2005, 01:55:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

CHRIS_FEMALE_

[quote user="pixie" post="350636"]Κριαράκι, δυναμικό και αποφασισμένο! Το ΝΑΙ ολόκληρο - το ΟΧΙ ολόκληρο!

Και το έλεγα από μέσα μου... τους άντρες πρέπει να τους τρομάζουμε μόνο τις Απόκριες... ;-)  :razz:[/quote]

αααα με κριους γυναικες εκανα ανεκαθεν πολυ καλη παρεα...!!!τα αρσενικα ηταν το προβλημα γιατι τσακωνομασταν αγρια και δεν ξερω γιατι...μπας κι εχεις καπου σκορπιο?
αυτο που ελεγες απο μεσα σου βγαλτο απόξω σου μπας και ειχε σαχεση με εμενα?ασε γιατι καρκινακι καρκινακι αλλα δαγκωνω αγρια αμα μου την κανουν εμενα...τσουναμι γινομαι διχως επιστροφη...ξερεις η καταστροφικη δυναμη του νερου... :???:

Belladona

πάλι πρέπει να κάνω την χαρωπή οικοδέσποινα  :mrviolet:

pixie

[quote user="CHRIS_FEMALE_" post="350641"][quote user="pixie" post="350636"]Κριαράκι, δυναμικό και αποφασισμένο! Το ΝΑΙ ολόκληρο - το ΟΧΙ ολόκληρο!

Και το έλεγα από μέσα μου... τους άντρες πρέπει να τους τρομάζουμε μόνο τις Απόκριες... ;-)  :razz:[/quote]

αααα με κριους γυναικες εκανα ανεκαθεν πολυ καλη παρεα...!!!τα αρσενικα ηταν το προβλημα γιατι τσακωνομασταν αγρια και δεν ξερω γιατι...μπας κι εχεις καπου σκορπιο?
αυτο που ελεγες απο μεσα σου βγαλτο απόξω σου μπας και ειχε σαχεση με εμενα?ασε γιατι καρκινακι καρκινακι αλλα δαγκωνω αγρια αμα μου την κανουν εμενα...τσουναμι γινομαι διχως επιστροφη...ξερεις η καταστροφικη δυναμη του νερου... :???:[/quote]

Καλέ τι λες? Εσύ δεν είσαι άντρας! Πώς θα είχε σχέση με σένα?  :lol:  :lol:

Απλώς... με έπιασε το γρήγορο και όπου φύγει-φύγει ο άνθρωπος... καταλαβαίνεις... τόν φόβισα μάλλον... :sad:

Τέλος πάντων... όχι δεν έχω καθόλου Σκορπιό στο ωροσκόπιό μου! Ωροσκόπο και 4 πλανήτες στον Κριό, σε Υδροχόο, Τοξότη και Δίδυμο. Α, και την Αφροδίτη στους Ιχθείς! :smile:

tsao26


kapoia_za

προγράμματα βαρετά κι αποδοτικά..

Belladona

.... ότι ασφυκτιώ . μάλλον έχω στριμώξει πολλές ευθύνες στην ζωή μου .

Nikos Apomakros

Επιτέλους τίποτε...






ΥΓ: κι ότι ψεύδομαι

Belladona

... άλλη μια μέρα , χωρίς ένα λεπτό για μένα  :neutral:

Nikos Apomakros

..πως διάολο μας κατάφεραν να πεθαίνουμε 350 ημέρες για να ζούμε 15...

katinaki

θα λιώσουμε εδώ μέσα. Εννοώ στο γραφείο και από τη ζέστη :cry:

kapoia_za

πως έχει πανσέληνο απόψε..
κι εγώ θα τραβάω γραμμούλες μέχρι το πρωί..

Belladona



αφιερωμένο σε όλους τους ρομαντικούς της παρέας και σε μένα !!!! εξαιρετικά  :lol:  :lol:  :lol:

Nikos Apomakros

χμμμ ...

ότι μπορεί η Μεγάλη Εβδομάδα να είναι μια φορά το χρόνο
αλλά η μεγάλη Παρασκευή είναι μια φορά την εβδομάδα...




ΥΓ: κι είναι πολύ μεγάλη ρε γμτ...  :???:

kuria

γιατι καποτε που μπορουσα να κοιμηθω ανενοχλητα δεν το εκανα;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Nikos Apomakros

απαπα...

ύπνος = απώλεια χρόνου

Ο Μέσος Όρος Ύπνου (Μ.Ο.Υ.) στη περίπτωσή μου είναι 4-5 ώρες. Και προσπαθώ να τις μειώσω...


Καλά τα λένε ότι χρειαζόμαστε 8 ώρες ύπνου... αλλά δεν παύει να είναι το 1/3 των ωρών της μέρας...



κι όταν θα είμαι 45 χρονών... δεν έχω καμμία διάθεση να σκέφτομαι ότι τα 15 χρόνια κοιμόμουνα...

539 Επισκέπτες, 1 Χρήστης