Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 763
  • Total: 763

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΕ ........

Ξεκίνησε από steelman, Ιουνίου 21, 2007, 11:37:09 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

steelman

ΕΠΕΙΓΟΝ
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΕ ΠΑΧΙΑ ΣΚΙΑ
Η ΠΑΡΟΧΗ ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟΥ ΝΕΡΟΥ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΜΕΓΑ ΠΡΟΣΟΝ
ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΛΗΣΙΟΝ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΔΕΟΝΤΩΣ
Η ΖΗΤΗΣΗ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ (1-11)
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΡΑΥΤΑ

AGRIOS

Πωλειται η ενοικιαζεται πλατανος με πυκνο φυλωμα πλησιον ακτης Μουτσοπουλου. Ενοικιο αναλογο του ογκου σωματος που θελετε να καλυπτει η σκια του.
Πληροφοριες για λοιπες λεπτομερειες και φορμα αιτησης ενοικιασης θα βρειτε στο site www.xairetamoutonplatano.com
Μονο σοβαρες προτασεις παρακαλω

AGRIOS

ΥΓ. Νερο υπαρχει αφθονο ............... περναει μια γρααμμη της ΕΥΔΑΠ με μονιμη διαρροη. Μην Φοβαστε δημοσσιοι υπαλληλοι να την διορθωσουν θελουν καμμια 20ετια να ερθουν και αλλα τοσσα χρονια να την φτιαξουν

steelman

ΚΩΣΤΑ ΚΑΝΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ
ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ
ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΕΓΩ


οσο για το ολο θεμα επειδη καποιος/καποια το ειδε αλλιως
να πω οτι καμια σχεση δεν εχει με τιποτα αλλο
μπηκε απλα για να εχουμε να λεμε
και θα παρακαλεσω πολυ οτι θελετε απο μενα
ειμαι στο τσατ ,ελατε να τα πουμε
οχι μεσω αλλων
ευχαριστω

riaghul

εγώ ξέρω έναν τέτοιον αλλά έχει πολύ πάχος :P
παχιά σκιά δηλ. και δεν χωρά σε πακέτο :P

Να φωνάξω ινστιτούτα αδυνατίσματος για το σχετικό ρετουσάρισμα?
τα παραπάνω έξοδα μαζι με τα της αποστολής παρακαλώ να κατατεθούν σε λογαριασμό τραπέζης. 8)

Athinoula

katse spiti vre steel kai to poli poli pigene kana banaki ekei konda...den leei na blekeis me EYDAP klp ...

gohssa

Εγω δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο αλλα με την φαντασια μου επλασα ενα τοπιο...........Πλατανος με παχια σκια σε μια αμμουδερη παραλια, με ξαπλωστρες και ενα μικρο μπαρακι στην ακρη. Απολαμβανεις τον χυμο , τον καφε ή το ποτακι σου αναλογα την ωρα και χαιρεσαι την δροσια του πλατανου και της θαλασσας μαζι. Τωρα αν εχεις και την παρεα που εσυ προτιμας ......βαλε φαντασια και σκηνοθεσια!!  :lol:  :smurfin:

Athinoula

gia ton steel gohssoula bale kai mai orea barwoman ..i opia 8 akanei t apote kai aera tou steelakou gai drosia :24:

sevenseas

Παράθεση από: "gohssa"Εγω δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο αλλα με την φαντασια μου επλασα ενα τοπιο...........Πλατανος με παχια σκια σε μια αμμουδερη παραλια, με ξαπλωστρες και ενα μικρο μπαρακι στην ακρη. Απολαμβανεις τον χυμο , τον καφε ή το ποτακι σου αναλογα την ωρα και χαιρεσαι την δροσια του πλατανου και της θαλασσας μαζι. Τωρα αν εχεις και την παρεα που εσυ προτιμας ......βαλε φαντασια και σκηνοθεσια!!  :lol:  :smurfin:


πλατανος και αμμουδια???????????????????????????
μονο σε ενα μερος στην Ελλαδα υπαρχει
το Γριμπβο στην Ναυπακτο

Athinoula

ekei 8 apameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vrikame meros gia dakopes..xaxaxax

sevenseas

φτγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
αραχτοι και light

gohssa

Παράθεση από: "sevenseas"
Παράθεση από: "gohssa"Εγω δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο αλλα με την φαντασια μου επλασα ενα τοπιο...........Πλατανος με παχια σκια σε μια αμμουδερη παραλια, με ξαπλωστρες και ενα μικρο μπαρακι στην ακρη. Απολαμβανεις τον χυμο , τον καφε ή το ποτακι σου αναλογα την ωρα και χαιρεσαι την δροσια του πλατανου και της θαλασσας μαζι. Τωρα αν εχεις και την παρεα που εσυ προτιμας ......βαλε φαντασια και σκηνοθεσια!!  :lol:  :smurfin:


πλατανος και αμμουδια???????????????????????????
μονο σε ενα μερος στην Ελλαδα υπαρχει
το Γριμπβο στην Ναυπακτο

κυριε ζορζ εγω αυτο το τοπιο το επλασα με την φαντασια μου....τωρα αν ειναι και υπαρκτο ακομα καλυτερα........φυγαμε ......παρτε και τα κουβαδακια σας , μην τα ξεχασετε οκ? :P

Athinoula

8a paro kai thn mikri me thn steka kai 8a ginei kolasei leme

sevenseas

δεν θα ζηλευεις ομως
που εγω θα σσχολουμαι μονο με την μικρη?

Athinoula

seven asxolisou me thn mikri 8a fero to moro mou mazi mou egooooooooooo :lol:

763 Επισκέπτες, 0 Χρήστες