Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 736
  • Total: 736

H ΘΕΙΑ ΣΟΥΛΠΙΚΙΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ

Ξεκίνησε από Maniat, Ιουνίου 01, 2006, 05:59:28 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Maniat

Σας παράτησε ο/η γκόμενός/α σας?
Τους πιάσατε στα πράσσα? Στα μαρούλια, στα γογγύλια?
Δεν σας κάθεται εκτός κι αν αλειφτείτε με σαντυγί και φράουλες?
Εχετε προβλήματα μεγέθους, ποιότητας, ταχύτητας?
Κάνετε σεξ κάθε που αλλάζει η χιλιετία?

Για κάθε σας πρόβλημα, η Θεία Σουλπικία είναι εδώ και θα απαντήσει σε όλα ανεξαιρέτως.

tristana

Θεία Σουλπικία, τα παντζάρια είναι εκείνα από το "'Αρωμα Ονείρου"
ή καμία σχέση;

Εάν πιάσουμε και τσουρομαδήσουμε -πάντα τρυφερά και με αγάπη-
μια γελαστή τρελόπαπια θα ορεφανέψει ο Εθνικός Κήπος ή δεν...;

Maniat

Αγαπητή μου Τρις,

Υπάρχουν και παντζάρια εκτός αρώματος??? ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ !

Στο δεύτερο ζήτημα τώρα... Ο,τι κάνετε με αγάπη και τρυφερότητα καλό είναι. Προσέχτε μόνο κατά τη διάρκεια μη γλυκαθείτε και το ρίξετε στις διαστροφές με τα φτερά (...από άλλο θέμα αλλά πάντα επίκαιρο).

Σας τριπλοφιλώ
Σουλπικία

Sara

:24:  :24:  :24:
Ντίαρ,Τριστάνα.. :P
put the duck down -σαφώς..slowly
Μανιάτ,honey,ζούμε για να σ΄ακούμε.. :cheers:

tristana

Σάρα, δηλαδή το γκντουπ που ακούστηκες όταν την πέταξα με απαράμιλλη χάρη ως ακοντιστής ήταν λάθος, έτσι;;  :twisted:  :lol:

Σάρα, διόρθωνε τα λάθη μου (Αν και ανεπίδεκτη χεχχεχεχεχεχεχχεχε)

Αγαπητή θεία ΣΟυλπικία, φτερά και πίπουλα έχει και η στρουθοκάμηλος,
αλλά δεν βλέπω να την ωφελούν.

kodikas

Σκασμενη θειτσα σουλπικια,
Συνεχιστε το θεαρεστο εργο σας, αλλα πεστε μου και μενα,
αν την πεισω να κουτουλησει σε κατι στιβαρο, υπαρχει περιφτουση να παρει μπροστα;;

(ελπιζω να ξερετε απο ουφο και να μην παει τσαμπα η ερωτηση..)

tristana

Στιβαρό; Ελπίζω να μην εννοεί τα μπράτσα του (Ζελεδάκι το μπρατσάκι, κυριούλη  :twisted:  :lol: )

Maniat

Αγαπητέ Κώδιξ,

Στις προτάσεις είθισται να υπάρχει υποκείμενο, ρήμα κι αντικείμενο.
Επειδή από τη δική σας λείπει το κάτι τις, θα το υποθέσω.

Φαντάζομαι λοιπόν ότι αναφέρεστε στην ηδονογόνο προεξοχή σας και σας εφιστώ την προσοχή !
ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΚΡΟΥΣΗ ΜΕ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΒΑΡΟ ΔΕΝ ΤΗΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ, αντιθέτως μάλιστα μπορεί να στραβώσει και μετά να παίζετε μόνο σε freak τσόντες. Δεν θα πάρει μπροστά έτσι, ειδικά αφού έχει προδιαγραφές εξωτερικού (διαστήματος κλπ).

Τώρα αν εννοείτε ότι το ούφο είναι μια εξωγήινη αιθέρια ύπαρξη και θέλετε να τη βάλετε να κουτουλήσει σε κάτι στιβαρό (μπορώ να υποθέσω και τι ακριβώς είναι το στιβαρό), πρέπει πάλι να σας προειδοποιήσω !
Πάλι μπορεί να στραβώσει. Επίσης πάλι δε θα πάρει μπροστά. Η εξωγήινη όμως θα πάρει το εξής : Eνα μαυρισμένο μάτι (αν καταφέρετε να την πετύχετε). Κάτι είναι κι αυτό. Να είστε ολιγαρκής.

Σας φιλώ προσκρουόμενη
Σουλπικία

tristana

Είναι επιστήμων η Θεία!!!!!!!  :lol:

kodikas

στουκαρισμενη θειτσα σουλπικια...

τους χαιρετισμους μου στα ληγμενα χαπια..

tristana

Τον κόλλησες στον ... στιβαρό τοίχο, Θεία!!!  :twisted:

Moody

Τι βλέπω....τι βλέπω.....

Βρε βρε βρε......

Κι έλεγα κι εγώ......θα το ανοίξει το τόπικ ή δεν θα το ανοίξει?

Θεία Σουλπικία.....

νομίζω πως είμαι ερωτευμένη με κάποιον που ζει στη Βόρεια Αγγλία.

Τι λές?

Να πάω να τον βρω ή να περιμένω μπας και βρω το ...παπούτσι από τον τόπο μου?


Αναμένω συμβουλές πάραυτα!

Maniat

Αγαπητή Μούντυ,

έχω καλά και κακά νέα.
Τα καλά είναι ότι ο έρωτας είναι πάντα ευλογημένος.
Τα κακά είναι ότι οι άγγλοι είναι λίγο καουμπόυδες. Αλλά και καουμπόυδες να μην είναι, είναι τόσο ανέραστα κρύα και μίζερα πλάσματα που καλύτερα να τη βρείτε με το ψυγείο σας.
Το παπούτσι ως αξεσουάρ απορρίπτεται, δοκιμάστε εσώρουχα (για αρχάριους) και σιγά σιγά θα πλησιάσετε την κατηγορία φτερού (για προχωρημένους) - βλ. παραπάνω.

Τώρα αν ζει στη Β.Αγγλία αλλά δεν είναι άγγλος (ώ του θαύματος)... τότε μιλάμε για ακόμα σοβαρότερο πρόβλημα! Μιλάμε για κάποιον που κατ'επιλογήν του ζει εκεί? Τότε θα σας συμβούλευα να τον ψυχοθεραπεύσετε και να επιστρέψετε στο ψυγείο. Αν χρειαστείτε βοήθεια (στο άδειασμα) προσφέρομαι.


Σας ψυχοφιλώ
Σουλπικία

chriastina

...στο ψυγείο αδελφές μου....στο ψυγείο!

chriastina

Παράθεση από: "Maniat"Σας παράτησε ο/η γκόμενός/α σας? :arrow: γκόμενα=απο το "go with men" άρα και ο γκόμενος μια απο τα ίδια? "go with men"? και σας παράτησε? τι κριμα,τέτοιο κελεπούρι? βαει μανούλα μ βαει!
Τους πιάσατε στα πράσσα? Στα μαρούλια, στα γογγύλια? ]θεία Σουλπικία,αν τους πιάσουμε στ αγγούρια ή με τ αγγούρια είμαστε εντάξει τότε?[/color]
Δεν σας κάθεται εκτός κι αν αλειφτείτε με σαντυγί και φράουλες?
 :arrow:μια χαρά η σαντιγύ και οι φράουλες,μια χαρά....φαντάσου και εκείνους που έχουν Μανία με το προφιντερόλ.....μπλιαχ!
Εχετε προβλήματα μεγέθους, ποιότητας, ταχύτητας?]βζουν-βζουν-βζουν!το καινούριο το  Οτομπιάνκι το ξέρετε? ξεχάστε το! τι καινούριο τι παλιό,το τραγούδι ισχύει ακόμα..."βρε δεν το ξανακάνω σε Οτομπιάνκι"[/color]
Κάνετε σεξ κάθε που αλλάζει η χιλιετία? :arrow: Ω ρε τι έγινε το 2000!!!! γι αυτό τόσα γλέντια και τόσα πανηγύρια? παγκόσμιο φαινόμενο ε? κι ύστερα σου λένε Λατίνοι εραστές! βρε ουστ,σας είδαμε και εσάς τι γλέντια κάνατε!

Για κάθε σας πρόβλημα, η Θεία Σουλπικία είναι εδώ και θα απαντήσει σε όλα ανεξαιρέτως ]Α! όλα κι όλα...τον τιμά τον λόγο της η Μανιάτισσα...."σε όλους ανεξαιρέτως"[/color]

736 Επισκέπτες, 0 Χρήστες