Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 397
  • Total: 398
  • Leon

Ειστε ευχαριστημενοι με τον εαυτο σας;;;;;;

Ξεκίνησε από koukoutso, Μάρτιος 28, 2007, 02:07:49 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Argiro

Δεν είμαι και τόσο ευχαριστημένη από τον εαυτό μου γιατί, παρόλο που έχω πολλές δυνατότητες, δεν τις εκμεταλλεύτηκα όπως έπρεπε. Ευτυχώς που για μερικές από αυτές δεν είναι πολύ αργά και καθώς δεν έχω παράπονο από ευκαιρίες που μου παρουσιάζονται κατά καιρούς, ελπίζω να εκμεταλλευτώ αυτές που θα έρθουν στο μέλλον και να έχω τη σωφροσύνη να μην κάνω τα ίδια ή παρόμοια λάθη.

Rakendytos

Φυσικα..ειμαι ο καλυτερος!!!
Ειμαι παντως καιρου αντεχω στην διψα, πεινα, αγρυπνια, στο ξυλο, στις παρελασεις, στους καφρους, ακομα και στους Πρετεντεριδες..
Τον (ψυχολογικο) πονο δεν αντεχω και ειναι η φοβια μου.
Α και την μεγαλη μυτη μου.. :roll:

apol

οταν συναντας σ ενα χωρο παρα πολλα ατομα που ειναι ευχαριστημενοι με τον εαυτο τους τοτε αν δεν ειναι << υποπτο>> τοτε πρεπει να αισθανεσαι κι εσυ  ιδιαιτερα περηφανος που βρισκεσαι στον ιδιο χωρο......
βεβαια προσπαθωντας να εξηγησουμε την υπαρξη των πολλων ευχαριστημενων μπορουμε να πουμε οτι στην ευχαριστηση πιθανον να ειναι ολιγαρκεις.........

Rakendytos

Παράθεση από: "apol"οταν συναντας σ ενα χωρο παρα πολλα ατομα που ειναι ευχαριστημενοι με τον εαυτο τους τοτε αν δεν ειναι << υποπτο>> τοτε πρεπει να αισθανεσαι κι εσυ  ιδιαιτερα περηφανος που βρισκεσαι στον ιδιο χωρο......
βεβαια προσπαθωντας να εξηγησουμε την υπαρξη των πολλων ευχαριστημενων μπορουμε να πουμε οτι στην ευχαριστηση πιθανον να ειναι ολιγαρκεις.........

Καλη σκεψη..
Μηπως το ιδιο ισχυει και για την αγαπη? ..Ολοι αγαπιουνται δω μεσα.
Ρεει αφθονο το συναισθημα..

apol

δηλαδη και ευχαριστημενοι και αγαπημενοι.....φοβερο το βρισκω!!!!!!!!!!!!!!

Rakendytos

Ειμαστε ενα σαητ αγαπης, ερωτα, ικανοποιησης..

(Μηπως πρεπει να οργανωσουμε μια παρτουζα..)
 :28:

gohssa

Οχι παντα.......μερικες φορες φτυνομαι να μην με ματιασω και αλλες παλι μουτζωνομαι για την μαμακιες μου......αλλα παρολαυτα ΜΕ ΑΓΑΠΑΩ!!  :smurfin:

Anonymous

όχι... έχουμε τσακωθεί χρόνια και ακόμα να τα βρούμε  8)

black_velvet

Παράθεση από: "apol"οταν συναντας σ ενα χωρο παρα πολλα ατομα που ειναι ευχαριστημενοι με τον εαυτο τους τοτε αν δεν ειναι << υποπτο>> τοτε πρεπει να αισθανεσαι κι εσυ  ιδιαιτερα περηφανος που βρισκεσαι στον ιδιο χωρο......
βεβαια προσπαθωντας να εξηγησουμε την υπαρξη των πολλων ευχαριστημενων μπορουμε να πουμε οτι στην ευχαριστηση πιθανον να ειναι ολιγαρκεις.........

]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

apol

ολες οι συμπεριφορες ειναι προς αναλυση και επιδεχονται ερμηνεια ακομη και το γραψιμο χωρις να εχεις δει και ακουσει ποτε τον αλλον ......φυσικο ειναι οσο περισσοτερα στοιχεια εχεις τοσο καλυτερα να ερμηνευεις τις ανθρωπινες συμπεριφορες

spellbound

μα.. και στοιχεια να εχει κανεις απολ, ποτε δε μπορει να ξερει "τον ανθρωπο" παρα μονον αν τον ξερει στην πραγματικοτητα ... λεω τωρα εγω η χαζη μελαχροινη..... ]

Argiro

Ακόμη και αν έχεις δει έναν άνθρωπο ούτε και τότε δεν τον ξέρεις... και αν τον έχεις ζήσει αρκετό καιρό, νομίζεις πως τον ξέρεις.

spellbound

Παράθεση από: "Argiro"Ακόμη και αν έχεις δει έναν άνθρωπο ούτε και τότε δεν τον ξέρεις... και αν τον έχεις ζήσει αρκετό καιρό, νομίζεις πως τον ξέρεις.

Σωστη Αργυρω!!!   Αλλα το "κατι τις " το πιανεις, σωστα ???

apol

ετσι οπως την πατε τη δουλεια δε νομιζω να μαθετε ποτε κανεναν....με το συμπαθειο δηλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Argiro

Το κάτι τις σίγουρα το πιάνεις, με την πρώτη που βλέπεις κάποιον. Όμως αυτό που βλέπουμε στους άλλους είναι αυτό που βγάζουν προς τα έξω, το οποίο τις περισσότερες φορές δεν ανταποκρίνεται στο βαθύτερο είναι τους. Και αυτό δεν σημαίνει πως προσποιούνται, αυτό που δείχνουν είναι επίσης μέρος της προσωπικότητάς τους. Αλλά το τι πραγματικά είναι κανείς, πέρα από αυτό που δείχει και από αυτό που θα ήθελε να είναι, είναι τόσο πολύπλοκο, που στην πραγματικότητα ποτέ δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι πως ξέρουμε απόλυτα κάποιον, όσο καιρό και αν τον γνωρίζουμε.

397 Επισκέπτες, 1 Χρήστης