Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 841
  • Total: 841

Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή?

Ξεκίνησε από Prigkipissa, Σεπτεμβρίου 03, 2005, 01:55:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

red_till_death

Υποθέτω ότι οι χαρακτήρες και οι αντιδράσεις σας είναι παρεμφερείς στο συγκεκριμένο θέμα...μάλλον κάπως έτσι εξηγείται. :roll:

vencedor

[quote user="black_velvet" post="364804"][quote user="vencedor" post="364800"][quote user="black_velvet" post="364799"]Εγώ τώρα γιατί βρίσκω τον vencedor πιο ρεαλιστή από την Μπέλλα;;;  :?:[/quote]

θα σαι κ εσυ βαρεμενη σαν αυτον... :razz:
χαχαχαααα[/quote]

Λες ε;

Κι είναι σοβαρό αυτό;  :roll:[/quote]

?τι να σου πω τωρα?
η επιστημη, σε προσφατο συνεδριο στο ανατολικο ΣουδΑΝ, αποφασισε συμπεραΖματικα οτι οποιαδηποτε προσπαθεια ιασης του Vencedor, ειναι πεταμενα πεσος. :oops:

[quote user="red_till_death" post="364805"]Υποθέτω ότι οι χαρακτήρες και οι αντιδράσεις σας είναι παρεμφερείς στο συγκεκριμένο θέμα...μάλλον κάπως έτσι εξηγείται. :roll:[/quote]

θε να πεις οτι εχουμε τα ιδια χάλια, αλλά το σπελαρεις κομΠΣα ε? :razz:

black_velvet

[quote user="vencedor" post="364807"]

?τι να σου πω τωρα?
η επιστημη, σε προσφατο συνεδριο στο ανατολικο ΣουδΑΝ, αποφασισε συμπεραΖματικα οτι οποιαδηποτε προσπαθεια ιασης του Vencedor, ειναι πεταμενα πεσος. :oops:[/quote]


Ουφ! Ευτυχώς!  :razz:  :razz:  :razz:  :lol:  :lol:  :lol:


[quote user="red_till_death" post="364805"]Υποθέτω ότι οι χαρακτήρες και οι αντιδράσεις σας είναι παρεμφερείς στο συγκεκριμένο θέμα...μάλλον κάπως έτσι εξηγείται. :roll:[/quote]

Θενξ κόκκινε. Απλά... νόμιζα πως ήτανε όλος ο κόσμος έτσι. Και όχι μόνον ο vencedor κι εγώ.  :mryellow:
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

vencedor

το ντριφτ, μου ανεβαζει διαθεση κ αδρεναλινη λαιμαι.

red_till_death

Ό,τι έχω να σπελάρω, το σπελάρω... ;-)  Παίζει να είμαστε η belladona και εγώ οι εξαιρέσεις... :oops:

vencedor

[quote user="red_till_death" post="364811"]Ό,τι έχω να σπελάρω, το σπελάρω... ;-)  Παίζει να είμαστε η belladona και εγώ οι εξαιρέσεις... :oops:[/quote]

εξαιρεσεις κ κανονες....
                                κανονες κ εξαιρεσεις...
                                                               ερμοοσο λαιμαι... ;-)

Belladona

... είμαι το θέμα της συζήτησης .... πλάκα έχει ... μου αρέσει  :razz:

Belladona

.... πόσο εύκολο είναι να αλλάξεις την πραγματική σου εικόνα,
     δυο αστειάκια , λίγο παραπάνω χαζό χιούμορ και γίνεσαι άλλος άνθρωπος .... :roll:

jcdenton

+1 στο παραπάνω σχόλιο. Η ανωνυμία του internet γλυκιά μου.


[quote user="Belladona" post="364903"]... είμαι το θέμα της συζήτησης .... πλάκα έχει ... μου αρέσει  :razz:[/quote]

Σ' αρέσει να σφάζονται για σένα;
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

Belladona

[quote user="jcdenton" post="364908"]+1 στο παραπάνω σχόλιο. Η ανωνυμία του internet γλυκιά μου.


[quote user="Belladona" post="364903"]... είμαι το θέμα της συζήτησης .... πλάκα έχει ... μου αρέσει  :razz:[/quote]

Σ' αρέσει να σφάζονται για σένα;[/quote]


καλέ μου σαν αληθινή γυναίκα μου αρέσει το θετικό σχόλιο αρκεί να είναι η πραγματικότητα και όχι κολακεία ή παραμύθι.
τώρα το να σφάζονται για μένα, θα έλεγα όχι , δεν μου αρέσουν τα αίματα  :smile:
άλλωστε , αν και δεν το δείχνω είμαι και αισθάνομαι ταπεινή.

black_velvet

[quote user="Belladona" post="364906"].... πόσο εύκολο είναι να αλλάξεις την πραγματική σου εικόνα,
     δυο αστειάκια , λίγο παραπάνω χαζό χιούμορ και γίνεσαι άλλος άνθρωπος .... :roll:[/quote]

Πόσο εύκολο είναι να αλλάξεις την διάθεσή σου!

Δυο αστειάκια, λίγο παραπάνω χαζό χιούμορ και νιώθεις άλλος άνθρωπος.  ;-)
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Belladona

[quote user="black_velvet" post="364911"][quote user="Belladona" post="364906"].... πόσο εύκολο είναι να αλλάξεις την πραγματική σου εικόνα,
     δυο αστειάκια , λίγο παραπάνω χαζό χιούμορ και γίνεσαι άλλος άνθρωπος .... :roll:[/quote]

Πόσο εύκολο είναι να αλλάξεις την διάθεσή σου!

Δυο αστειάκια, λίγο παραπάνω χαζό χιούμορ και νιώθεις άλλος άνθρωπος.  ;-)[/quote]


σ΄ευχαριστώ γλυκούλα μου  :oops:

vencedor


red_till_death

-> Ότι είμαι πολύ νέα για να αρχίσω τα ηρεμιστικά.
-> Ότι θα εκνευρίσω κι όσους με διαβάζουν.  :oops:

vencedor


841 Επισκέπτες, 0 Χρήστες