Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 603
  • Total: 603

protimiseis...8ema goustou!

Ξεκίνησε από Athinoula, Ιουλίου 25, 2007, 03:45:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Athinoula

pies gunaikes protimatai...emfanisiaka...einai ena periego 8ema to "gousto" tou ka8enos mas pou sini8os dialegoume sigkekrimenous an8ropous me sigkekirmeni emfanisei ...


kai oi gynaikes..pious andres protimatai?...

min mou baxalepsete to 8ema..plz!

Christina:-)

Θα σου πώ εγώ!

Η αλήθεια είναι πως δεν εχώ καταλήξει ακόμα σε ενα ειδος άντρα!
Όλοι έχουν κατι διαφορετικό απο έναν άλλο και μου αρέσουν οι μικρές λεπτομέριες που τους κάνουν να ξεχωρίζουν απο το σύνολο!
 Βέβαια, έχω κατι που γουσταρω τρελα και ειναι  οι μεγαλες εργατικες παλαμες... :lol:  :lol:  :lol:

heinrich

φυσικά οι μαυρούκες!

Athinoula

Παράθεση από: "heinrich"φυσικά οι μαυρούκες!

sou aresoun oi mavres gunaikes?..auto ennois..

m aresei poli na vlepo telika poso eno eimaste sxedon idioi exoume diaforetika gousta...ande...sunexiste mwrakia...

Nikos28

Κατά κανόνα γύρω στο 1.70 ύψος, λίγο πιο μικροκαμωμένη απο μένα (όχι όμως μινιόν), με παιδικό πρόσωπο και, πάνω απ' όλα, με παιδικούς τρόπους     :wink:


[size=9]Για το τελευταίο, τρέχα-γύρευε[/size]...  :lol:  :P

Athinoula

Παράθεση από: "Nikos28"Κατά κανόνα γύρω στο 1.70 ύψος, λίγο πιο μικροκαμωμένη απο μένα (όχι όμως μινιόν), με παιδικό πρόσωπο και, πάνω απ' όλα, με παιδικούς τρόπους     :wink:





krima...eimai 1.79 xaxaxaxaxaxaxax

Nikos28

Παράθεση από: "lila"
Παράθεση από: "Nikos28"Κατά κανόνα γύρω στο 1.70 ύψος, λίγο πιο μικροκαμωμένη απο μένα (όχι όμως μινιόν), με παιδικό πρόσωπο και, πάνω απ' όλα, με παιδικούς τρόπους     :wink:





krima...eimai 1.79 xaxaxaxaxaxaxax


Εντάξει μωρέ τώρα, τα βρίσκουμε...

Για 9 εκατοστά θα τα χαλάσουμε;  :wink:

Κατά κανόνα είπα!  :P

Athinoula


Sotis


Athinoula

Παράθεση από: "Sotis"semnaaaa... :P  :P





 :24: :24:  :24:

sevenseas

ενα περιεργο πραγμα

ολες μα σχεδον ολες

αλλα και................................


ανυπαρκτο εως μικρο στηθος
πεταχτη περιφερεια
λεπτα και λιγο στραβα ποδια
μεγαλη μυτη

παντα αδυνατες

taxras

Τωρα αν πω εγω οι αδυνατες και εμφανησιακα ωραιες ζηταω πολλα?
αν ναι πειτε μου ν αγινω ποιο συγκεκριμενος

Clarabelle

Παράθεση από: "lila"pies gunaikes protimatai...emfanisiaka...einai ena periego 8ema to "gousto" tou ka8enos mas pou sini8os dialegoume sigkekrimenous an8ropous me sigkekirmeni emfanisei ...


kai oi gynaikes..pious andres protimatai?...

min mou baxalepsete to 8ema..plz!

χμμμμ

σκεφτομαι τους αγαπητικους μου... (ΟΚ, δε θα χρειαστω κομπιουτερακι  :lol:  ) και καταληγω πως κανενας δεν ηταν "ιδιος"με κανεναν απο αποψη εμφανισης. τα ειχα και με ομορφουληδες, και με ασχημουληδες, και με κοντους (σχετικα) και με ψηλους, και με γεματουληδες, και με λεπτουληδες, και με μελαχροινους, και με ξανθους/καστανους, και με τριχωτους και με σπανούς,  :P και με διανοουμενους, και με ρεμαλια (αυτα τα τελευταια φαινονται και στην εμφανιση γι αυτο τα αναφερω).

ειχαν ομως καποια κοινα χαρακτηριστικα: ειχαν ολοι καταπληκτικο χιουμορ, αυξημενες σεξουαλικες ορμες,  :P  και εκφραστικά/ομορφα ματια.

alitaras

Παράθεση από: "Clarabelle"
Παράθεση από: "lila"pies gunaikes protimatai...emfanisiaka...einai ena periego 8ema to "gousto" tou ka8enos mas pou sini8os dialegoume sigkekrimenous an8ropous me sigkekirmeni emfanisei ...


kai oi gynaikes..pious andres protimatai?...

min mou baxalepsete to 8ema..plz!

χμμμμ

σκεφτομαι τους αγαπητικους μου... (ΟΚ, δε θα χρειαστω κομπιουτερακι  :lol:  ) και καταληγω πως κανενας δεν ηταν "ιδιος"με κανεναν απο αποψη εμφανισης. τα ειχα και με ομορφουληδες, και με ασχημουληδες, και με κοντους (σχετικα) και με ψηλους, και με γεματουληδες, και με λεπτουληδες, και με μελαχροινους, και με ξανθους/καστανους, και με τριχωτους και με σπανούς,  :P και με διανοουμενους, και με ρεμαλια (αυτα τα τελευταια φαινονται και στην εμφανιση γι αυτο τα αναφερω).

ειχαν ομως καποια κοινα χαρακτηριστικα: ειχαν ολοι καταπληκτικο χιουμορ, αυξημενες σεξουαλικες ορμες,  :P  και εκφραστικά/ομορφα ματια.

EFTIXOS POU DEN XREASTIKES KOUMPIOUTERAKI DILADIS.........EGO PANTOS XREIASTIKA GIA NA SE PROSEGGISO.....13 EIDON ANTRON....KAI AN PAROUME TO DEDOMENO OTI MILAS STO PLITHINTIKO.......MIPOS TELIKA NA TO PIASEIS KI ESI TO KOUMPIOUTERAKI;;;;;;; LEO EGO TORA.....

oluja

Παράθεση από: "alitaras"
Παράθεση από: "Clarabelle"χμμμμ

σκεφτομαι τους αγαπητικους μου... (ΟΚ, δε θα χρειαστω κομπιουτερακι  :lol:  ) και καταληγω πως κανενας δεν ηταν "ιδιος"με κανεναν απο αποψη εμφανισης. τα ειχα και με ομορφουληδες, και με ασχημουληδες, και με κοντους (σχετικα) και με ψηλους, και με γεματουληδες, και με λεπτουληδες, και με μελαχροινους, και με ξανθους/καστανους, και με τριχωτους και με σπανούς,  :P και με διανοουμενους, και με ρεμαλια (αυτα τα τελευταια φαινονται και στην εμφανιση γι αυτο τα αναφερω).

ειχαν ομως καποια κοινα χαρακτηριστικα: ειχαν ολοι καταπληκτικο χιουμορ, αυξημενες σεξουαλικες ορμες,  :P  και εκφραστικά/ομορφα ματια.

EFTIXOS POU DEN XREASTIKES KOUMPIOUTERAKI DILADIS.........EGO PANTOS XREIASTIKA GIA NA SE PROSEGGISO.....13 EIDON ANTRON....KAI AN PAROUME TO DEDOMENO OTI MILAS STO PLITHINTIKO.......MIPOS TELIKA NA TO PIASEIS KI ESI TO KOUMPIOUTERAKI;;;;;;; LEO EGO TORA.....


οριστε!!

την διεκοψες πανω στο μετρημα και πρεπει να τα παρει απ την αρχη..


κι οχι τιποτε αλλο, εχει να μετρησει και τα ουαν σταντ!

603 Επισκέπτες, 0 Χρήστες