Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 571
  • Total: 572
  • Leon

RADIO LOVER:ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Ξεκίνησε από CINDY, Φεβρουαρίου 25, 2007, 05:10:49 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

CINDY

[size=24][/size] ενα μεγαλο ευχαριστω για την υπεροχη βραδια,,,,,,,,,,,,,,στον "εραστη του ραδιοφωνου"!ηταν ολα καταπληκτικα,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,υπετοχος χωρος ,ζεστος!ευχομαι κολλητε να πανε ολα κατευχην,,,,,,,,,,,,,,,και το μαγαζι να πηγαινει σουπερ(αν και ειναι σιγουρο)






                                                                      καλες δουλειες κολλητε!

joking


isabella

εγω θα ειμαι τακτικη απο δω και περα!!!! 8)  8)  8)  8)

CINDY

[size=24][/size] εχω λεω κοριτσια να το κανω στεκι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,τελικα στελλιτσα με τα πιπινια μαθαμε απο που ηταν?

Enia

σιντάκι, κρύβε λόγια κι έρχονται βρε!  :P


tnx franky  :D

και θα πρότεινα άλλη φορά να μη μας ακούς ως προς τις επιλογές, κάνε μόνος σου πρόγραμμα κι ακολουθούμε εμείς! :D

(αλλά μας χρωστάς το dancing queen!!!)  :lol:

radio lover

POIA PIPINIA? POY HTAN TA PIPINIA?EPAIZAN PIPINIA GI AYTO ME EIXATE APASXOLHMENO STHN KONSOLA NA TREXO EEE?? PO PO EXASA PIPINIA?............. THA MOU TO PLHROSETE AYTO...

SAS EYXARISTO OLES SAS GIA TA KALA SAS LOGIA...H KALYTERH ANTAMOIVI EINAI AYTA EDO TA KEIMENAKIA SAS....


xristiana

egw 3erw omws polla alla den sas lew giati pate kai ta lete..peri pipiniwn... :D xristiana

xristiana

telika o radio lover exei talento sto na dhmioyrgei omorfa happengs kai na kanei ton kosmo na pernaei  polu kala...eyxaristoume franky...(anamenoume to epomeno) :D

CINDY


CINDY

[size=24][/size] egw 3erw omws polla alla den sas lew giati pate kai ta lete..peri pipiniwn...  xristiana
_________________
XRISTIANA







ελα γλυκεια μου χριστιαννα πες μας μην μας αφηνεις στο σκοταδι,,,,,,,,,,,,,,,,,,εγω δεν τα λεω πουθενα

FRENTO_GR

kalhmera  eipa  na mhn miliso  mhn me enagkasete omos na to kano  to  magazaki  den leo  polly omorfo  hsyxo wraia  mousikoula  alla  me kanena  omos na 8elo na  fhgo  troxadi   xaxaxaxaxa  


pragmatika  htane ola  oraia  alh8eia re paidia  ath  sto mpar poy ka8otane pia eitane  eixe kai dyo  file  anazhthte .......




xexexexexexe se ligo 8a bgoune kai talenta apo edw mesa  gab gab h=gab  fwnares.................

FRENTO_GR


Enia

ρε frento, γμ τα greenglish και το πληκτρολογιό σου, πρωί πρωί πρέπει να καταβάλω πολλή φαιά ουσία για να σε αποκωδικοποιήσω!  :P  :P  :P βάζε κανα σημείο στίξης, παναθεμά σε!  :lol:

AGRIOS

Aγαπητε Φρανκυ,
         Με μεγαλη μου λυπη θα διατυπωσω παραπονο για την ελλειψη λουλουδιων να πεταμε χορευοντας. Επειδη κατα τα αλλα και το μαγαζι αλλα πρωτα απο ολα η παρεα ηταν ζεστη και καναμε κεφι θα ξαναρθουμε αφου την επομενη φορα περασουμε απο "Τα Γαρδουμπακια" που ειναι ακριβως διπλα για να αντεξουμε περισσότερο ποτο. Μηπως εχει και κανενα ξενοδοχειο κοντα να διανυκτερευουμε μετα απο το γλεντι να μην τραβιομαστε να γυριζουμε σπιτια μας???????????

AGRIOS

ΥΓ Την επομενη φορα θα φροντισω να συνοδευομαι απο τραγουδιστριες να σου το κανουμε εντελως ΚΟΛΑΣΗ το μαγαζι ..............

571 Επισκέπτες, 1 Χρήστης