Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 808
  • Total: 808

η πρώτη μέρα του γάμου...

Ξεκίνησε από Enia, Σεπτεμβρίου 06, 2007, 08:23:30 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

minoraki

Παράθεση από: "Enia"(ζωή του μέλιτος γίνεται?  :roll: )

 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

]

snoopy

Παράθεση από: "minoraki"
Παράθεση από: "Enia"(ζωή του μέλιτος γίνεται?  :roll: )

 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

]

και δεν την κανουμε εμεις???? ε??? σιγά!  :moonwalk:

minoraki

και δεν την κανουμε.....σιγα....ποιος θα μας παρεξηγησει αλλωστε!!!!!! ]

snoopy

βασικά έλεγα για τη ζωή του μέλιτος.....

 :blobs16:

lucretia

Παράθεση από: "snoopy".......... μαυρο να σου κάνει αέρα,



.......και πολυ σεξ!  :oops:  :oops:

ε, ε;


E, χμμμ... γκουχ γκουχ.... αυτο με τον μαυρο να κανει αερα, προσεξε το λιγο, γιατι θυμαμαι οτι υπαρχει και ενα ανεκδοτο, που παει καπως "ετσι κανουν αερα"!

Δεν ξερω πολλους αντρες που θα χαιρονταν με τον μαυρο να κανει αερα στην καλη τους.  :twisted:

Enia

ναι ρε γμτ...  :roll: κι εγώ κάτι σπα με τζακούζια και μασάζ ονειρεύομαι, αλλά μετά σκέφτομαι ότι δε θα θέλω άλλο χέρι πάνω μου εκείνες τις άγιες μέρες πλην του καλού μου... (πόσο μάλλον εκείνος! χεχε!)


α, και βασικά οι σουπερ-ντουπερ εξωτικοί προορισμοί δε μου λένε και πολλά... είμαι σίγουρη πως το ρομαντικό περιβάλλον μπορεί να βρεθεί και πιο κοντά - επομένως και πιο οικονομικά... :roll: - άρα και περισσότερες μερούλες! :wink:



ΥΓ: αυτό με το σπα και τους μασέρ ακούγεται πολύ καλό για bachelor πάρτυ τώρα που το σκέφτομαι... μμμμ!  8)

minoraki

Παράθεση από: "snoopy"βασικά έλεγα για τη ζωή του μέλιτος.....

 :blobs16:

 ]

Athinoula

den prepi kaneis na menei me to zeygari...TELOS

ipios dne exei pou na minei na paei se xenodoxeio...


Simeraaaaaaaaaaaaaaaaa gamos ginete ...pou leei kai o parios kai 8a exoume to nou mas pos 8a tous taisoume klp klp apappapa JAMAIS!...

gi auto to kalhtero einai an sou poune oti den xeroun pou na minoun na tous steileis mazi me thn prosklisei mia brochure enos xenodoxeiou an einai giftoi kai skeftoun na tous filoxeniseis na paroun to minima oeo!

kai einai kai giftia diladi se autes tis stigmes pou eisai olo anxos na exeis na periptiise kai kosmo oi andres den ta skeftonadai gia emeis magirevoume klp klp apapapa makriaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ego ta eixa psilo perasei sthn vaftisei tis koris mou kai den menane kai mazi mas fandasou...


 :shock:

snoopy

Παράθεση από: "Enia"ναι ρε γμτ...  :roll: κι εγώ κάτι σπα με τζακούζια και μασάζ ονειρεύομαι, αλλά μετά σκέφτομαι ότι δε θα θέλω άλλο χέρι πάνω μου εκείνες τις άγιες μέρες πλην του καλού μου... (πόσο μάλλον εκείνος! χεχε!)


α, και βασικά οι σουπερ-ντουπερ εξωτικοί προορισμοί δε μου λένε και πολλά... είμαι σίγουρη πως το ρομαντικό περιβάλλον μπορεί να βρεθεί και πιο κοντά - επομένως και πιο οικονομικά... :roll: - άρα και περισσότερες μερούλες! :wink:



ΥΓ: αυτό με το σπα και τους μασέρ ακούγεται πολύ καλό για bachelor πάρτυ τώρα που το σκέφτομαι... μμμμ!  8)


μην νομίζεις οτι το πιο κοντα ειναι και πιο φτηνα... κάτι ωραία πακετάκια για bali, αγιο μαυρίκιο κτλ τλ για 10μέρες ολα πληρωμένα με 1200€ το άτομο... αλλά κάτσε να έρθει η στιγμή.... και βλέπουμε... ένα μασαζάκι... ακόμα και στο μήνα του μέλιτος... νομίζω ότι δεν θα με πείραζε ...αλλά συνήθως δεν κάνω πρόγραμμα...όπως ου έρθει...

snoopy

καλά σίγουρα! ξενοδοχειάκι.... μεσα στα πόδια μας.... απαπαπαπα....
να τους  εχεις και μέσα στα πόδια σου.... και να έχει και αγώνα!!!!!!!! :girl:

Athinoula

Παράθεση από: "snoopy"καλά σίγουρα! ξενοδοχειάκι.... μεσα στα πόδια μας.... απαπαπαπα....
να τους  εχεις και μέσα στα πόδια σου.... και να έχει και αγώνα!!!!!!!! :girl:

ti mas noiazei o agonas den ta koitao ...alla tora na exo ena soro atoma mesa sta podia mou eno ego goustaro na kukoforo monimos imigimni..me xalaei aforita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 :D  eimai natural tupos

kodikas

Παράθεση από: "snoopy"μπανια, χυμούς μεσα σε καρύδες, μαυρο να σου κάνει αέρα, αιώρα, μοχιτο, μαργαρίτα, ντακιουρι κτλ και πολυ σεξ!  :oops:  :oops:

ε, ε;


το γεγονος οτι στελνεις ενα τετοιο μηνυμα κοινωνικης
ευαισθησιας με τρελαινει!!

δωσε μου αμεσως ενα αυτογραφο!!

samorc

για την φιλη ναι θα προτιμουσα να εμενε καπου αλλου..

τωρα για το ματς ..μαλλον επελεξαν λαθος ημερομηνια γαμου.>!!!>........ :lol:

808 Επισκέπτες, 0 Χρήστες