Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 761
  • Total: 761

καλημερα απο φρεσκο αιμα!

Ξεκίνησε από katie, Μαΐου 09, 2007, 06:10:41 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

katie

χιλια συγνωμη αλλα επειδη εχω ελαχιστο χρονο στη διαθεση μου δεν προλαβαινω να διαβασω ολες σας τις απαντησεις! θα το κανω σιγουρα ομως!! φιλακιααα!!
παρεπιπτοντως οποιος πραγματι ενδιαφερετε να μαθει μπορει να μου στειλει μαιλ!

tristana

Καλή σου μέρα, Κέιτ. Σ' ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Στην πρώτη σελίδα έχει γράψει ο Απόλ επί του θέματος -ίσως ο μόνος που ήξερε να σου πει σχετικά- και αναφέρει κάποια βιβλία.

Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!!!!  :P



ΚΕΙΤ, ΓΟΥΙ ΛΑΒ ΓΙΟΥ! (Αντιγράφω την Ένια, αλλά έχω τα δικαιώματα)

tristana

Υ.Γ: Θα σκάσουν από τη ζούλια τους που μόνον εγώ είχα την χαρά να σε δω!  :lol:  :twisted:

Καλό Σαββατοκύριακο. Δεν είμαστε πάντα τόσο μουρλοκομεία.
Ενίοτε είμαστε περισσότερο.  :twisted:
Πάντα με καλή διάθεση και κέφι.

Enia

[size=18]*Ένια χτυπιέται στα πατώματα, σκασμένη από τη ζήλια![/size]


Γιατί, γιατί, γιατί!?


Και το 'δα 'γω τ'όνειρο... δεν το 'ξερα πως ήταν σημάδι για την Katie, να σηκωθώ! :shock:

Jezebell

Μπα σας το λεω το συμπαν συνωμοτει εναντιον μας!!!Μια ολοκληρη επιστημονικη κοινοτητα διανθισμενη με παν επιστημονες και να κοιμομαστε οταν μπει η Κεητ?

Λεω να τραγουδησουμε ολοι μαζι εναντια στο συστημα το τραγουδι εκεινο της αντιδραστικης τραγουδιστριας απο την Πανια.Ακομα καλυτερα λεω να το κανουμε κατι σαν ινδιανικο χορο-δεηση για να μπαινει η Κεητ!!!

black_velvet


Πάλι κοιμόμαστε;;   ]katie [/b]στη μαμά πατρίδα.
Λογικά εγώ θα έχω ξαναφύγει , αλλά θα σε υποδεχτούν όλοι οι υπόλοιποι από κοντά - έτσι παιδιά;
Ξέρετε εσείς, απλά και διακριτικά πράγματα: εκείνα τα τεράστια πανό που χρησιμοποιούμε στο αεροδρόμιο κάθε φορά που έρχεται κάποιος, τεράστια πλακάτ που θα γράφουν "ΓΟΥΪ ΛΑΒ ΓΙΟΥ KATIE" και ούτω καθ'εξής.

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Rakendytos

σιγα μη μπει..
Σιγουρα μπηκε..διαβασε μια δυο σελιδες.. :shock:
καταλαβε οτι ειμαστες καμενοι.. ε κι εφυγε να βρει αλλου την τυχη της.. :D

Jezebell

καμμενοι??????εμεις??????????σπικ φορ γιορ σελφ αμπεχωνο!!!μας τρομαζεις τα πουλια δεν βλεπεις??????

Andreas

Με λενε Αντρεα κ, ναι, ειμαι καμενος!

Αντε,σιγα σιγα να το παραδεχτουμε ολοι (..οσοι γραψαμε σ'αυτο το ποστ κ το βοηθησαμε να γινει αυτο που εγινε..)..!

Rakendytos

παλι αμπεχωνο με ειπε.. :evil:
Μολις παω σπιτι θα κοιταξω τον Μπαμπι..

Εγ ω ειμαι ο Ρακενδυτος και ειμαι καλα!
..σε σας αναφερθηκα :P

black_velvet

Παράθεση από: "Andreas"Με λενε Αντρεα κ, ναι, ειμαι καμενος!

Αντε,σιγα σιγα να το παραδεχτουμε ολοι (..οσοι γραψαμε σ'αυτο το ποστ κ το βοηθησαμε να γινει αυτο που εγινε..)..!

]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Andreas

:arrow: Το καλυτερο κ πιο καμενο ΕΒΕΡ! :wink:

Τι ειναι το [size=16]αμπεχωνο[/size];
 :roll:

tristana

Καλησπέρα. 'Ηρθα. Μήπως με ζητησε η Κέιτι;;

Καμμένοι;;; Ούτε καν τσουρουφλισμένοι. Απελπιστικά Χιονάτες με φακίδες.
Οι μελαχροινές καλλονοί και καλλονές εδώ μέσα παρακαλούνται να μην μας το τρίβουν στη μούρη. ΟΚ;

Λύση αποριών: Κεφάλαιο Πρώτο... ΤΖΕΖ: Αγιουβέρδα=Φιλοσοφία Ινδικής προέλευσης, ενναλακτική μορφή ιατρικής και φυτικά καλλυντικά -ορισμένα βρομάνε ελαφρώς και δεν τα συνιστώ παρά μόνο στους μερακλήδες-.

Δεύτερο Τσάπτερ... ΑΝΔΡΕΑΣ: Αμπέχωνο=στρατιωτικό τζάκετ. Το φορούσαν επί Παγκάλου -της εποχής μου, δηλαδή- τότε που μετρούσαν το μήκος της φούστας όπως αναφέρθηκε κάπου πιο πριν. Αχ, ωραίαι αποχαί!
Αγναί! Μες το άρωμα της καβαλίνας!

tristana

Μισό να με μπουφλίσω! "ΑΠΟΧΑΙ";; ΑΠΟΧΑΙ και στα μουτράκια σου, Τριστάνα. (Χριστέ μου! Αρχίζω και μιλώ σε μένα σαν τον Χάινριχ!!! ΑΑΑΑ
Σφίξανε αι ζέσται)

heinrich

εγώ και ο Xαινριχ σε καλούμε σε ένα κρύο ντρινκ για να αντιμετωπίσεις τις παρενέργειες της αφύσικης ζέστης...
Mετά θα αποτραβηχτούμε στα ενδότερα για να κατεβάσουμε τα καλοκαιιρινά γιατί θα συγκαούμε

761 Επισκέπτες, 0 Χρήστες