Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 763
  • Total: 763

ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΝΤΡΑΣ

Ξεκίνησε από Jezebell, Ιουλίου 12, 2006, 01:31:50 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

nightly rider

Παλιά θυμάμαι λέγαμε οι άντρες ότι ψάχνουμε γυναίκα  όμορφη, ξανθιά, ψηλή μπροστόβαρη με ….ψυχικά χαρίσματα να ζητάνε λίγα και να κάνουν πολλά… να είναι το πρωί νοικοκυρές και το βράδυ αχαλίνωτες  και καυτές ερωμένες βγαλμένες από τις 1000+1 νύχτες… και τι ήμασταν ? ε τι ήμασταν? . Απλά ήμασταν σοβινιστικά γουρούνια,  φαλλοκράτες ,άξεστοι, και άλλα πολλά  μας έλεγαν οι κυρίες του φεμινιστικού κινήματος ανάμεσα σε διαδηλώσεις  έξω από καλλιστεία και σε αγώνες για την ισότητα…

Πως αλλάζουν οι καιροί  ρε παιδιά  όμως εδώ ο παράδεισος εδώ και η κόλαση… όλα ήρθαν ανάποδα όλα τούμπα, οι γυναίκες αφού βρήκαν ισότητα,καριέρα, λευτά,χειραφέτηση, και έχασαν το ρόλο τους.... ψάχνουν άντρες  αυτές πλέον.  
Και  αυtoί είναι είδος πολυτελείας ,  σπανίζουν, η είναι  κατεληιμένοι,  και το χειρότερο  από όλα βλέπω  ότι όσοι είναι διαθέσιμοι τελικά  τους  έχουν βάλει και  στο τρυπάκι να  κάνουν και  πασαρέλα αυτοπροβολής και προώθησης. Βγαίνουν στο πανέρη πρός επιλογή.

Τι να πει κανείς ?  ο απόλυτος ευνουχισμός  του είδους  μας  ίσως  δεν είναι πια μακριά αλλά  ήδη τον ζούμε….

Κυρίες μου τον άντρα που ονειρεύεστε, φαντάζεστε και  αναζητάτε, δεν θα τον βρείτε έτσι εύκολα, δεν  θα σας αυτοπροταθεί,ούτε θα είναι και εύκολος…το ξέρετε και εσείς πολύ καλά νομίζω.  
Θα πρέπει να τον κατακτήσετε και να του πείτε και εσείς τι είστε διατεθειμένες να του ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ  αφού τι αναζητάτε το κάνατε γνωστό ήδη…
Στη ζωή αυτή όλα έχουν κόστος και αντισταθμιστικά οφέλη .
Ευχαριστώ  θεέ μου που είμαι ΅κολόπαιδο΅,    και  έχω το δικαίωμα ακόμα   να επιλέγω  χωρίς να  με επιλέγουν μονό χεχεχε

763 Επισκέπτες, 0 Χρήστες