Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 772
  • Total: 772

ΣΕΞ

Ξεκίνησε από papi, Νοεμβρίου 20, 2005, 05:45:32 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sotis

Παράθεση από: "Bijoux"τα καρύδια γρατσούνανε βρε :P
για  να  εχεις  ποιο  πολυ  ταυλα   βασουλα... :oops:  :oops:  :oops:

Sotis

Παράθεση από: "Nasia9"όχι..βρε..soti..θα με λιγώσει..αυτό το πράγμα!  :roll:
θα  σε  λιγωσει  αλλα  θα  σε  ταυλοσι  κιολας  νασια μου.. :oops:  :oops:

Bijoux

αουυυυυυυυυυυτςςςςςςςςςςς βρήκες το ευαίσθητο σημείο μουυυυυυ

σότι είσαι ζομα;

Sotis

ποτε  θα  στο  ξυσο  βασουλα... :wink:  :wink:

mourmouritsas

χαχαχαχαχαχα ειναι ζομα ο σοτις!χαχαχαχα :lol:  :oops:

Bijoux

Παράθεση από: "mourmouritsas"χαχαχαχαχαχα ειναι ζομα ο σοτις!χαχαχαχα :lol:  :oops:

βγάλαμε είδηση μουρμούρα

Bijoux

Παράθεση από: "Sotis"ποτε  θα  στο  ξυσο  βασουλα... :wink:  :wink:

έλα σότι μου ξαπλώνω...στην διάθεση σου.....γκραατσούνησε μεεεεεεεεε

mourmouritsas


jcdenton

Όπως είπε και η Θεοπούλα (στην σειρά "Παρά πέντε)
«Κόβεται το sex?»
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

kodikas

Εμένα στο σεξ όλα μου αρέσουν.
Το θέμα όμως  είναι τι μπορείς να κανείς.
 Είναι και η γαμημένη η  ηλικία βλέπεις..

Ρε γαμώτο δεν μπόρεσα ποτέ να βρω το συγχρονισμό και αυτό με τσακίζει..
Στα 20 χτύπαγα μέχρι και 10 σερί, αλλά ξέρεις τώρα, ξενέρωτα.. σαν τον azax.
Τσάκα τσουκα, ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε..
Τώρα τα πράγματα άλλαξαν..
Κερδίζω μεν σε ποιότητα αλλά καταρρακώθηκε η ποσότητα.
Κάτι το νέφος, κάτι το στρες κάτι ..κάτι τούρτες παγωτό (ναι ρε,  αυτά λέω και τις ψήνω) πολύ θέλει;;;

Τελευταία μου είπαν να τρώω μπριζόλες στα κάρβουνα.
Εσείς τι λέτε κάνουν καλό;;;;

Πάντως έχω μια έφεση στο όρθιο, το λεγόμενο και τοιχάτο, για να δίνουμε και μια αίσθηση της αρπαχτής..
(αλλά που να βρεις τοίχο λείο να μην γρατζουνάει την πλάτη;; )

Μα τι μ έπιασε σήμερα θεέ μου ;;  :shock:

kuria

Παράθεση από: "kodikas"Εμένα στο σεξ όλα μου αρέσουν.     :arrow:  ειναι που δεν εχω ασχοληθει ακομα σοβαρα μαζι σου...
Το θέμα όμως  είναι τι μπορείς να κανείς.     ]απλα να μου εισαι υπακουος...[/color]
Είναι και η γαμημένη η  ηλικία βλέπεις..    :arrow:  εσυ να τα βλεπεις που με παρακαλας επιμονα να σε εκπαιδευσω και εγω αρνουμαι για να μη μου μεινεις στα χερια...
Ρε γαμώτο δεν μπόρεσα ποτέ να βρω το συγχρονισμό και αυτό με τσακίζει..    ]σου το πα... παψε να ξαπλωνεις και εσυ ανασκελα διπλα στιν παρτνερ σου αλλιως παρε και τριτο μαζι να σας εξυπηρετησει αμφοτερους...[/color]
Στα 20 χτύπαγα μέχρι και 10 σερί, αλλά ξέρεις τώρα, ξενέρωτα.. σαν τον azax.    :arrow: εξ ου και οι καλοι στα χερακια σου...Τσάκα τσουκα, ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε..    ]αντε στη χειροτερη να σαπουνιζες και το βρακακι σου εκτος απο τα χερακια σου...[/color]
Τώρα τα πράγματα άλλαξαν..   :arrow:  ναι προσθεσες και dust free στη συνθεση του azax και ολοκληρωσες τη φαντασιωση σου...
Κερδίζω μεν σε ποιότητα αλλά καταρρακώθηκε η ποσότητα.    ]ναι εντοπιστηκαν πιοτερα λιπαρα στο ιδιο πενιχρο κατα τα αλλα σπερμοδιαγραμμα σου...[/color]
Κάτι το νέφος, κάτι το στρες κάτι ..κάτι τούρτες παγωτό (ναι ρε,  αυτά λέω και τις ψήνω) πολύ θέλει;;;    :arrow:   κατι η χρονια ανικανοτητα σου που την αποδιδεις στις μαγουλαδες που περασες σε μεγαλη ηλικια... πολυ θελει;
Τελευταία μου είπαν να τρώω μπριζόλες στα κάρβουνα.    ]να μου τις ψηνεις σου ειπα απροσαρμοστο...[/color]
Εσείς τι λέτε κάνουν καλό;;;;   :arrow:  απλωσε δαχτυλακι στα μπριζολακια μου και εκει να δεις καλο που θα παθεις...

Πάντως έχω μια έφεση στο όρθιο, το λεγόμενο και τοιχάτο, για να δίνουμε και μια αίσθηση της αρπαχτής..     ]με συνολικη αποσταση πελματων-στοματος 0,85 cm που διαθετεις εισαι ιδανικος για κατι προχειρο στο wc...[/color]
(αλλά που να βρεις τοίχο λείο να μην γρατζουνάει την πλάτη;; )    :arrow:  και σου ειπα μην βγαζεις καθολου το σαμαρι λειτουργει και σαν προστατευτικο...

Μα τι μ έπιασε σήμερα θεέ μου ;;     ]και καλα εσενα... εμενα που σχεδον σε συμπαθω;[/color] :shock:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

αστα  να  πανε  κωδικα  αυτα  μου κανει  και μενα..... :?  :?  :?

kodikas

Παράθεση από: "Sotis"αστα  να  πανε  κωδικα  αυτα  μου κανει  και μενα..... :?  :?  :?


και σενα ..σχεδον σε συμπαθει;;  :shock:

tolis-jovi

bleee ti lete edw??? loooooooooooooooooooooooooooool



me koufanate teleios   :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:



 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

kodikas

Παράθεση από: "kuria"
Παράθεση από: "kodikas"Εμένα στο σεξ όλα μου αρέσουν.     :arrow:  ειναι που δεν εχω ασχοληθει ακομα σοβαρα μαζι σου...
Το θέμα όμως  είναι τι μπορείς να κανείς.     ]απλα να μου εισαι υπακουος...[/color]
Είναι και η γαμημένη η  ηλικία βλέπεις..    :arrow:  εσυ να τα βλεπεις που με παρακαλας επιμονα να σε εκπαιδευσω και εγω αρνουμαι για να μη μου μεινεις στα χερια...
Ρε γαμώτο δεν μπόρεσα ποτέ να βρω το συγχρονισμό και αυτό με τσακίζει..    ]σου το πα... παψε να ξαπλωνεις και εσυ ανασκελα διπλα στιν παρτνερ σου αλλιως παρε και τριτο μαζι να σας εξυπηρετησει αμφοτερους...[/color]
Στα 20 χτύπαγα μέχρι και 10 σερί, αλλά ξέρεις τώρα, ξενέρωτα.. σαν τον azax.    :arrow: εξ ου και οι καλοι στα χερακια σου...Τσάκα τσουκα, ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε..    ]αντε στη χειροτερη να σαπουνιζες και το βρακακι σου εκτος απο τα χερακια σου...[/color]
Τώρα τα πράγματα άλλαξαν..   :arrow:  ναι προσθεσες και dust free στη συνθεση του azax και ολοκληρωσες τη φαντασιωση σου...
Κερδίζω μεν σε ποιότητα αλλά καταρρακώθηκε η ποσότητα.    ]ναι εντοπιστηκαν πιοτερα λιπαρα στο ιδιο πενιχρο κατα τα αλλα σπερμοδιαγραμμα σου...[/color]
Κάτι το νέφος, κάτι το στρες κάτι ..κάτι τούρτες παγωτό (ναι ρε,  αυτά λέω και τις ψήνω) πολύ θέλει;;;    :arrow:   κατι η χρονια ανικανοτητα σου που την αποδιδεις στις μαγουλαδες που περασες σε μεγαλη ηλικια... πολυ θελει;
Τελευταία μου είπαν να τρώω μπριζόλες στα κάρβουνα.    ]να μου τις ψηνεις σου ειπα απροσαρμοστο...[/color]
Εσείς τι λέτε κάνουν καλό;;;;   :arrow:  απλωσε δαχτυλακι στα μπριζολακια μου και εκει να δεις καλο που θα παθεις...

Πάντως έχω μια έφεση στο όρθιο, το λεγόμενο και τοιχάτο, για να δίνουμε και μια αίσθηση της αρπαχτής..     ]με συνολικη αποσταση πελματων-στοματος 0,85 cm που διαθετεις εισαι ιδανικος για κατι προχειρο στο wc...[/color]
(αλλά που να βρεις τοίχο λείο να μην γρατζουνάει την πλάτη;; )    :arrow:  και σου ειπα μην βγαζεις καθολου το σαμαρι λειτουργει και σαν προστατευτικο...

Μα τι μ έπιασε σήμερα θεέ μου ;;     ]και καλα εσενα... εμενα που σχεδον σε συμπαθω;[/color] :shock:


kala ..
ξεδιπλώνοντας μπροστά στα μάτια μου το ουράνιο τόξο
του αισθησιασμού,
με βοήθησες να ανακαλύψω ξανά τον ερωτισμό..

772 Επισκέπτες, 0 Χρήστες