Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 518
  • Total: 519
  • Leon

Σουργελα

Ξεκίνησε από Jezebell, Μάρτιος 22, 2006, 04:16:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Jezebell

Σιχαινομαι τα σουργελα τους ανθρωπους-αντρες γυναικες-που δεν σεβονται τους εαυτους τους και τους γυρω τους, που ξεφτιλιζουν την εννοια της ανθρωπινης αξιοπρεπειας και δεν ξερουν να εκτιμησουν τπτ.
Με ενοχλει στα 30 μου να βλεπω αντρες που για να καλυψουν τις αδυναμιες τους φερονται χωρις σεβασμο προς την προσωπικοτητα του οποιουδηποτε που τ α κομπλεξ τους δεν τους επιτρεπουν να ζυγισουν τα πραγματα. Αντρες που λενε ψεμματα για να πουν, που κανουν σχεσεις για να εκδικηθουν
Με ενοχλει να βλεπω γυναικες που δεν συνειδητοποιουν την θεση τους την ηλικια τους η που δεν σεβονται οι ιδιες τον αγωνα τους την αξια τους.Γυναικες που δεχονται τα παντα η δεν σεβονται τπτ.
Με ενοχλει που ολοι φερομαστε σαν να μην τρεχει τπτ σαν μα μην προσβαλλουμε τις αναγκες μας κ τις αξιες μας, που διατηρουμε σχεσεις μαιμου που σαν να αγαπαμε σαν να περναμε καλα σαν να κανουμε ρωτα σαν σαν.
Ναι εχω νευριασει
Με εκτιμηση
Σταυρουλα

spellbound

Πολυ γενικευμενο....

Anonymous

Σταυρούλα,
ηρέμησε κοπέλα μου!

Ποιος σε πείραξε??  ]

xhmeia

γενικευμενο μεν ......
δικιο εχεις  δε........
και........
σουυυυρ(καποιος αειμνηστος το λεγε, δεν θυμαμαι ).........γέλα..........

Sara

Χμμμ :roll: ...ναι μεν ...αλλά...
Ζούνε ανάμεσά μας...ή μήπως ζούμε ανάμεσά τους?? 8)

spellbound

Παράθεση από: "Sara"Χμμμ :roll: ...ναι μεν ...αλλά...
Ζούνε ανάμεσά μας...ή μήπως ζούμε ανάμεσά τους?? 8)



Κεφαλη.... απολυτα σωστη σε βρισκω...... 8)

kodikas

Παράθεση από: "Jezebell"Ναι εχω νευριασει
Με εκτιμηση


Ρε συ τζεζ,

Πως είναι να νευριάζεις με εκτίμηση;;
Σου δημιουργεί κανένα φούσκωμα, θέλει σόδες μετά, φέρνει ύπνο μήπως;;

Για πες, για πες..

Bijoux

κώδικα ανατριχιάζω

σκεφτόμαστε το ίδιο :P

και μια ακόμα απορία

με το να τους αποκαλείς σούργελα !?!?

με τον τρόπο σου ούτε και εσύ σέβεσαι

άλλωστε θα χε καμιά αξία/σημασία να μα σταν όλοι το ίδιο;

Sara

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Sara"Χμμμ :roll: ...ναι μεν ...αλλά...
Ζούνε ανάμεσά μας...ή μήπως ζούμε ανάμεσά τους?? 8)



Κεφαλη.... απολυτα σωστη σε βρισκω...... 8)


Εντατσ΄ ρε συ σώμα...αλλά γω είμ'ακόμα μπερδεμένη..
Κι αν εγώ είμαι ενα σουργελο(ΑΝ λέμε)..(που νομίζω ότι είμαι δλδ..)
τότε γίνεσαι κι εσύ ως σώμα μου..
Αααααν ,τώρα,εσυ δηλώσεις υπεύθυνα(του 105 η δήλωση)ότι ΔΕΝ είσαι σούργελο,τοτε ως κεφάλοι(!)( :wink: )ούτε γω είμαι...
Τι κάνουμε τώρα? :roll:

Sotis

σταυρουλα  μου  ποιος  σε  πειραξε...καμαρι μου.... :wink:  :wink:

HORHE

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ..ΑΥΤΟΣ/Η ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΟΧΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..
ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΜΩΣ...ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ...ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ ΑΛΛΟΥ.Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΠΑΛΙ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΓΥΡΝΑΕΙ.

ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΔΙΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ...ΠΟΙΟΝ/ΠΟΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ?ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ?ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ?ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ...ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΠΑΛΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΟΜΑΣΤΕ?

HORHE

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΩΝΕΙ..Η ΜΟΝΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ..
ΑΓΑΠΑ ΝΙΩΣΕ ΑΦΗΣΟΥ ΖΗΣΕ ΑΓΓΙΞΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ...ΝΙΩΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΣΟΥ..ΑΓΑΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ..
ΑΠΛΑ...ΚΑΝΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ..
ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ,
[size=18]ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ...[/size]

HORHE

ΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΜΩΣ..ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ...ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ,ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ..ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΑΠΟΛΥΤΟ...ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ..ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΒΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ...

minoraki

Παράθεση από: "kodikas"Πως είναι να νευριάζεις με εκτίμηση;;
κωδικα....χαχα :D .....γελαω με την απορια σου.....πολυ πετυχημενη.....

 :arrow: και.....πωπωπωπωπωπωπωπωπωπω :roll: νευρα που εχει η τζεζ.....

Jezebell

Καλησπερα
συγνωμη που δεν απαντησα ως τωρα αλλα δεν προλαβα
Ναι οντως ζουν αναμεσα μας και οχι μπιζουδακι σεβομαι την υπαρξη ολων και συνυπαρχω μαζι τους απλα μπορω να εχω κριση και να διαλεγω
Επισης το "με εκτιμηση" ειναι η φραση που τελειωνω παντα τις απαντησεις μου και απευθυνεται σε οσους τις διαβαζουν
Ναι ειχα νευρα
Αυτα προς το παρον διοτι φευγω γι δουλεια
Με εκτιμηση
Σταυρουλα

518 Επισκέπτες, 1 Χρήστης