Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 590
  • Total: 591
  • Leon

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2007 - Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ!! ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ....

Ξεκίνησε από gohssa, Μαΐου 11, 2007, 08:48:47 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

gohssa

Η μητέρα γιορτάζει την κυριάκη 13/5/2007, ας ευχηθούμε όλοι να είναι καλά όλες  οι μανούλες του κόσμου..... αν και δεν χρειάζενται μια συγκεκριμένη μέρα για να γιορτάσουν. Η μητέρα γιορτάζει κάθε μέρα, μια αγκαλιά, ένα χαμόγελο, μια λέξη, μια επιτύχια από το παιδί της και τα πάντα είναι εφικτά!!

[size=18]ΧΡΟΝΙΑ   ΠΟΛΛΑ  ΜΑΝΟΥΛΑ!!  [/size]


[size=9](Αν και νωρίς, έθεσα το θέμα από σήμερα, διότι δεν μπαίνω στο σαιτ τα σ/κ)[/size]

anzelina

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΤΕΡΑ......

 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ....




ne_ni

Manoula ektos apo ta xronia mou polla 8elw na se euxaristisw pou me anexese ki as se trexw monimws!!!! ki as se plhgwnw a8ela mou polles fores ki as sou kanw moutsounes, ki as min akouw polles fores auta pou mou les (panta gia to kalo mou) ;) kai fusika se euxaristw pou ME EFERES sto kosmo kai me ekanes oloklhrh gaidoura  ]  :blobs16:

mourmouritsas

Αχ μανουλα μου μου ελειψες και εχω να σε δω μια εβδομαδα.
Χρονια σου πολλα να σε χαιρωμε και να εισαι παντα καλα που εισαι παντα κοντα μου οταν σε χρειαζομε.Σαγαπω πολυ μανουλα μου. :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

Anonymous

Η γνωστή φράση τι’σ κάνουυυυ μάναμμμμμμ μάλλον δεν εμπίπτει στο πνεύμα αυτού του εορτασμού????

black_velvet

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Anonymous

εεεεε... να μη μπαχαλέψω κι εγώ λίγο σαν καλό παιδάκι...

τι..!! ?? μόνο η Τρισ και η πλας...??

εμένα μάνα δεν με έκανε.....  ]να και το μελό για την μαμά[/size]


α βρε μάνα... να ξέρες πόσο σε καταλαβένω κάνοντας εμένα

voliwtisa

Εσύ που βοήθησες να κάνω τα πρώτα μου βήματα θέλω να είσαι κοντά μου πάντα. Ότι και να σου πω είναι λίγο μπροστά στα πολλά που έχεις κάνει για μενα.

Σ'αγαπώ γιατί στο βάθος της καρδιάς σου υπάρχει πάντα η συγνώμη...και για τόσους άλλους λόγους!


Χρόνια σου πολλά γλυκιά μου μαμά...
 :53:

black_velvet

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Nasia9

Αχ μάνα μου...τι μου κάνεις... ]

Athinoula

...kapia sunais8hmata oso kai na 8eloume na ta nio8oume an den eimaste manoules den ginete ...otan genisa thn kori mou ..katalaba ti 8a pei na eisai manoula , na exeis mines to moro sou sthn koilitsa ..na ginesai san ena mikro doulapaki, na to genas, na to 8ilaseis, na to kratas sta xeria sou ..mia psixoula pou einai toso adunami kai to mono pou xreiazetai einai storgi agapi xadia..kai fagitaki..auto to sunais8hma tis mhtrotitas einai monadiko ena doro pou i fisi mas prosferi kai kalo einai oses gynaikes boroun na kanoun morakia na min perimenoun na ta kanoun se megaliteri hlikia alla oso pio nees boroun gia n ata xaroun na megalonoun...

fisika..den xexname kai tis gynaikes autes oi opies 8a 8elane alla i fisei den tous prosferi ena mikro aggeloudaki kai sas diavevaio uparxoune polles...as euxi8oume lipon ..na minoun egies kai na feroun mia zoi ston kosmo..!

XRONIA POLLA se oles tis manoules..kai otan ginomaste mhteres katalabenoume kai kalhtera tis andidraseis ton mamadon mas..etsi???

XRONIA POLLA MAMA>>> ]

Enia

Εγώ πότε θα γίνω μάναααα?  :cry:


Χρόνια πολλά μαμά μου... Και μακάρι του χρόνου τέτοια μέρα να έχει εκπληρωθεί η επιθυμία σου!  :D :hug2:

AGRIOS

[size=24]Κωστα μου να υποθεσω και εγω πως ουτε στα ΜΑΝΟΥΛΙΑ αναφερεται αυτη η γιορτη[/size]
Εγω ευτυχως προλαβα να της ζητησω συγνωμη για οσα της εχω κανει σε ολη της την ζωη και δεν ειναι και λιγα.

plus

αγαπητε ΚostasD33,
δυο φωνες με φωναζουν
δυο φωνες με τρομαζουν
(να φυγω να παω που να μεινω να κανω τι, Λ. Ανζυ...)
σκοπιμως δεν εγραφα για να μην τα ακουσω παλι,
ανοιξω και εγω το στομα μου....και γνωστη η συνεχεια.
Επικρατησε ομως της μανουλας που της εχω αδυναμια..
οποτε....
[size=9](απλως για να μην ξεχνιομαστε...
εεε δεν εβαζα ευχη για τη μανουλα μου απο εδω!!!)[/size]

για το μανουλι που ειδα προλιγου ομως και ανασανα!!!
να'ναι καλα το παληκαρι!

anastasia

:D Xronia polla mana mou :D

S'agapwwwwwwwwwwwwww :D

590 Επισκέπτες, 1 Χρήστης