Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 759
  • Total: 759

erotisi..

Ξεκίνησε από kostas33, Δεκεμβρίου 31, 2006, 04:25:49 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kostas33

exei tixei pote na niothete "moydiasmenoi " psixika?
san na min thelete na kanete bima mprosta alla fisika oyte kai piso? Ontas eytixismenoi alla tin idia stigmi " moydiasmenoi"?

isabella

..τοσο ωστε να κοιτας αλλα να μη βλεπεις..
..τοσο ωστε να τρως αλλα να μην γευεσαι..
..τοσο ωστε να εισαι εδω αλλα να εισαι "αλλου"..



 :arrow: και με ενα "κλικ" επανερχεσαι στην πραγματικοτητα..ο,τι και να σημαινει αυτο

kostas33

oste na min niothete tin eytixia giati einai les kai perikiklonei tin psixi xoris na tin aggizei,ki as thelete toso poli na sas aggiksei kai na tin pistepsete.
Mooydiasma xm elipsi empistosinis?

Pappas10

Ναι το έχω νοιώσει... ακριβώς όπως το περιγράφεις... κι εσύ και η Ιζαμπέλα.

Καλή χρονιά να έχουμε...
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

heinrich

κάτι μου λέει πως ο θείος δεν αντέχει την πολλή ευτυχία. Του έπεσε βαριά και τον έχει μουδιάσει...
Ναι το ξέρω και γω αυτό το συναίσθημα. Αν είναι αποτέλεσμα μεγάλου ενθουσιασμού και ευτυχίας τότε απλά είσαι στην κορυφή και σε λίγο θα αρχίζεις να κατεβαίνεις. Δεν χρειάζεται καμμιά απογοήτευση. Είναι κάτι το φυσιολογικό. Απλά βάζεις στόχο την επόμενη κορυφή. Γνωρίζω πως οι μεταφορές δεν βοηθάνε και πολύ, αλλά δεν είμαι και κανένας επιστήμονας αλλά όλοι γνωρίζουμε πως η παραμονή στην κορυφή είναι δύσκολο πράγμα γιατί πνέουν πολλά μποφόρια.

Αν το μουδιασμα προήλθε από κάποιο αρνητικό αποτέλεσμα (π.χ. χοληστερίνη 350, ζάκχαρο 200 κομπόστα,  κάτι σκιές στον πνέυμονα ή ερωτική απογοήτευση), τότε καλή τύχη και όταν με το καλό ξεμουδιάσεις ρίξε και σε μένα το μυστικό γιατί έχω κυλίσει και εγώ και δεν μπορώ να ξεμπλέξω με τίποτα.

Αν το μούδιασμα προέρχεται από την έλλειψη αποφασιστικότητας, τόλμης και έχει σαν συνέπεια την αναβλητικότητα και το υπερβολικό χαλάρωμα, τότε έλα να ανοίξουμε ένα κλαμπάκι. ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ λέμε.
Κατάθλιψη είναι, τίποτα σοβαρό. Μέσα σε 10 χρόνια γίνεσαι περδίκι ή το ρίχνεις στν πέρδικα μια και καλή.

και αυτό το καλή χρονιά του Παππά στο συγκεκριμένο τόπικ είναι κανένα είδος εκδίκησης?
είναι το σκοινί?
 :D  :D  :D  :D

Anonymous

εγώ για να πω την αλήθεια μούδιαζα όταν έπαιρνα την κιθάρα μου μαζί στην  Τουαλέτα και ξεχνιόμουν μπόλικη ώρα εκεί. Όταν πήγαινα μετά να σηκωθώ είχα μουδιασμένο το πόδι και δεν μπορούσα να κουνηθώ

Έχω την εντύπωση όμως ότι ο συνονόματος Κώστας με το 33 κάτι σε πιο κομπλικέ αναφέρεται

αλλα τέτοιες ώρες τέτοια λόγια....
χαιρετίσματα στο 2006

]

heinrich

ισχύει αυτό και την ηλεκτρική?
έχω κρυσταλλο στην ντουσιέρα, ενοχλεί?
ζητάω συγνώμη θείο για την κάκιστη παρατηρητικότητά μου
ζητάμε συγνώμη από΄τον συνονοματός σου για το μπάχαλο του τόπικ....

Anonymous

ρε... !!!
εμενα λες Θείο?
είναι τουλάχιστον καλή η Θεία σου??

επί της ουσίας
ναι και με την Ηλεκρική άριστος ο Ήχος (ειδικά αν είναι Gibson ή Fender) και φυσικά δεν χρειάζεται να την βάλεις στον ενισχυτή.

Το κρύσταλλο δεν πειράζει έτσι κι αλλιώς ο ήχος στην τουαλέτα είναι γεμάτος από μεσαίες και ψιλές συχνότητες και πάσχει λίγο από μπάσα.
Αλλα ήχος κρύσταλλο

heinrich

εχω μια ibanez 5 μαγνήτες.
νομίζω πως θα κάνει καλή δουλειά..
θεωρητικά δεν θα παίζει σημαντικό ρόλο το λευκό χρώμα του πλακιδίου...

αλλά ρε συ...
[size=24]ανοιξα συγκεκριμένο τόπικ[/size] για το θέμα...

του το μπαχαλέψαμε πρωτοχρονιάτικα του ανθρώπου....
 :D  :D  :D  :D  :D


δεν τα μαζεύεις από δω να τα πας σε αυτό που έχω ανοίξει?

kostas33

:roll: .....hehe..

ola ok to moudiasma perase
itan apla thema xronoy, opos sxedon ola osa mas aggizoyn kai mas aforoyn stin zoi

i aisthisi eytixias epanilthe
apla to moudiasma itan apotelesma apotomis ptosis apo tin apoliti kai ipotithete anegkixti eytixia.

alla kai ayti ,stigmoyles lepta ores krataei,kapia stigmi to simpan apokathista  tin iremia    xm antikathista to ekseretiko me to kalo kai metaksi mas isos kai kalitera

imaste toso mi sinithismenoi stis megales stigmes eytixias poy moydiazoyn tis psixes mas.apla apisteyto.

thx paides.

heinrich

μην ξανακάνεις όμως τέτοια αστεία και αρχίζουμε όλοι να ξεβρακώνουμε τα εσώψυχά μας πρωτοχρονιάτικα  :D  :D  :D

leksi

...xmm moydiasma nai..
alla ti anakoyfisi otan pernaei e? :)

kuria

καποτε ενιωσα να μουδιαζω οριζοντια... ηλεκτροφορες ριγες ζεβρας ενα πραμα με εζωσαν... στην προσπαθεια μου να αναλυσω αμεσα το φαινομενο, εχασα το μεγαλειο της εντασης...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

heinrich

θα σε είχαν τοποθετήσει κάθετα στις ρίγες της σχάρας

kuria

αυτο μονο εσυ ειχες επιχειρησει να το κανεις τοτε που σου διαμαρτυρομουν εντονα που αργουσαν να βγουν τα κοψιδια...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

759 Επισκέπτες, 0 Χρήστες