Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 583
  • Total: 584
  • Leon

Μ'αρεσει - Δε μ'αρεσει...

Ξεκίνησε από isabella, Μάρτιος 17, 2006, 07:49:32 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

isabella

μ'αρεσε ολο το σ/κ που περασε

απο την ταινια που ειδα το σαββατο βραδυ και το φαγητο στα σοκακια στο μοναστηρακι μετα, απο το πρωτο καλοκαιρινο μπανιο χτες το πρωι μεχρι την αναπενταχη προσκληση για παρακολουθηση του τελικου του Final4 στις κερκιδες των vip χτες το βραδυ.

αν σκεφτεσαι θετικα τελικα, ολα καλα πανε 8)

tristana

Μου αρέσει η διαβόητη (;; :lol: ) σοκολατοφάγος.
Δεν μου αρέσει που αν ανοίξω τόπικ για 'κείνη θα φανεί
σαν(;;) να ζουλεύω τους Χάινριχ+Απ=γάλαζουλιά χαρτ φορέβερ.  :jocolor:  :albino:

gohssa

Μ'αρεσει που περασα πολυ καλα το τετραημερο της αδειας μου....

Δεν μου αρεσει που εκλεισε ο λαιμος μου, μαλλον φαρυγγιτιδα, δεν αντεχω αλλο την αφωνια  :(  :smurfin:

isabella

Παράθεση από: "tristana"Μου αρέσει η διαβόητη (;; :lol: ) σοκολατοφάγος.
Δεν μου αρέσει που αν ανοίξω τόπικ για 'κείνη θα φανεί


http://www.a33.gr/viewtopic.php?t=6801

σα να σε προλαβε ο περιβοητος χαιν  8)

Rakendytos

μ αρεσει που ηπια μετα απο πολυ καιρο ελληνικο καφε με λουκουμι στο Ναυπλιο.. Ημαρτον πια με τα φρεντοτσινο και τα τιραμισου..

δε μ αρεσει που πετυχα τον εαυτο μου να συζητα παθιασμενα για θεματα οικολογιας τρωγοντας γονο αθερινας και καλαμαριου..

junkie

Μ'αρέσει που ξέρω ότι θα γυρίσει σύντομα...
Δεν μ'αρέσει που παρόλο που ξέρω πως θα γυρίσει δεν μπορώ να βγάλω αυτόν τον κόμπο απ'το στομάχι μου από την ώρα που φυγε...  ]

gohssa

Μ'αρέσει που χθες στον τηλεμαραθώνιο του ΜEGA για την ανέγερση του Α' Ογκολογικού Νοσοκομείου στην Ελλάδα συγκεντρώθηκαν αρκετά εκκατομύρια ευρώ ( νομίζω πάνω απο 7.000.000). Ελπίζω να φτάσουν για την ολοκλήρωση του έργου αυτού και να γίνει επιτέλους το όραμα πραγματικότητα.

Δεν μου αρέσει που σε τέτοιες περιπτώσεις υπάρχουν μεγαλοεπιχειρηματίες που το ΄παίζουν κότες΄ και δεν συνισφερούν για τον αγώνα αυτόν. :smurfin:

joking




χμμμ!!


όλα μου αρέσουν σήμερα!!!!

 ]

Rakendytos

μ αρεσουν τα ταξιδια στον χωρο..και στον χρονο μεσα απο ενα μυθιστορημα που ολοκληρωσα χτες του Δημητρη Χατζηκωσταντινου ¨τετραδια ονειρων¨
εκδοσεις Ταξιδευτης..


δεν μαρεσει που για αλλη μια φορα θα καθαρισει τις παραλιες ο ¨μαυρος ελληνας φανταρος¨

heinrich

Παράθεση από: "tristana"Μου αρέσει η διαβόητη (;; :lol: ) σοκολατοφάγος.
Δεν μου αρέσει που αν ανοίξω τόπικ για 'κείνη θα φανεί
σαν(;;) να ζουλεύω τους Χάινριχ+Απ=γάλαζουλιά χαρτ φορέβερ.  :jocolor:  :albino:

αν καταφέρεις να συγκεντρώσεις όλα τα ποστ της Aυστριακής, που αναφέρονται στην σοκολάτα, σε ένα τόπικ, θα απαρνηθώ τον apol...

gohssa

Μ'αρεσει που ερχεται στο σ/κ και εχω σχεδια σουπερ ουαου, ελπιζω να πραγματοποιηθουν κιολας!!

Δεν μου αρεσει που καποιοι που αγαπαω πολυ μου χαλανε την διαθεση και με πληγωνουν!!   :smurfin:

gohssa

Μ'αρέσει που την δευτέρα, του Αγ. Πνεύματος δεν δουλεύω και θα έχω την ευκαιρία να κοιμηθώ λιγάκι παραπάνω!!

Δεν μαρέσει που αυτός ο καιρός μου χαλάει την διάθεση!!!  :smurfin:

Rakendytos

μ αρεσε μια φραση που ακουσα την Τεταρτη το βραδυ σε ενα ξενυχταδικο καπου στον Πειραια.. ¨Κανε πιο κει να βλεπω την φωνη της¨  :D

δεν μ αρεσει το αρωμα καρυδας στο αντηλιακο..
Ρε κοριτσια λυπηθειτε μας..

isabella

μ'αρεσει που θα περασω το επικειμενο σ/κ με εξαιρετικη παρεα. 8)

SoFiA24

Μ αρέσει που έρχεται 3μερο  :D

Δε μ αρέσει που κατά πάσα πιθανότητα τα σχέδιά μου δε θα πραγματοποιηθούν  :cry:

583 Επισκέπτες, 1 Χρήστης