Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 808
  • Total: 808

Οταν μπαινετε στο αυτοκινητο ή οταν αναβαινετε στην μηχανη..

Ξεκίνησε από papi, Οκτωβρίου 11, 2005, 08:33:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

barby

[size=24][/size]Α ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΔΗΓΟ.....

HORHE

στο αυτοκινητο πρωτη κινηση βαζω cd ,(ιδια κινηση κανω και στο σπιτι..)
στην μηχανη κοιταω πλαγια μου παντα για να δω την κλειδαρια δισκοφρενου..
αν δεν ειναι πλαγια την πατησα αν εχω ξεκινησει ηδη...
 παει να πει οτι εντος 10 δευτερολεπτων εχω πεσει διοτι ειναι πανω στην ροδα...και οχι τιποτα αλλο αντε να σηκωσεις 220 κιλα μετα...

isabella


heinrich

επειδή δεν οδηγώ, απλά ρωτάω τον οδηγό  αν θα φτάσουμε έγκαιρα και αρτιμελείς στον προορισμό μας

papi


scorpios28

οι φωνες χαμηλωνουν
τα ηχεια δυναμωνουν
τριζουν τα παντα
ο ηχος δυναμωνει...και σε πορωνει
μηδεν-εκατο σε τρια δευτερα
ολα επιτρεπονται και γινονται ελευθερα
20.000 Wαττ+1 τα μυαλα χοροπηδανε και τα τζαμια ολα σπανε!

heinrich

καλά που μου το πες για να αγαπήσω ακόμα περισσότερο τα MMM που διαβάζω και εφημερίδα με την ησυχία μου....... :D  :D  :D  :D

papi

η εσπρεσσο ειναι πολυ καλη εφημεριδα(θα αρχισω να γραφω για το α33)χοχοχο :lol:

SurvivoR

3ekleidwnw ton sunagermo,benw mesa,,,bazw bros,anoigw radio ,perimenw na zesta8ei kana 5lepto gia swsth leitourgeia tou turbo.....fwraw thn zwnh twn bagket,kai arxizw to wrc mou ka8e mera olo kai diaforetika...allh fora me pada allh me xeirifreno...:p

oso afora thn sxesh mas einai akrws filhkh h kollhth 8a ellega........1gia auto kai auto gia enan :D

SurvivoR

3exasa....an otan bw exw kamia omorfh gunaikia upar3ei gia sunodhgo........prwta paizw mazi ths..................kanw oti kanw kai meta bazw bros kai feugw  :lol:  :cry:  :P  :P  :P  :P  :P  :P

kodikas

δηλαδη βρε σουρβ
αμα εχεις γυναικεια υπαρξη για συνοδηγο , δεν θελει το μαραφετι 5λεπτο ζεσταμα για να δουλεψει ο τουρμπος;
κανεις οτι κανεις και μετα απλα βαζεις μπρος και φευγεις;;

με τη ζωνη των μπαγκετ τι κανεις;;

SurvivoR

oxi rei to zestenw kai tote... :P
h zwnh ton bagket einai ena apo ta spastika meionekthmaa pali.....tis foraw,alla mou spane ta neura...........kai tis apofeugw san ........ :lol:

Rebel_heart

me to amaxi kala einai k me synodhgo, alla me thn mhxanh thelw apla na trexw monos xwris na skeftomai tpt...Egw h amazona mou k ta xiliometra mprosta!

kodikas


Nikos28

Παράθεση από: "heinrich"επειδή δεν οδηγώ, απλά ρωτάω τον οδηγό  αν θα φτάσουμε έγκαιρα και αρτιμελείς στον προορισμό μας


 :shock:

Μπα μπα μπα... Τι βλέπω εδώ; Ούτ' εσύ οδηγείς;

Απ' ο,τι φαίνεται, δεν είμαι ο μόνος ''ζαβόλυκος'', που λέμε και στο χωριό μου...  

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

808 Επισκέπτες, 0 Χρήστες