Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 567
  • Total: 568
  • Leon

τη είναι για σας η γυναικα...

Ξεκίνησε από Sotis, Αυγούστου 10, 2006, 11:38:41 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sotis

(1 ) για  sex..(.2) για  να σας  τρώει   λεφτά.(  3)  για  σύντροφο  στη  ζωή  σου  :?:  :?:  :D  :D

ASSOS

Και τα τρία μαζί σε ένα !!!

Pappas10

Τι είναι μωρέ η γυναίκα????  Απλά απαραίτητη.

Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

purple

Eksartatai apo to gia poia gynaika rwtas...

Jezebell

Η γυναικα ειναι γυναικα
Δεν μπαινει σε κατηγοριες δεν εχει χρησεις και μανουαλ!
Δεν εχει ερθει με σκοπο να σας κανει κατι!!
Και μην ξεχνατε εσεις φτιαχνετε τις γυναικες οπως οι γυναικες τους αντρες τους
και ο καθεις εχει αυτο που νομιζει οτι αξιζει!!

Andreas

Τζαζλη,οτι κ να λεω παρακατω να ξερεις οτι συμφωνω μαζι σου!  :wink:

Χμμ μαλλον ολοι ψαχνουμε συντροφο στη ζωη μας (3), αλλα μεχρι τοτε κανουμε σεξ(1) με γυναικες που μας τρωνε λεφτα(2)!  :P

Ισως οι γυναικες να ειναι πολυ απλα το αλλο φυλο με διαφορες στη συμπεριφορα που μας τρελλαινουν (θετικα/αρνητικα) και ομοιοτητες που κρατουν τις ισορροπιες!
Ισως να ειναι και μια φυλη εξωγηινων (που ματωνουν μια φορα τον μηνα κ ομως δεν πεθαινουν με τπτ!) με σκοπο να μας υποταξει!  :shock:

Ζεστη σημερα....

foivii


alkis76

Από τη στιγμή που αποφάσισα να βρω απάντηση σε αυτό το ερώτημα ξεκίνησε η φθορά μου...

saliara

Καλά δν ντρέπεστε????Τς τς τς ρατσιστές...Τι θα κάνατε βρε χωρίς εμάς???Μπορείτε???
Αφού δν μπορείτε χωρίς εμάς..τώρα τι το ψάχνετε??Και σιγά τα λεφτά που σου τρώει... :P

Jezebell

Παράθεση από: "Andreas"Τζαζλη,οτι κ να λεω παρακατω να ξερεις οτι συμφωνω μαζι σου!  :wink:

Χμμ μαλλον ολοι ψαχνουμε συντροφο στη ζωη μας (3), αλλα μεχρι τοτε κανουμε σεξ(1) με γυναικες που μας τρωνε λεφτα(2)!  :P

Ισως οι γυναικες να ειναι πολυ απλα το αλλο φυλο με διαφορες στη συμπεριφορα που μας τρελλαινουν (θετικα/αρνητικα) και ομοιοτητες που κρατουν τις ισορροπιες!
Ισως να ειναι και μια φυλη εξωγηινων (που ματωνουν μια φορα τον μηνα κ ομως δεν πεθαινουν με τπτ!) με σκοπο να μας υποταξει!  :shock:

Ζεστη σημερα....

Το ξερω ξανθε μου αγγελε :wink:

NOSFERATOU



Γυναίκα.....Οπως λέμε θάλασσα....ήρεμη και ταυτόχρονα ..."άγρια"...ικανή νά σέ παρασύρει στήν μαγική της αγακαλιά...νά σέ οδηγήσει σέ μονοπάτια άγνωστα......νά καταργήσει τά όριά σου.....Γυναίκα όπως ζωή...ένα μαγικό ταξίδι στόν κόσμο τών αισθήσεων,ένα απαράμιλλα γοητευτικό παιχνίδι τού μυαλού........

barby

[size=24][/size]ΕΤΣΙ ΣΑΛΙΑΡΙΤΣΑ ΜΟΥ............ΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ....ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ....ΚΟΥΜΠΑΡΕ ΟΥΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΤΑΜΩΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ,,,,,

papi

τι ειναι για εσας μπετονιερα? :?

heinrich

αν σας απαντήσω σύμφωνα με τα ευρήματα από τις τελευταίες δειγματοληψίες, θα με μεταφέρει η ακατανόμαστη.......
και άντε μετά να μου απαντήσουν περί ρομαντικού.....

kuria

τι να πω κι εγω η "σχεδον" γυναικα;

μπα τιποτα... θα εξακολουθησω απλα με τον heinrich να καταριομαστε τα προβληματικα μας γονιδια που μας καθιστουν μοναδικους...
 

:P   :P   :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

567 Επισκέπτες, 1 Χρήστης