Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 883
  • Total: 883

BOWLING - a33

Ξεκίνησε από isabella, Μάρτιος 16, 2007, 12:14:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Enia

έλεος πια!  :shock: δε φτάνει που είσαι σίγουρη νικήτρια (δεν αφήνεις κορίνα για κορίνα!), δε φτάνει που κάθε φορά μας κάνεις να νιώθουμε άχρηστοι κι ανίκανοι, δε φτάνει που εμείς σαν καλοί φίλοι όχι μόνο το υπομένουμε και συνεχίζουμε να δεχόμαστε αδιαμαρτύρητα την ήττα μας, αλλά ξαναγυρνάμε στον τόπο του εγκλήματος πασιχαρείς, δίνοντάς σου απλόχερα την ευκαιρία να μας κατατροπώσεις για μια ακόμα φορά...

όχι, δε φτάνει!

 :evil:


















:24:

εννοείται είμαι μέσα!  :wink:
επιμένουμε στις βέλβετ ή να φέρω και μια υγείας, έτσι για ποικιλία?  :lol:

isabella


Pappas10

Θλιβερά γύναια.... άμα έρθει κάνας πραγματικός άρρεν θα σας δείξει ότι το στράικ δεν είναι αδύνατο....
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

Enia

ίσα, τι λέει ο παππούλης?  :shock:

καλέ μου πάτερ, το στράικ όχι απλά το έχουμε δει, αλλά και τρία σερί από την ακατανόμαστη!

αααχ, αν δεν το ζήσεις δεν το πιστεύεις...! :roll:

Pappas10

Ένας αληθινός άρρεν 3 σερί στράικ τα κάνει με την όπισθεν... αναιδέστατο γύναιο...



Σοβαρά είναι τόσο καλή η Στέλλα;;; 3εις φορές στη ζωή μου έχω παίξει μπόουλιγκ και το μόνο στράικ που έκανα ήταν με το κεφάλι μου όταν κόλησαν τα δάχτυλα μου στην μπάλα.  :P  :P  :P  :P
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

joking




(πστ!!  3 στη σειρά έκανα κι εγώ στο πρώτο παιχνίδι !!!  ]

Enia

Παράθεση από: "joking"3 στη σειρά έκανα κι εγώ στο πρώτο παιχνίδι

έλα...! έλα, μικρή τζόκινγκ, άσε τώρα τα αστεία μεταξύ μας...! 8) :wink: :lol:

αχ, ορίστε τώρα... για να μην κρατάμε αποδείξεις....!  :lol:

alfabrera


Poi makria mu den mporusate na pate?
I esto kiffisia?

Enia

Παράθεση από: "alfabrera"
Poi makria mu den mporusate na pate?
I esto kiffisia?


ντακς μωρέ τώρα κι εσύ...! :roll: σκεφτόμασταν για το mediteranian cosmos βασικά, αλλά δεν βρίσκαμε τόσες σοκολάτες να ανεφοδιαστούμε για το ταξίδι... θες να μας μείνει στα μισά η Δάρα!? :roll: άσε που στου Φαλήρου έχει σταμπάρει η jo έναν κούκλο σερβιτόρο, μην της χαλάσουμε την τύχη, κρίμα είναι το κορίτσι... α, και ο Νίκος28 έχει ξεχάσει το δερμάτινο σακάκι του, πρέπει να πάμε να το πάρουμε... συν το ότι ο aiollus έχει τα κονέ... θα μας δώσουν πρώτο διάδρομο πίστα, και θα μας κάνουν και έκπτωση, λίγο είναι!?... είναι και δίπλα -δίπλα όμως σου λέω!- στο σπίτι του κολλητού μου του freak, αυτό που το πας!?... ε, και τέλος, το βασικότερο... στο Φάληρο έχω πληρωμένη τη θέση στο πάρκινγκ...! ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΗΦΙΣΙΕΣ!? Ε?  :evil:


 :P  :lol:

isabella

Παράθεση από: "Enia"ντακς μωρέ τώρα κι εσύ...! :roll: σκεφτόμασταν για το mediteranian cosmos βασικά, αλλά δεν βρίσκαμε τόσες σοκολάτες να ανεφοδιαστούμε για το ταξίδι... θες να μας μείνει στα μισά η Δάρα!? :roll: άσε που στου Φαλήρου έχει σταμπάρει η jo έναν κούκλο σερβιτόρο, μην της χαλάσουμε την τύχη, κρίμα είναι το κορίτσι...  :P  :lol:




joking




εεε.....χμμμμ..... η τζο ξέρει ποιόν σερβιτόρο έχει βάλει στο μάτι??? ]

Enia

ααα...! νόμιζα έλεγες για τότε που παίξαμε μαζί!  :?

:shock: wow!...

καλά, κατάλαβα...  :roll: ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΟΟΟΟ!  :evil:


 :lol:

xhmeia

να παω? να μην παω? να παω? να μην παω?να παω?να μην παω?  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower: :flower: :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower: :flower:   :flower:  :flower:  :flower: μεχρι την Τεταρτη θα μαδησω τον κηπο  :P

Enia


Anonymous

εγω εχω  kανονισει bowling την τεταρτη στου Ρεντη :(
Καλα να περασετε

883 Επισκέπτες, 0 Χρήστες