Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 415
  • Total: 416
  • Leon

δειχνω κοκκινη καρτα

Ξεκίνησε από apol, Ιουλίου 07, 2006, 11:05:25 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

SoFiA24

Λιλάκι δεν είναι τόσο αθώο όσο φαίνεται. Αν όντως ήθελαν την άποψη των παιδιών δε θα ζητούσαν μόνο τα οφέλη αλλά και τα μειονεκτήματα της ίδρυσης ιδιωτικών πανεπιστημίων... Αν ο χ μαθητής θεωρεί οτι τα ιδιωτικά πανεπιστήμια είναι ένα λάθος δεν πρόκειται να πάρει βραβείο...

Για να μη σχολιάσω αυτό το "ανάλυση του θέματος θα δοθεί τη μέρα του διαγωνισμού" ! Ο μαθητής δεν πρέπει να αναλύσει ; Θα του δώσουν και κατευθυντήριες οδηγίες τώρα ;


Κατα τ άλλα : κόκκινη κάρτα σε μένα γιατί κάποιες φορές με πιάνει υπερβολική καλοσύνη και δε λέω αυτά που πρέπει, όταν πρέπει και σ αυτούς που πρέπει

apol


kuria

που χαθηκες ομορφια μου;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

SoRta_FaiRytALe

Σε σένα που έρχεσαι και φευγεις οποτε θέλεις.

Rakendytos

Παράθεση από: "Enia"
Παράθεση από: "Rakendytos"Στο εμπορικο βιομηχανικο επιμελητηριο Αθηνων..
Οι εμποροι βαζουν εκθεσεις στα σχολεια ελεος!!!

http://alfavita.gr/anakoinoseis/anak20070117h.php

πως αλλάζει κάτι νόημα, ανάλογα πως θα το διαβάσεις...!  :roll:

μπορεί να είμαι αγαθή, καλοπροαίρετη, μ*****ς, αλλά εγώ δεν βλέπω κάτι κακό σε όλο αυτό...!!!
τη γνώμη των ίδιων των παιδιών ζητάνε, για κάτι που τα αφορά άμεσα...  αναζητώντας τις 'ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ' ξεκινάει το θέμα...

 :arrow: εισαι και υπερ της αναθεωρησης Ευαγγελια.. φυσικο ειναι.. :)

apol

στην υποκρισια που κυριαρχει παντου

fmas

Στους Ο.Τ.Ετζήδες (Τεχνικούς, για να μην παρεξηγούμε) που δεν έχουν κλείσει ακόμα τον βρόγχο της Θεσσαλονίκης που έχουμε στην Μονάδα και εδώ και 3 μέρες μας κάνουν να τρέχουμε χωρίς λόγο και αιτία... Και κινδυνεύουμε και με ΚΑΜΠΑΝΑ...........

Rakendytos

..στους φλωροΔαπιτες και στις εκτιμησεις τους για τους αναρχικους.
 

:arrow: http://www.dap-ndfk.com/dapforum/viewtopic.php?t=382&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=e3a536e1f41edc948eb51c233b94b113

isabella


heinrich

στην Iσαμπέλλα...(2η φορά)
δεν φτάνει που γκρινιάζει για τα Σαββατοκύριακα τώρα φωνάζει και για τις Δευτερες...

και ετοιμάσου για την τρίτη

isabella


heinrich

όταν φτάσουμε στην 100η τότε θα μιλάμε για την ονειρεμένη ταπετσαρία που πάντα ήθελες να αποκτήσεις στο υπνοδωμάτιό σου...
Aντε, πάλι οικονομικά την έβγαλες

dr_sound

kokkini  tha  doso  kai  oxi  mono  mia  alla  polles  ston  GEORGE  BUSH   gia  ayta  pou  exi  kani.............kai  gia  ayta  pou tha  kani :twisted:  :evil:

apol


barby

............ΣΤΟΥΣ ΑΝΑΙΣΤΗΤΟΥΣ

415 Επισκέπτες, 1 Χρήστης