Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 772
  • Total: 772

5 ερωτήσεις ....

Ξεκίνησε από joking, Ιανουαρίου 06, 2007, 11:23:31 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

niose

part 3

1) ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΑΣ?
...tha ithela na toy ta leo ola...
..alla oi anthropoi den antexoyn na akoyn ta panta...

2)ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΤΕ!
..pos ton apatisa.... alla epeidi den mporo na po psemmata olo kai kati ligo tha moy ksefeyge...
..pos agapisa kapion poli poli perissotero...(an sinebene)

3)ΕΧΕΤΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ? nai

4)ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ? nai

5)ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ 30+ ΗΛΙΚΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ? an oi dio sintrofoi den niothoyn kala mazi.... kai ta paidia einai distixismena....  opote mallon oxi

6) ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΕΡΓΕΝΗΣ/Α ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?..isos...  an kai latreyo tin simbiosi...
_________________

xhmeia

1) ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΑΣ?

με την εμπειρια των 40 πλεον, ΟΧΙ πρεπει να κρατας και για τον εαυτο σου,
χωρις αυτο να σημαινει οτι κοροϊδευεις τον συντροφο σου.....δεν λεω ψεμματα, αλλα δεν χρειαζονται κ ολες μα ολες οι αληθειες

2)ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΤΕ!

Δεν ξερω, δεν απαντω

3)ΕΧΕΤΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ?

ΝΑΙ, κ ηταν πολυ ασχημο συναισθημα........ευτυχως περασε

4)ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

Ουυυυυ παραμυθιαζομαι μονη μου, παιδι μου

5)ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ 30+ ΗΛΙΚΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ?

Δεν μπορω να απαντησω με σιγουρια, γιατι στην ηλικια των 40 κοντευω να γινω γιαγια  :D (φτου, φτου ).......θεωρητικα ? ισως ναι, ποτε μην λες ποτε

6) ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΕΡΓΕΝΗΣ/Α ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?

ΟΧΙ δεν μ αρεσει, ειναι ομορφο να εχεις μια μονιμη αγκαλια, για οσο ειναι ομορφη  :wink:

xhmeia

1) ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΑΣ?

2)ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΤΕ!

3)ΕΧΕΤΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ?

4)ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

5)ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ 30+ ΗΛΙΚΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ?

6) ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΕΡΓΕΝΗΣ/Α ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?
 

και παιζουν οι ιδιες

isabella

1) ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΑΣ? ..εφοσον μπορει να τα αντεξει, ναι..

2)ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΤΕ! δε μου ερχεται κατι..3)ΕΧΕΤΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ? μια φορα

4)ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ? οχι

5)ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ 30+ ΗΛΙΚΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ? οχι,θα γυρισει μπουμερανγκ

6) ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΕΡΓΕΝΗΣ/Α ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ? οχι

isabella


heinrich

arrow Χωριζετε με τον/την φιλη σας 2 βδομαδες πριν πατε διακοπες στο εξωτερικο (τις οποιες εχετε κλεισει εδω και 3 μηνες και ανυπομονειτε να ερθει η ημερα αναχωρησης..) Τι κανετε;
πάιρνω τηλέφωνο την καλύτερη γαμπίτσα και της προτείνω εκδρομή με πληρωμένα όλα τα έξοδα

arrow ποσο ευκολα λετε "σ'αγαπω";
δεν θυμάμαι αυτή λέξη

arrow πες ενα περιστατικο/στηγμιοτυπο στη ζωη σου που δε θα ξεχασεις οσο ζεις
Δελλας Ελλάδα - Τσεχία


arrow γνωριζεις καποιον/α στο ιντερνετ και μεσα σε 2 μερες σου ζηταει ραντεβου.Τι κανεις;
κοιτάζω την ατζέντα μου


arrow για ποιο πραγμα ειπες ψεμματα τελευταια φορα;δεν θυμάμαι γιατί δεν λέω ψέματα

οι ίδιες και για τον επόμενο

joking

:arrow: Χωριζετε με τον/την φιλη σας 2 βδομαδες πριν πατε διακοπες στο εξωτερικο (τις οποιες εχετε κλεισει εδω και 3 μηνες και ανυπομονειτε να ερθει η ημερα αναχωρησης..) Τι κανετε;

ρωτάω στο πρακτορείο εάν μπορώ να αλλάξω προορισμό, έστω και για λιγότερες ημέρες - η αλλαγή παραστάσεων  θα μου κάνει σίγουρα καλό


 ]αυτό είναι κάτι που δεν ξέρω πως να το λέω   :?
όμως .... το έχω σκεφτεί κάποιες φορές :)[/color]

 :arrow: πες ενα περιστατικο/στηγμιοτυπο στη ζωη σου που δε θα ξεχασεις οσο ζεις


το βράδυ που ξύπνησα επειδή αισθανόμουν κάτι να "τρέχει" πάνω στο πόδι μου και όταν σήκωσα το πάπλωμα να δω τι ήταν, είδα ένα .... ποντίκι!!!!  ]

 :arrow: γνωριζεις καποιον/α στο ιντερνετ και μεσα σε 2 μερες σου ζηταει ραντεβου.Τι κανεις;

εξαρτάται από την αίσθηση που μου έχει δημιουργήσει ... θα είναι πάντως σίγουρα σε δημόσιο μέρος, θα τελειώσει νωρίς και θα γυρίσω σπίτι μόνη μου   8)

 ]χαχαχα!!!  διαλέξτε μία από τις παραπάνω απαντήσεις!!!    :roll:   :wink:   :lol:   :lol:

xhmeia

1)παιρνω τον κολλητο ή την κολλητη κ παω
2)δεν το λεω ..........σημαινει πολλα για μενα για να το λεω για πλακα.......εδω δεν λεω ευκολα το "σ αγαπαω" , εκει που το νοιωθω
3)αρκετα ειναι αυτα που εχουν χαραξει με ανεξιτηλο μελανι την καρδια κ το μυαλο μου
4)ισως παω, να τον γνωρισω πριν πλασει η φαντασια παραπανω απ οσα πρεπει κ μυθοποιω τσαμπα .........ισως
5)αποφευγω οσο μπορω τα ψεμματα, αλλα οταν πω, ειναι αθωα κ δεν τα θυμαμαι
τα σοβαρα που ειχα πει, μια φορα  .......πληρωσα το τιμημα

xhmeia


isabella


isabella

πειτε μου καλα μου παιδια να παω να κοιμηθω, αλλιως θα σας κανω ανακριση ολο το βραδυ!!! :lol:  :lol:

heinrich

arrow εαν το πρακτορειο ταξιδειων δεν αλλαζε ημερομηνιες και ονοματα, τι θα εκανες;
και τι με ενδιαφέρει?

arrow πηγαινεις μονος/η σου σινεμα/θεατρο κλπ;
αμε!

arrow τι θα συμβουλευες φιλη σου με ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη;
δεν δίνω τέτοιου είδους συμβουλές
για να μην πω πως δεν δίνω συμβουλες

arrow καθε ποτε διαβαζεις εφημεριδα;
κάθε μέρα

arrow εχεις σταματησει σχεση απο φοβο μη πληγωθεις στη πορεια;
αυτές είναι οι ερωτήσεις της Ιζαμπέλλας που σκέφτεται πολύ

joking

:arrow: εαν το πρακτορειο ταξιδειων δεν αλλαζε ημερομηνιες και ονοματα, τι θα εκανες;


χαχαχα!!!  ]

 :arrow: πηγαινεις μονος/η σου σινεμα/θεατρο κλπ;

ναι - μου αρέσει μάλιστα να πηγαίνω κατευθείαν μετά τη δουλειά, γιατί με χαλαρώνει  ]

 :arrow: τι θα συμβουλευες φιλη σου με ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη;

δεν μπορείς να δώσεις "συμβουλές" σε τέτοιες περιπτώσεις - είναι πολύ προσωπικές και επηρεάζουν τη ζωή δύο ανθρώπων ... αυτό που θα έκανα, θα ήταν να της συμπαρασταθώ και να βοηθήσω, σε ότι αποφάσιζε εκείνη

 ]κάθε Κυριακή!
είναι ολόκληρη ιεροτελεστία!!


 :arrow: εχεις σταματησει σχεση απο φοβο μη πληγωθεις στη πορεια;

εννοείς τη πιθανότητα απόρριψης σε κάποιο σημείο της?  ή το να μη καταλήξει έτσι όπως θα ήθελα??
μα και αυτά μέρος του "παιχνιδιού" δεν είναι ??




και δεν ξέρω για εσένα, αλλά εγώ πάω για ύπνο!!!
 ]

Alabastro

1.εαν το πρακτορειο ταξιδειων δεν αλλαζε ημερομηνιες και ονοματα, τι θα εκανες;   φονο εκ προμελετης ]ΟΧΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ [/color]
3 τι θα συμβουλευες φιλη σου με ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη; ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ
4 καθε ποτε διαβαζεις εφημεριδα; ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

5 εχεις σταματησει σχεση απο φοβο μη πληγωθεις στη πορεια; ΝΑΙ ..ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... (ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑΥΡΙΝΑ?)

ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ :arrow:
1. ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ
2. ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΗΚΗΣΗ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ
3. Η ΑΓΑΠΗ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ?
4. ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΣΟΥ
5. ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ.. ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ (ΚΑΡΤΕΣ ΔΑΝΕΙΑ ΚΙΝΙΤΑ)

joking

1. ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ

δεν πιστεύω ότι υπάρχουν "ιδανικές" καταστάσεις στη ζωή μας

2. ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΗΚΗΣΗ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ


όχι - θα προτιμούσα να κρατήσω το καταφύγιο μου και να μοιράζουμε τον χρόνο μας, ανάλογα με το πρόγραμμα μας


3. Η ΑΓΑΠΗ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ?

ένας πρώην συνάδελφος έλεγε ότι μέχρι 9 είναι αγνός έρωτας - από 10 και πάνω γίνεται παρτυ-με-ούζα...  ]


4. ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΣΟΥ

]


5. ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ.. ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ (ΚΑΡΤΕΣ ΔΑΝΕΙΑ ΚΙΝΙΤΑ)


εξαρτάται ......





....από το πόσα έχει η τσέπη μου  8)





και σταματήστε να ρωτάτε για να πάω επιτέλους για ύπνο λέμε.......


 ]

772 Επισκέπτες, 0 Χρήστες