Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 775
  • Total: 775

Οταν μπαινετε στο αυτοκινητο ή οταν αναβαινετε στην μηχανη..

Ξεκίνησε από papi, Οκτωβρίου 11, 2005, 08:33:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

papi

απολ και μετα τι κανεις βρε? :P

KiSSeS

Η σχέση με το τουτούνι μου (ή αλλιώς αυτοκίνητο) είναι πολύ στενή.... ερωτική θα έλεγα..... :P Ο καλύτερος μου φίλος....

Όταν είμαι στεναχωρημένη πχ., είναι η παρηγοριά μου... Μπαίνω, βάζω μπρος κι όπου με βγάλει ο δρόμος μου.... Σπάνια θέτω προορισμούς.... Πολλές φορές αράζω μέσα στο αμάξι και περνάω ώρες κοιτόντας τη θάλασσα ή από κάποιο ψηλό σημείο την θέα της πόλης...

Με ηρεμεί απίστευτα...


Κι όπως είπα και πιο πριν... Μπαίνω στο αμάξι, βάζω μπρος και φεύγω........

 :wink:

papi


KiSSeS


papi

με τι μπαινεις μεσα :?:  :roll:

fmas

Βάζω το κλειδί και μέχρι να σβήσουν όλες οι μη απαραίτητες λυχνίες τακτοποιώ το κινητό μου και τα υπόλοιπα, βάζω την ζώνη και ξεκινάω......

Sara

Ενα περιεργο πραμα...Μου ρχετε να αναψω τσιγαρο...αλλα....κρατιεμαι :?

KiSSeS

Παράθεση από: "papi"με τι μπαινεις μεσα :?:  :roll:

 :shock: με τον πωπό!!!  :shock:


τι με τι μπαίνω μέσα καλέ???

papi

με την σοβρακοφανελα μαρι :lol:

KiSSeS

Μπουαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχχχαχαχαχχαααα!!!


Ε ναι καλε! Χωρις αυτην θα κρυωσει ο πωπος!!!


 :wink:  :P  :P

papi

Ωραια θα βαλω και εγω...θα ειμαι ο ρομπεν των παπιων σε νεα εκδοση :lol:  :oops:

gbyzf1000

se 4troxo

panta thn zwnh katevasma ligo to para8uro anigma h mousiki...anama tsigaro kai start the engine

sto 1000 8)

3eklidwma....bazw to kleidi sthn kleidwnia (axaxax)
pataw to start engine...kai travaw to chock (eneka xeimwna)...akouo to gluko....analafro vrixi8mo tou...vrouuuum vrouuuummm vroooummmm

foraw to kranos...meta ta gantia...sikono to stand....kleino chock..

kai.....


[size=18]vrouuuuuuuum vroummmmmmmmmmm vroummmmmmmmmmmmm


skioutssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/size]

fokoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

papi

μου θυμιζει εκεινα τα παιχνιδια με την μικρη οθονη που εχει ενα τιμονι και διπλα το κλειδι και καλα μαθενουν τα μικρα να οδηγουν :dwarf:  :dwarf:

naiada05

ΑΝΟΙΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠ ΤΟ ΑΜΑΞΙ,ΑΠΛΩΝΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΠΛΩΝΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΙΣΟΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΙΖΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ Μ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΞΗΓΗΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΒΑΖΩ ΚΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΔΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΩΣΩ ΤΟ ΧΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΥΤΤΑΩ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΩ..................ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΙ ΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΣΑΣ.......ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΛΟΣΑΝΤΑ.......ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΩ........ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΟΥ ΚΙ ΚΟΛΩΝΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΑΨΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΞΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΜΜΑ ΤΟΥ ΦΑΝΑΡΙΟΥ ..........ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΚΑΡΔΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑΧΟΥΜΕ................... :roll:  :roll:  :roll:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

papi

αχ και να ημουν το γκαζι σου :oops:  :P  :P  :P

775 Επισκέπτες, 0 Χρήστες