Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 748
  • Total: 748

ΤΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ...

Ξεκίνησε από kuria, Φεβρουαρίου 07, 2007, 04:29:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

συχνα ακουγονται ερωτησεις του τυπου <μα καλα τι του (της) βρισκει;> οπως και αναλογες απαντησεις <παρε τα "ματια" μου και δες τον (την)>

μοιραστητε λοιπον μαζι μας τα "ματια" σας και πειτε τι βρισκετε στον καθε χρηστη
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

kuria

xhmeia ο αλτρουισμος και το γλυκο χαμογελο της (αυτο το μωρουδιστικο λεω) με αφοπλιζουν...

heinrich το ανεξαντλητο χιουμορ, η νοικοκυροσυνη (ξεπεταει στιβες σιδερο, μαγειρευει και εχει παντα χλωριωμενο το μπανιο) , η διακριτικοτητα και η επιμελως κρυμενη ευαισθησια του τον κανουν ακαταμαχητο...

pappas αδιαπραγματευτος (γιατι οπως μου λεει και κεινος δυο πραγματα δεν διαπραγματευομαστε) και στην τελικη... ετσι με επλασε ο Θεος και λατρευω το δημιουργημα Του...

black velvet ο ηρεμος τροπος που κινειται (σα λευκο συννεφακι στον καταγαλανο ουρανο) και η ευγενια της ακομα κι οταν διαφωνει σε κατι με γαληνευουν...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

xhmeia

:oops:  :oops: (σ ευχαριστω κυρια μου !)

θα επανερθω στο θεμα να καταθεσω κ εγω  :D

heinrich

Παράθεση από: "kuria"xhmeia  ο ηρεμος τροπος που κινειται (σα λευκο συννεφακι στον καταγαλανο ουρανο) και η ευγενια της ακομα κι οταν διαφωνει σε κατι με γαληνευουν...

αυτό που θύμισε την  πρόταση λογοτύπου που έκανα προχθές για κυριλάτο ψητοfingerfoodσουβλατζίδικο.
Πρότεινα το όνομα  «Γουρούνια στον παράδεισο» και απεικονίζει ένα ευτυχισμένο γουρουνάκι με φτερά πάνω σε ένα απαλό γαλάζιο σύννεφο.
Kαλή μας χώνεψη  :D  :D  :D  :D

All rights reserved! Δεν θελω να το δω πουθενά αλλού οκ?

kuria

Παράθεση από: "heinrich"
Παράθεση από: "kuria"xhmeia  ο ηρεμος τροπος που κινειται (σα λευκο συννεφακι στον καταγαλανο ουρανο) και η ευγενια της ακομα κι οταν διαφωνει σε κατι με γαληνευουν...

αυτό που θύμισε την  πρόταση λογοτύπου που έκανα προχθές για κυριλάτο ψητοfingerfoodσουβλατζίδικο.
Πρότεινα το όνομα  «Γουρούνια στον παράδεισο» και απεικονίζει ένα ευτυχισμένο γουρουνάκι με φτερά πάνω σε ένα απαλό γαλάζιο σύννεφο.
Kαλή μας χώνεψη  :D  :D  :D  :D

All rights reserved! Δεν θελω να το δω πουθενά αλλού οκ?

πως τα καταφερες ωρε και εκανες μπαχαλοguote? παντρεψες τη xhmeia με την αναφορα μου στην black velvet!!!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

kuria

αμ γι αυτο με ρωτανε ολοι τι σου βρισκω κι αιντε μετα εγω να προσπαθω να τους πεισω για τη νοικοκυροσυνη σου...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

heinrich

:oops:  :oops:  :oops:
εχεις και συ τα δίκια σου
σε εξέθεσα

Alabastro

AX...BLEPO KALA>? OI GMAPMPITSE KAI OI KOKINES GOVITSES MOU ELEIPSAN... :roll:

heinrich

σιγά μη νπαντρέψουμε την γλυκυτάτη με αυτήν την αχώνευτη :D  :D που είναι μέσα στην γκρίνια

heinrich

θα θελα να μοιράσω τα μάτια μου με εσάς, αγαπητοί φορουματζήδες, όταν κοιτώ την ανυπέρβλητη jo...
Θέλουμε τουλάχιστον 3 ζευγάρια μάτια για να μπορέσουμε να  κοιτάξουμε ευρυγώνια αυτό το θαυμασιο πανύψηλο κορμί.
Aν βάλει και τα 12ποντα τότε θα πρέπει να προσθέσουμε και έναν μονοφθαλμο... κοινώς θέλουμε 7 μάτια.

joking



χαχαχα!!

αφέωνται σοι αι αμαρτίαι, γαλίφικο μικράκι!!


 ]

Enia

Παράθεση από: "heinrich"σιγά μη νπαντρέψουμε την γλυκυτάτη με αυτήν την αχώνευτη :D  :D που είναι μέσα στην γκρίνια

σε ποια 'αχώνευτη' αναφέρεσαι? γιατί εγώ μόνο γλυκύτατες βλέπω παραπάνω...!  :roll:

κι έχουμε πει, η γκρίνια είναι απαραίτητη!  :P

xhmeia

kuria :arrow: γουσταρω το αλεγκρο του χαρακτηρα της(χειμαρρος), τον απιστευτο αυτοσαρκασμο της, το χιουμορ της,  την ντομπροσυνη της!!

enia :arrow:  τις ευαισθησιες που χει κρυμμενες, την γλυκυτητα  κ την καθαρια ματια της  :D

velvetaki :arrow: την ευγενεια της,  τον καθαρο λογο της, την αυτοπεποιθηση της συναμα με  σεμνοτητα,  το χιουμορ της και τη ζεϊμπεκια της  :wink:

lactoula  :arrow: την ευθυτητα της, τον αυθορμητισμο της(αστη να νομιζει πως ειναι προγραμματισμενη  :P ) κ την καρδια μικρου παιδιου που διαθετει, θες να την αγκαλιασεις(ξυπνα το μητρικο μου ενστικτο)  :D

tzok :arrow: το δυναμισμο της, το κεφι της,την αισιοδοξια, την παρεα της και τα δωδεκαποντα της  :wink:

hein  :arrow: την ανεμελια του  και το  χιουμορ του, τον αυθορμητισμο του, το ανεξαρτητο πνευμα του και τη ματια του, που καθρεπτιζει  την-επιμελως- κρυμμενη ψυχη του (ενα μεγαλο παιδι ) :D

seemeδακι  :arrow: την ανεση της, τον τροπο που σαρκαζει τα παντα, το γελιο της κ γουσταρω οταν τα παιρνει κ τα χωνει :D

pappas :arrow: την κιθαρα του κ μια αισθηση ρομαντισμου που βγαζει και φυσικα την αφοσιωση του στην ομαδα  :D

Alabastro

prota prota thn

 :arrow: Isabella : glykia , eksypnh, romantikh..sokolatofagos kai ...tayrina :wink:
 :arrow: gohssa : to poio glyko plasma ston a33...thn latreyo..omorfh, eksypnh, eystrofh , tsaxpina, katafertzou,etoimologh, kai kalh diathesh ..sympethera :P
 :arrow: xhmeia: to antithetomou, dynamikh, apofasistikh kai eleytherh , xyma moiraia kai oraia ..geiasou Natasamou.. :wink:
 :arrow: zouzitsa.. TO POIO KALO PAIDI STO SITE..ponopsyxo, glyko plasma gemato eyaisthisa kai houmor... :D
 :arrow: steelman.. megalopsyxos open mind , kalos akroaths, erotikos se olestou tis ekfraseis..
 :arrow: jT- h megalhmou adynamia..giannakimou...( h adelfh )  :P psyxhmou.. aytos pou ksero oti kai na tou po tha einai diplamou kai tha me sthrizei kai tha me akousei kai tha me symboulepsh :lol:
 :arrow: sevenseas. h allh (adelfh) psyxhmou... megalh adynamia  kai se ayton..kai kalh epikoinonia kai kalh isoropia.(leme tora)
 :arrow: rakedytos, to must se ooolo to a33 xoris esena h zoh ston a33 den tha eixe nohma..eisai to alatimas...kai to piperi mhn sou po.. eisai aytos pou "kanei to kati na ksexorizei"
 :arrow: hen..mia poly poly glykia parousia me houmor kai etoimologos me eksypnes kai gargalistikes atakes... eisai to mpaxari sthn forumistikh zohmas... eisai mia prasini mpalitsa sta  hsyxa nera ths limnoula mas :wink:
 :arrow: tseriko. kalos glykos kai diaskedastikos... mia melaxrinh ekdoxh tou steelman...panta me kalh diathesh kai mia kardia pou xoraei tous pantes..
 :arrow: pappas10.. mia sympathia pou anaptyxtike teleytaia kai einai kai apo tis dyo pleyres mia kalh epikoinonia kai kalh ayra...
 :arrow: kostasD33 Ton afhsa teleytaio...giati einai pragmati !!!! xaxaxa
eksypnos , dimiourgikos, kalos akroaths(an prolaveis), kai omiliths eniote grigoro myalo, kai sostes apofaseis..

AYTA EIDAN TA MATIAMOU STON A33 SE LIGO EPISTREFO KAI ME ALLOUS.....  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Pappas10

Τώρα κανονικά πρέπει να πω για πολύ κόσμο... όποιον / α ξεχάσω στο ποστ δεν σημαίνει ότι την ξεχνάω γενικά.

[size=18]Άντρες.[/size]

Ρακένδυτος... την ιδεολογική θέση / σχέση / μέση / κράτα τη να μη σου πέσει προσέγγιση του. Τα ταξίδια του και τις γαστρονομικές του επιλογές.

Χέιν... φοβερό χιούμορ δείγμα οξύνειας και το "υπεράνω" στυλ που έχει χωρίς να γίνεται όμως υπερόπτης.

Σότις... κουμπαριές και λοιπές οικογενιακές αιτιάσεις που ενίοτε αναγάγει σε συνεστιάσεις στο "Έντεμ". Επίσης τις οπαδικές μας κόντρες.

Ντι33... Τρελός προβοκάτορας και από τους λίγους ανθρώπους που με ξέρουν καλά... αλλά διατηρούν επιμελώς κρυφή την ταυτότητα μου.

Μητσάρας... ο χρόνος θα δείξει αλλά μέχρι στιγμής τα πάμε καλα στο Τσατ... μοιάζει σαν να υπάρχουν ταυτοσημείες και κοινή χιουμοριστική αντίληψη.

Το παληκάρι που έκανε πρόγραμμα με τις ατάκες του Βέγγου στο Ράδιο του α33 και δεν θυμάμαι το νικ του.... για τις ατάκες του Βέγγου

Χεπτάμερ ή κάπως έτσι.... από τους καλύτερους και πιο ολοκληρωμένους συζητητές στο φόρουμ. Μ' αρέσει ο τρόπος που επιχειρηματολογεί συγκροτημένα και απλά χωρίς να κάνει κύκλους. Καλός χρήστης της Ελληνικής γλώσσας, πράγμα το οποίο μ' αρέσει πολύ.

Σεατάκιας... ο Μέγας Προβοκάτορας. Μόνο και μόνο για να με φουρκίσει θα μου την πει για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ και μετα αφου θα έχω γίνει φενταγίν θα γυρίσει στην σιωπή του. Επίσης στις λάιβ εμφανίσεις θα μου ρίξει κι ένα μπινελίκι για το γούρι... Γενικά ο τύπος του "μ' αρέσει να μην λέω πολλά... κι όταν λέω σε κάνω βαπόρι" σε συνάρτηση μ' εμένα τουλάχιστον.

Νίκος28... καλός συζητητής με θέση και άποψη. Πιστεύω ότι είναι από το ανθρώπινο υλικό που φτιάχνει τους καλύτερους φίλους.

Σάντοουλορντ..... Εν ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ αδελφός κι αυτό τα λέει όλα.

Γενικώς οι άνδρες του α33 Παρά τις επιφυλάξεις που μπορεί να έχω για ορσμένους μέσα στον α33 (φαντάζομαι κάποιοι θα έχουν αντίστοιχες επιφυλάξεις για εμένα) σε γενικές γραμμές θεωρώ τους ανθρώπους που συμμετέχουν εδώ συμπαθείς και δεν αισθάνομαι ότι έχω τίποτα να χωρίσω.

[size=18]Γυναίκες[/size]

Εδώ δεν είπε τίποτ ο Σίγκμουντ θα πω εγώ;

[size=18]Κούρια[/size]

Το αυτό αδιαπραγμάτευτο.  (Για να μάθεις...  :P  :P  :P )
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

748 Επισκέπτες, 0 Χρήστες