Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 770
  • Total: 770

ΚΑΛΑ ΕΓΩ...

Ξεκίνησε από kuria, Αυγούστου 06, 2007, 01:32:53 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

και εγω κατι εχω ακουσει για ζεματισμα που επεται του ξεπουπουλιασματος
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

kuria

και εγω κατι εχω ακουσει για ζεματισμα που επεται του ξεπουπουλιασματος...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

επισης εχω ακουσει πως τωρα τελευταια την εχει πολυ μαγειρισα και δοκιμαζει καινουργιες συνταγες...δικες της παντα..

kuria

για τον ιδιο λογο επισης αποφευγουμε ευγενικα τις προσκλησεις της για φαγητο...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

με μεγάλη μεγαλη μεγαλη προσοχη ποτε να μην την προσβαλλουμε και σε καμια περιπτωση η αρνηση μας να υποννοει οτιδηποτε εστω και στο ελαχιστο αρνητικο τις μαγειρικες της ικανοτητες..

kuria

φυσικα και ειμαστε διακριτικοτατοι... τι θες τωρα... να κανει καμια απο τις συνηθισμενες της εκρηξεις και να ψαχνουμε τρυπα να λουφαξουμε;
αυτη ναι μεν ειναι χρυσοχερα, αλλα εμεις οταν προκειται να μας μαγειρεψει ειμαστε παντα χορτατοι...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

εκτος αυτου αν και ξερουμε οτι θα εκανε τα παντα να μας ευχαριστησει, εμεις ποτε και σε καμια περιπτωση δεν θελουμε να την βαζουμε σε κοπο...

kuria

ουτε φυσικα να βαζουμε τους συναδελφους σε διαδικασια να μας κανουν πλυση στομαχου...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

σε καμια περιπτωση δεν θα θελαμε να της ριξουμε και το ηθικο λεγοντας της οτι μετα το υπεροχο κατα τα αλλα γευμα της περασαμε την υπολοιπη νυχτα στο νοσοκομειο...

kuria

ουτε φυσικα οτι κινδυνευσε η ζωης μας προκειμενου να την κανουμε να νιωσει χρησιμη και παραγωγικη (τι το θελες το μαγειρεμα κυρα μου; τραβα κανε καμια μεταφραση κι ασε τα νοικοκυρια γι αυτες που χουν ταλεντο... δε βλεπεις εμενα που χω παραιτηθει προ πολλου απο το αθλημα; )
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

δεν ειναι λιγο επικυνδυνο να της το πουμε ετσι χυμα?

kuria

δεν εχεις αδικο... καλυτερα να το δουμε με της μερας τα ματια (που λεγε και η γιαγιουλα μου) και να αποφασισουμε πως θα της το παρουσιασουμε...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous


kuria

αντε ερημομαζεψου να συσκευθουμε επιτελους... πως θα της το περασουμε ανωδυνα...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

itasous

παρων, μαζευτικα...θα της πουμε πως.... ειμαστε πολυ ασχετοι να κρινουμε την υψηλη μαγειρικη της, και πως την παρακαλουμε να μην μας φερνει σε δυσκολη θεση..

770 Επισκέπτες, 0 Χρήστες