Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 310
  • Total: 310

Η πιο ντροπιαστική σας στιγμή στο σεξ!

Ξεκίνησε από Sotis, Ιουλίου 18, 2006, 06:06:32 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sotis

Άντε να δούμε Τι είχε γίνει;  Μιλήστε ελεύθερα :oops:  :oops:  :oops: εμανα  οταν  με  τσακωσε  η  αδερφη  μου  στο  σπιτη  μου σε  ακαταληλη στιγμη... :oops:  :oops: ειχα  γυρισει  ξημερωματα  και  δεν  περιμενα να   ερθει  τοσο  νωρις,, :oops:  :oops:  (  βλεπεις  της   ειχα  δωσει  τα  κλειδια  για  να  καθαρησει..)  8)  8)

kuria

οταν καθισμενοι στον καναπε του σαλονιου μεσα σε εντονη ερωτικη ατμοσφαιρα μου ειπε ολο νοημα : - αγαπη μου παμε μεσα;
και εγω αφηρημενα : - καλυτερα να δουμε εδω τον αγωνα...

βλεπετε σε λιγη ωρα αρχιζε το ματς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΑΕΚ και προτιμουσα να το δω στη μεγαλη τηλεοραση του σαλονιου...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

araxnoula

...otan me pire o upnos.....(kai mono autos)xixixixix

heinrich

όσο και να σας αρέσει το μενού, ποτέ μην τρώτε παραπάνω από όσο πρέπει σε ραντεβού που προηγείται δείπνο....



κάντε και λίγο κράττει....

πεινάλες

pingo

Όταν μία φορά...δεν θυμάμαι ακριβώς τον λόγο...με έπιασε νευρικό γέλιο για κανένα μισάωρο...και φυσικά το σεξ πήγε περίπατο... :lol:  :lol:  :lol:

HORHE

οταν μετα απο ενα ωραιο ρομαντικο βραδυ,καφε-εστιατοριο-παραλια-ξενοδοχειο..
βρεθηκαμε να κοιμομαστε και οι δυο και οχι μονο αυτο..ενω το ειχαμε κρατησει λιγες ωρες το δωματιο..(ξερετε εσεις τωρα...)ηρθανε και μας ξυπνησανε μετα απο 6,5 ωρες.... !!!!

Sotis

οταν πηγα  μια  κοπελα  στο  ξενοδοχειο  και  την ειδα  γεματη  τριχες  παντου  εκει  μου  επεσε  τελιος  το  ρευμα.... 8)  8)  8)  8)  8)  :oops:  :oops:  :D

eloy

"Τι,τελείωσες κιόλας;"
 :oops:   :oops:   :oops:   :oops:

kuria

Παράθεση από: "eloy""Τι,τελείωσες κιόλας;"
 :oops:   :oops:   :oops:   :oops:


εδω παει το "αμ τι το περασες κοπελα μου... βρυση με χαλασμενο λαστιχακι να σταζει συνεχεια; "    :P  :P  :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

antiope

xaxa....ti thumhthka twra...xerete ti einai na se pianei sta prasa o lukeiarxeis se pentahmerh....xa....thes na anoixei h gh na se katapiei!!!

Enia

Όχι ακριβώς κατά τη διάρκεια του σεξ... αλλά το επόμενο πρωί...
Όταν ξυπνήσαμε, και η μητέρα του συγκατοίκου που είχε έρθει για επίσκεψη μας στίβει πορτοκαλαδίτσα, ο φίλος μου ευγενικά αρνείται, και εκείνη όλο νόημα λέει: 'Μα πιες παλικάρι μου, τόσες δυνάμεις έχεις να αναπληρώσεις από χτες το βράδυ!!!'

 :lol:  :lol:  :lol:

SurvivoR

egw 8umamai ka8omoun hrema hrema ushxa sto pc mou me to bo3eraki kai perimena thn kola m na er8ei.....kai otan xtupai to koudouni dn skefthka na pws poios einai kai anoigw kai htan mia filh ths :D:D:D

kai episis to idio me thn adiope,mono p me epiase ka8hghtria stis toualetes tou sxoleiou sthn 3h gumnasiou  :lol:

heinrich

επίσης ντράπηκα πολύ όταν είδα την κυρία σεξουαλίζεται αγρίως με επιλεγμένα κομμάτια κρέατος .......
κατάλαβα πόσο πίσω είμαι

val

ξέσπασα στα γέλια και  εξήγηση δεν είχα   :lol:

skou70

-"feygontas mporeis na katebaseis kai ta skoupidia?" (AGKOMAXWNTAS KAI KALA SE ENTONO PATHOS)
-"nai manarim ... argisa kiolas apó,ti fainetai" (taytoxrona me to koumpwma panteloniou - poukamisou KAI TA NEYRA TSITA)

... fantazomai vrhke allo poulaki kseno ksenitemeno na ths kanei tis douleies tou spitiou
 :mrblue:

310 Επισκέπτες, 0 Χρήστες