Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 802
  • Total: 802

Xwris SeX

Ξεκίνησε από rose, Μαΐου 04, 2006, 10:31:41 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Bijoux

σκέφτομαι να το βάλω γκάλοπ :P
αν έχεις κάυλες και το μυαλό σου λέει όχι δεν θέλεις σεξ είναι η ιδέα σου
τι κάνεις;
δηλ εγώ που κάνω σεξ τι είμαι;

απειθάρχητη; :P

spellbound

Παράθεση από: "Bijoux"σκέφτομαι να το βάλω γκάλοπ :P
αν έχεις κάυλες και το μυαλό σου λέει όχι δεν θέλεις σεξ είναι η ιδέα σου
τι κάνεις;
δηλ εγώ που κάνω σεξ τι είμαι;

απειθάρχητη; :P


α να χαθεις ρε χουλιγκανου ! ]

isabella

Το πόσο μπορεί κάποιος να αντέξει χωρίς σεξ εξαρτάται από το τί σημαίνει για αυτόν και τί βαθμό προτεραιότητας έχει στη ζωή του την συγκεκριμένη χρονική στιγμή.
Για μένα , έχοντας περάσει από διάφορα στάδια, το να αντέξεις χωρίς σεξ είναι κάτι εύκολο στην πραγματοποίησή του.Το να αντέξεις και να ζείς χωρίς έρωτα από την άλλη , είναι σαν να προσπαθείς να αναπνεύσεις με την μύτη συναχωμένη...Ανέφικτο εν μέρη και επίπονο..

Nikos28

Παράθεση από: "Bijoux"
Παράθεση από: "Enia"Βρε Βάσω μου, και ξαναρωτάω, και να λέει όλο το σώμα τι θέλει, τι θα κάνεις δηλαδή?!Κατ'αυτήν την έννοια λοιπόν είναι όλα στο μυαλό μας. Απλά το παίρνουμε απόφαση και μαθαίνουμε να μην μας απασχολεί.

μα δεν έχω μάθει να με καταπιέζω

θα κάνω σεξ


απόφαση να μην σας απασχολεί ενώ το κορμί σας διψά πάρε εσύ και ο νίκος :P


Το πρόβλημα δεν είναι όταν διψάει το σώμα. Ευκαιρίες για σεξ υπάρχουν άφθονες...

Το πρόβλημα είναι όταν διψάει η ψυχή. Την αποδοχή που ζητάει η ψυχή ενός ανθρώπου δεν την εξασφαλίζει κανένας οργασμός, όσο έντονος ή διαρκής κι αν είναι... Ο οργασμός είναι μέρος της αποδοχής, δεν είναι η αποδοχή μέρος του οργασμού.

Εκεί είναι το πρόβλημα...  :wink:

kodikas

Για πέστε μου και μένα, υπάρχει κανείς άλλος πιο άμεσος τρόπος ψυχοθεραπείας από μια σαρκική επαφή χωρίς πολλά πολλά.
Χωρίς υποχρεώσεις και δεσμεύσεις.
Το τέλειο ξεκαύλωμα..
Λουλούδια , αγάπες κι έρωτες παίζουν σ άλλο έργο.
 Καταργείς και κάτι ηθικές αναστολές που μας έχουν εμφυσήσει πατροπαράδοτα κηρύγματα κι αφήνεις να  ξυπνήσει μέσα σου το ζώο.
Το σεξ κυβερνάει ανάμεσα σε δυο ανθρώπους που εμπιστεύονται την κοινή τους ανάγκη για πήδημα και τίποτα άλλο..
Μια διέξοδος στις φαντασιώσεις μας στις οποίες δεν υπάρχει η ανασταλτική αλληλεπίδραση καμίας προσωπικής σχέσης.

Και που ξέρεις;;;
Αν ξαναβρεθείτε τυχαία στο ασανσέρ και σας έχει αρέσει η προηγούμενη φορά....
Ε.. τότε πατάτε και το στοπ ανάμεσα σε δυο ορόφους..

Υστερίας το ανάγνωσμα Νο 1
Οι γιατροί συμβουλεύουν έπειτα από κάποια ηλικία  να περπατάμε όσο πιο πολύ μπορούμε.
Επειδή όμως δεν μας κάνουν τη χάρη να μας πούνε και  που να περπατήσουμε, καλά είναι να μην επιλέγουμε τα  σύννεφα.

spellbound

Nικολα μου, ξερεις ποοοσο πολυ σε συμπαθω και σε εκτιμω.

Λοιπον... εσυ περιμενε μεχρι να χορτασει ο προβληματισμος της  ψυχης σου πριν απολαυσεις ενα καααλο σεξακι,


σορρυ, εγω η πεζη Κατερινα, ουσα ηδη στα 42  ητοι τουλαχιστον 10ετια πανω απο σενα, δεν σκοπευω να περασω το υπολοιπο της ζωης μου περιμενοντας την αψογη μου ψυχικη καλυψη για να ευχαριστηθω ενα καλο σεξακι!!!

Τωρα,  αυτα που ειπες πριν για τις αλεπουδες και τις αγουριδες (που στο φιναλε αναφερομουν σε μενα και μονον !), πλεον τα ακουω βερεσε! Κανω ο,τι θελω οποτε θελω και εαν το θελω, χωρις να προβληματιζω τον εαυτο μου με αμπελοφιλοσοφιες του στυλ, ψυχικος κοσμος, αδελφη ψυχη και τα συναφη κουραφεξαλα, γιατι απλουστατα, σημερα πλεον ειμαι αλλα και αυριο μπορει να μην ειμαι στον υπεροχο αυτο κοσμο !!!

Και φυσικα, οταν κατι δε με καλυπτει λεω αντε γεια με τη μια χωρις να το χρονοτριβω το θεμα γιατι τα ενεργα μου χρονια ειναι σαφως λιγοτερα απο τα δικα σου και απ τη στιγμη που τιποτα δεν μου επιβαλλει το αντιθετο, σιγα μη δεν νοιωσω αυτα που η ιδια η φυση με προικισε να νοιωσω.

Δικη μου αποψη, και φυσικα δεν περιμενω απαντηση , ειναι σταθερη οτι και να πεις εσυ η ο καθενας σας !!! ]

spellbound

Παράθεση από: "kodikas"Για πέστε μου και μένα, υπάρχει κανείς άλλος πιο άμεσος τρόπος ψυχοθεραπείας από μια σαρκική επαφή χωρίς πολλά πολλά.
Χωρίς υποχρεώσεις και δεσμεύσεις.
Το τέλειο ξεκαύλωμα..
Λουλούδια , αγάπες κι έρωτες παίζουν σ άλλο έργο.
 Καταργείς και κάτι ηθικές αναστολές που μας έχουν εμφυσήσει πατροπαράδοτα κηρύγματα κι αφήνεις να  ξυπνήσει μέσα σου το ζώο.
Το σεξ κυβερνάει ανάμεσα σε δυο ανθρώπους που εμπιστεύονται την κοινή τους ανάγκη για πήδημα και τίποτα άλλο..
Μια διέξοδος στις φαντασιώσεις μας στις οποίες δεν υπάρχει η ανασταλτική αλληλεπίδραση καμίας προσωπικής σχέσης.

Και που ξέρεις;;;
Αν ξαναβρεθείτε τυχαία στο ασανσέρ και σας έχει αρέσει η προηγούμενη φορά....
Ε.. τότε πατάτε και το στοπ ανάμεσα σε δυο ορόφους..

Υστερίας το ανάγνωσμα Νο 1
Οι γιατροί συμβουλεύουν έπειτα από κάποια ηλικία  να περπατάμε όσο πιο πολύ μπορούμε.
Επειδή όμως δεν μας κάνουν τη χάρη να μας πούνε και  που να περπατήσουμε, καλά είναι να μην επιλέγουμε τα  σύννεφα.



Ωραια κωδικα, κατσε και εσυ να βλεπεις τιβι γλυκε μου μεχρι να γιαλισει το ματι σου !!!!!
τι να κανουμε, δε μπορουμε ολοι μας πια να εχουμε και τις τελειες σχεσεις ερωτα, και στο φιναλε, πολλοι απο μας δε γουσταρουμε ρε αδερφε!!!

Τωρα αν εσενα σου "γουσταρει" μεσα στο "ασανσερ" τσαχπινουλη μου και γρηγορουλη μου εσυ ειναι αποκλειστικα δικο σου και μονο θεμα!!!


Δικη σου ειναι η επιλογη του τι θα κανεις πως θα το κανεις και καθε ποτε θα το κανεις   (δεν αναφερομαι φυσικα μονο στο συγκεκριμενο θεμα!)
Μεγαλο παιδακι εισαι, στο χερι σου να διαλεξεις λοιπον.

Με εκτιμηση
Κατερινα

pingo

Παράθεση από: "spellbound"Nικολα μου, ξερεις ποοοσο πολυ σε συμπαθω και σε εκτιμω.

Λοιπον... εσυ περιμενε μεχρι να χορτασει ο προβληματισμος της  ψυχης σου πριν απολαυσεις ενα καααλο σεξακι,


σορρυ, εγω η πεζη Κατερινα, ουσα ηδη στα 42  ητοι τουλαχιστον 10ετια πανω απο σενα, δεν σκοπευω να περασω το υπολοιπο της ζωης μου περιμενοντας την αψογη μου ψυχικη καλυψη για να ευχαριστηθω ενα καλο σεξακι!!!

Τωρα,  αυτα που ειπες πριν για τις αλεπουδες και τις αγουριδες (που στο φιναλε αναφερομουν σε μενα και μονον !), πλεον τα ακουω βερεσε! Κανω ο,τι θελω οποτε θελω και εαν το θελω, χωρις να προβληματιζω τον εαυτο μου με αμπελοφιλοσοφιες του στυλ, ψυχικος κοσμος, αδελφη ψυχη και τα συναφη κουραφεξαλα, γιατι απλουστατα, σημερα πλεον ειμαι αλλα και αυριο μπορει να μην ειμαι στον υπεροχο αυτο κοσμο !!!

Και φυσικα, οταν κατι δε με καλυπτει λεω αντε γεια με τη μια χωρις να το χρονοτριβω το θεμα γιατι τα ενεργα μου χρονια ειναι σαφως λιγοτερα απο τα δικα σου και απ τη στιγμη που τιποτα δεν μου επιβαλλει το αντιθετο, σιγα μη δεν νοιωσω αυτα που η ιδια η φυση με προικισε να νοιωσω.

Δικη μου αποψη, και φυσικα δεν περιμενω απαντηση , ειναι σταθερη οτι και να πεις εσυ η ο καθενας σας !!! ]



Κατερινάκι μου...συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες...με κάλυψες απόλυτα...



ΟΧΙ στην καταπίεση της σωματικής ανάγκης...

Ναι στο σεξ...

ΟΛΕ...ΟΛΕ...ΟΛΕ... :wink:   :lol: :wink:   :lol: :wink:  :lol:

SoFiA24

Παράθεση από: "isabella"Το πόσο μπορεί κάποιος να αντέξει χωρίς σεξ εξαρτάται από το τί σημαίνει για αυτόν και τί βαθμό προτεραιότητας έχει στη ζωή του την συγκεκριμένη χρονική στιγμή.
Για μένα , έχοντας περάσει από διάφορα στάδια, το να αντέξεις χωρίς σεξ είναι κάτι εύκολο στην πραγματοποίησή του.Το να αντέξεις και να ζείς χωρίς έρωτα από την άλλη , είναι σαν να προσπαθείς να αναπνεύσεις με την μύτη συναχωμένη...Ανέφικτο εν μέρη και επίπονο..

Με κάλυψες απόλυτα...αλλά απόλυτα όμως !! Το σεξ είναι πολύ εύκολο να το βρεις και να το έχεις και σε καθημερινή βάση αν θέλεις... Ο πραγματικός έρωτας όμως είναι κάτι δύσκολο , κάτι το δυσεύρετο. Προσωπικά μου είναι αδύνατο να κάνω κάτι με κάποιον αν δεν υπάρχει συναίσθημα ή μάλλον για να το θέσω καλύτερα αν δεν νοιώθω εγώ κάτι δυνατό για εκείνον...Αλλά το χω ξαναπεί εγώ "Ρε μαμάααα σε λάθος εποχή με γέννησες" ...Born a genuine romantic & proud about it !!!  ]

kodikas

ρε σπελλ..
Εκτός του ότι μου είναι εξαιρετικά κουραστικό να σκέφτομαι,
δεν καταλαβαίνω και σχεδόν τίποτα απ αυτά που λες.
Τώρα βέβαια κάτι ψυλλιάζομαι οτι και συ μάλλον δεν
κατανόησες τι έγραψα, αλλά κάτι η άνοιξη που μπαίνει, κάτι το ξανθό μαλλί σου,
κάτι που σκέφτομαι για σένα αλλά δεν γράφεται με κάνουν και τελώ υπό καθεστώς παράκρουσης για σένανε
και παραμενω στην πρώτερη κατάσταση ψυχοσωματικής ανάτασης.
Άσε που σήμερα είμαι και εξαλος.
Βρηκα το σπιτι τιγκα στο απλυτο πιατο.
Θα μου πεις, αυτό είναι πραγμα μαλλον φυσικο μιας και γενικα τα κωλοπιατα αποτελουν αγνωμον ειδος
που δεν διαθετει το απαραιτητο φιλοτιμο να πλυθει από μονο του..
( Κι υστερα κατι κυριλεδες σου μιλανε για το δικαιωμα στην αυτοδιαθεση. )

Ποτέ, λοιπόν, δεν αμφέβαλα ότι η περιπέτεια του "κατανοώ οτι είναι γραμμένο " είναι σκέτη Oδύσσεια.
Aλλά στη δική μας περίπτωση ο Όμηρος ξεσάλωσε.

Με πονοκέφαλο
κώδικας

spellbound

Αμ!  πονοκεφαλο εσυ, πονοκεφαλο κι εγω,

λες να φταιει τελικα ο Ομηρος???  
:shock:  :shock:  :shock:


 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

dr_sound

pou  na  to  diavasoume  ayto  vre  si  spell  me  tetio  xroma    ta  miatia  mas  tha  vgaloume :shock:

spellbound

σαουντ...


κανε κλικ επανω βρε, βαριεμαι να το ξαναγραψω..ωχουυ!! :?

Nikos28

Παράθεση από: "spellbound"Nικολα μου, ξερεις ποοοσο πολυ σε συμπαθω και σε εκτιμω.

Λοιπον... εσυ περιμενε μεχρι να χορτασει ο προβληματισμος της  ψυχης σου πριν απολαυσεις ενα καααλο σεξακι,


σορρυ, εγω η πεζη Κατερινα, ουσα ηδη στα 42  ητοι τουλαχιστον 10ετια πανω απο σενα, δεν σκοπευω να περασω το υπολοιπο της ζωης μου περιμενοντας την αψογη μου ψυχικη καλυψη για να ευχαριστηθω ενα καλο σεξακι!!!

Τωρα,  αυτα που ειπες πριν για τις αλεπουδες και τις αγουριδες (που στο φιναλε αναφερομουν σε μενα και μονον !), πλεον τα ακουω βερεσε! Κανω ο,τι θελω οποτε θελω και εαν το θελω, χωρις να προβληματιζω τον εαυτο μου με αμπελοφιλοσοφιες του στυλ, ψυχικος κοσμος, αδελφη ψυχη και τα συναφη κουραφεξαλα, γιατι απλουστατα, σημερα πλεον ειμαι αλλα και αυριο μπορει να μην ειμαι στον υπεροχο αυτο κοσμο !!!

Και φυσικα, οταν κατι δε με καλυπτει λεω αντε γεια με τη μια χωρις να το χρονοτριβω το θεμα γιατι τα ενεργα μου χρονια ειναι σαφως λιγοτερα απο τα δικα σου και απ τη στιγμη που τιποτα δεν μου επιβαλλει το αντιθετο, σιγα μη δεν νοιωσω αυτα που η ιδια η φυση με προικισε να νοιωσω.

Δικη μου αποψη, και φυσικα δεν περιμενω απαντηση , ειναι σταθερη οτι και να πεις εσυ η ο καθενας σας !!! ]


Αμοιβαία τα αισθήματα Κατερίνα μου... Ξέρεις κι εσύ πόσο σε συμπαθώ -άλλωστε κάποτε στο απέδειξα κιόλας, αν θυμάσαι. Ωστόσο, αφού απευθύνεσαι προσωπικά σε μένα, είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω, όσο κι αν δεν περιμένεις απάντησή μου ή όσο σταθερή κι αν είναι η άποψή σου!

Κατ' αρχάς κι εγώ, όπως κι εσύ, σήμερα είμαι κι αύριο μπορεί να μην είμαι στον υπέροχο αυτό κόσμο... Αλλά με μια ιδιαιτερότητα: Αν είμαι κι αύριο, θα συνεχίσω να είμαι αυτό που είμαι και σήμερα. Και ξέρεις γιατί; Διότι με γουστάρω έτσι όπως είμαι και γι' αυτό που είμαι. Κι επειδή γουστάρω αυτό που είμαι, πρέπει να το προστατέψω και να μην το αφήσω να σκορπίζεται σε καταστάσεις της μιας βραδιάς, με ημερομηνία λήξης σαν τα γιαούρτια... Κι αυτό, επειδή (μεταξύ άλλων) είμαι και 10 χρόνια μικρότερός σου.

Όλα αυτά δε στα γράφω για να σε πείσω (δε μ' ενδιαφέρει κάτι τέτοιο) αλλά  για να υπερασπιστώ τις απόψεις μου, στις οποίες αναφέρεσαι απαξιωτικά. Είναι αναφαίρετο δικαίωμά σου να κάνεις ό,τι θέλεις και να ζεις όπως θέλεις, αλλά δεν είναι δικαίωμά σου να προσπαθείς να τις μειώσεις με χαρακτηρισμούς του τύπου ''αμπελοφιλοσοφίες'', ''κουραφέξαλα'' και τα συναφή...
Το ότι δεν πιστεύεις σε έννοιες (ή, καλύτερα, αξίες) όπως ''ψυχικός κόσμος'', ''αδελφή ψυχή'' κλπ, δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να πιστεύουμε κι εμείς, όσοι πιστεύουμε.

Και στο κάτω-κάτω της γραφής, είναι δικαίωμά σου να λες άντε γειά όποτε θες, αν θες και σε όποιον θες, με ή χωρίς χρονοτριβή. Και φυσικά, να νοιώθεις όλα αυτά που η ίδια η φύση σε προίκισε να νοιώθεις (εδώ όμως έχω να κάνω μια παρατήρηση: Η ''φύση'' είναι ένα παζλ που έχει πολλά κομμάτια κι όχι ένα μόνο)

Κανείς δε σου ζήτησε να λογοδοτήσεις για ό,τι είσαι ή για ό,τι κάνεις...       :)

Bijoux

εδώ κολάει η ατάκα αφήστε τα μίση και πιάστε το γαμ..ι :P

Νίκο κάνοντας σου μια διάγνωση χεχεχε βλέπω ότι σου λείπει η ενδομορφίνη :P  :P  :P
dr Bijoux

....χάθηκα ανάμεσα στον οργασμό και την αποδοχή του...


μόνο μια ερώτηση αν και ψιλιάζομαι την απάντηση

αν διψάει το σώμα κάνεις ή όχι;

802 Επισκέπτες, 0 Χρήστες